Objektiv pro zrcadlovku Canon EOS 50D

Anonymní
23.5.20 19:15

Objektiv pro zrcadlovku CANON EOS 50D.....PORADÍTE?

Dobrý den, manžel si před lety pořídil fotoaparát.. Zrcadlovku CANON EOS 50D s objektivem 50mm. Fotí krásně, ale nezabere objekty, které nejsou ve větší vzdálenosti. Ráda bych mu k narozeninám dokoupila univerzální objektiv na příležitostné focení, díky kterému by bylo možné přiblížit nebo oddálit focené objekty. Poradíte? Nevyznám se v tom. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30345
23.5.20 19:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, manžel si před lety pořídil fotoaparát.. Zrcadlovku CANON EOS 50D s objektivem 50mm. Fotí krásně, ale nezabere objekty, které nejsou ve větší vzdálenosti. Ráda bych mu k narozeninám dokoupila univerzální objektiv na příležitostné focení, díky kterému by bylo možné přiblížit nebo oddálit focené objekty. Poradíte? Nevyznám se v tom. Děkuji.

Mám výborné zkušenosti s Tamrony (dlouhodobě mám teď třeba Tamron SP AF 70-300 mm f/4,0-5,6 Di VC USD a nemůžu si ho vynachválit).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 20:43

A to pasuje na ten CANON? Cena?

• Nahlásit
  • Citovat
984
23.5.20 22:40
@Anonymní píše:

Koupila bych někaký širokoúhlý, tzn. třeba 10-18, který stojí kolem 7k, jinak jsou pak už mnohem dražší alternativy. Ale raději bych si ještě ověřila, zda půjde na váš konkrétní typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 22:56

Konkrétně, prosím…

• Nahlásit
  • Citovat
30345
24.5.20 10:16
@Anonymní píše:
A to pasuje na ten CANON? Cena?

Ano ;) tak si ho dohledej podle názvu, proto jsem ti ho psala celý… stejně ho přeci musíš najít v tom obchodě který je k Vám nejblíž :nevim: cenové je kolem 10 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama