Oblečení 6 měsíční mimčo - co na sebe ?

Anonymní
24.2.21 12:22

Oblečení 6 měsíční mimčo - co na sebe ?

Ahoj,

jak byste oblékli ven půlroční miminko, dnes, když je cca 13 stupňů? Díky za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2016
24.2.21 12:26

Je to pořád mimino které se moc nehýbe, takže pořád musí být teple oblečený.13 stupňů není zas takový vývar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 12:27

@PeBa12 ano, je mi to jasné..obecně spíš oblíkám až moc, tak nechci aby se pařil, proto se ptám :-)

• Citovat
  • Nahlásit
1303
24.2.21 12:36

Mimina jsem vždy oblékala jako sebe + 1 vrstva navíc - což většinou byl fusak. Takže dnes bych dala např. body s dlouhým, tepláky, mikinu, bundu (už ne uplně zimní huňatou) anebo body s dlouhym, dupačky, fleesový overal…a šup s ním do fusaku do kočárku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
24.2.21 15:30

Já zatím dávám plus mínus stejně, jen jsem na body s dlouhým rukávem dala, slabší svetr a dupacky. V kočárku fusak a na něm slabou deku. Když je víc zima, dám teplejší svetr a na fusak teplejší deku. Bundu mu nedávám, aby měl pohodlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2772
24.2.21 15:58

To asi budes muset vyzkouset. Ja oblict dite jako predchozi uzivatelky, tak se mi upece. Treba dneska melo dite na sobe pyzamovy overal a na to tenkou, ale chlupatou mikinu s kapuci, plus fusak. Jo a bez cepicky, coz moji mamku neuveritelne vytaci. Jinak se mi v tom kocaru strasne poti a budi se s placem, nejhorsi je prave ta prehrata hlava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
24.2.21 23:08

Punčocháče (tepláčky a ponožky), body s dlouhým rukávem a mikinu, slabší čepičku + jarní fusak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
25.2.21 15:25

Hele tohle je fakt strašně individuální. V úterý jsme vyrazily s kamarádkou na procházku s kočárama (máme děti 14 dní od sebe) - její mrně mělo body s dlouhým, tepláky, dvoje ponožky, mikinu s kapucí, čepici, bundu, rukavice, bylo zachumlaný v zimním fusaku a zakrytý nánožníkem a nemělo problém. Já takhle nabalit svýho, tak přijde domů úplně mokrej - měl body s dlouhým, takovou manžestrovou bundo-mikinu s kapucí, punčochy, vlněný ponožky, bavlněnou kuklu, slabý rukavice a ležel v polorozepnutým fusaku. Vyráželi jsme ráno, na odpoledne jsem měla nachystanou jen slabší mikinu. Můj syn je dost horkokrevnej, já zase zmrzlina, takže jsem leckdy i doma oblečená víc, než on. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat