Objevující se a mizící fleky u dítěte

2630
15.4.17 20:54

Objevující se a mizící fleky u ditete

Maminky prosim o radu, zda jste se nektera nesetkala s fleky jako jsou na fotce, male je 11m a uz tri dny se ji takovéto fleky objevují a zase mizí, mažu to fenistilem.. nic noveho jsme nezavádeli, akorát jsem mela kvuli mravencum na chodbe hřebíček a palivou papriku, ale dcera se toho nedotýkala.. uz jsem odstranila.. celý den je jí různe na tele tyhle fličky delají a pak zase mizí..k. lékari pujdu samozřejme hned v utery, ale do te dlby dlouhá doba.. děkuji za rady :roll: jsem z toho nervozni, protoze vazne nemohu prijit na to z ceho to je..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26247
15.4.17 21:04

S dovolením se přišpendlím, dcera to taky mívá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 21:12

Syn to mel minuly rok. Je to alergie. Asi na pyl. Mel to par dni a od te doby nic. Dostaly jsme leky na alergii, nakonec jsme mu je nedaly a zmizelo to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9266
15.4.17 21:16

Syn mel neco podobneho v mensi mire pred tydnem. Par dni, z niceho nic, svedilo ho to. S jidlem to souvislost nemelo a vzdy zabral fenistil. Asi nejaka alergie na neco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
15.4.17 21:17

Dobrý večer,
dcera to měla také a byla to mononukleóza, nechte dítěti odebrat krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15042
15.4.17 21:22

Tohle mívám taky, u mě je to alergie na jaro. Mám to převážně v obličeji, začne mě svrbět místo a úplně cítím tu horkost a jak se to nalévá. Vznikne z toho tohle, a za dvacet minut to zmizí. Pak se to objeví jinde. A takhle to mám cca dva měsíce, než odkvete všechno to, na co jsem alergická.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11375
15.4.17 22:04

Nejpravděpodobnější je alergie, pokud k tomu nemá teplotu, nateklé uzliny, není malátná, normálně jí a spí, tak zkuste fenystil kapky, nebo nějaké antihistaminikum, které vám pro patřičný věk doporučí lékárník.

Pokud se objeví ještě nějaké jiné výrazné symptomy, tak se případně vydejte do na pohotovost, jinak to do úterka počká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1199
15.4.17 22:22

To je kopřivka. Dceři se dělá třeba po tekutém mýdle. Nebo v návaznosti na horečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
15.4.17 23:50

Něco podobného měla dcera cca v roce - namazala jsem zmizelo a za půl dne flek jinde, stěhovalo se to z nohy na nohu, bříško a tak - dr. mi řekl že ji poštípali mravenci a tohle je reakce… dávala jsem fenistil kapičky.
jinak to samozřejmě může být i alergie, nebo něco jiného…
Ať je princezna v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 08:47
@Mishaelka píše:
Maminky prosim o radu, zda jste se nektera nesetkala s fleky jako jsou na fotce, male je 11m a uz tri dny se ji takovéto fleky objevují a zase mizí, mažu to fenistilem.. nic noveho jsme nezavádeli, akorát jsem mela kvuli mravencum na chodbe hřebíček a palivou papriku, ale dcera se toho nedotýkala.. uz jsem odstranila.. celý den je jí různe na tele tyhle fličky delají a pak zase mizí..k. lékari pujdu samozřejme hned v utery, ale do te dlby dlouhá doba.. děkuji za rady :roll: jsem z toho nervozni, protoze vazne nemohu prijit na to z ceho to je..

Ahoj, muj syn mel to same nedavno.Ale v daleko vetsi mire, objevilo se to vecer, rano nic a druhy den se mu to zacalo sirit doslova pred ocima po celem tele.To uz jsem se lekla, a i kdyz jsem vedela, ze tak se projevuje alergicka reakce ( syn do te doby nikdy zadnou nemel),jeli jsme na pohotovost.Tam moji domnenku potvrdili, podali vysokou davku prednisonu, bezne leky na alergii co jsem podala doma, nezabraly. Fleky se zacaly ztracet. Divili se, ze se syn nedusi. Vysvetlili mi, ze pry existuji zkrizene alergie, kdy se musi sejit dva faktory v jeden okamzik a dite, ktere nikdy zadnou alergii nemelo, takto zareaguje.Tak treba sni jahodu a pak si pohladi kocku.Uz se to nemusi nikdy opakoval. Mazte fleky fenistilem, podejte kapky fenistil nebo zyrtec, pokud mate a v utery k doktorovi. Pokud by se vam cokoliv nezdalo, jedte na pohotovost. Preji at je vse v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
j-p
11771
16.4.17 09:00

Nase dcera mela podobny flek na noze a úplně jsem panikarila. Namazala jsem ji to aloe vera a mizí to. Vůbec nevím z čeho to měla :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2630
16.4.17 11:26

Děkuji všem moc za rady, mazu fenustilem a i kapičky fenistil dávám, jsem zvědavá na dnešek…zda se zase objeví.. v uterý s ní zajdu k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama