Oblečení do lázní

6
5.9.20 17:35

Oblečení do lázní

Ahoj, pojedu brzy do lázní a chtěla bych se zeptat co si vzít na sebe na večeři do hotelu? Příp. snídani, oběd. Jsou to Mariánky, 4*hotel. Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8936
5.9.20 18:20

Já v lázních chodím na jídlo vždy společensky oblečená, ale spousta lidí chodí v triku a riflích :roll:. Je to bohužel jak v divadle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.20 18:22

Dziny a triko? Ja jezdim do lazni pravidelne a tedy do Klimkovic. A i na veceri chodim ve sportovnim. Nebo v tom co mam na sobe. Dziny, tricko, mikina. Je mi 30+. Ale cely den litam jak blazen. Ja v laznich makam, fakt pracuju na zlepseni sveho problemu. A jsem opravdu jedna z tisice kdo se takhle snazi. Vetsina to bere jako ulejvarnu a vetsinu casu prokafickuje.

• Citovat
  • Nahlásit
27568
5.9.20 18:26
@Petulkax píše:
Ahoj, pojedu brzy do lázní a chtěla bych se zeptat co si vzít na sebe na večeři do hotelu? Příp. snídani, oběd. Jsou to Mariánky, 4*hotel. Děkuji moc.

Vzala bych si pouzdrovou sukni nebo tmavé kalhoty. A k nim několik vršků, aby se daly vystřídat. Jedny společenské šaty, ne plesové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18435
5.9.20 19:35

V hotelu chodím na jídlo vždy v šatech. V džínách a triku bych tam tedy nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28700
5.9.20 19:40
@Petulkax píše:
Ahoj, pojedu brzy do lázní a chtěla bych se zeptat co si vzít na sebe na večeři do hotelu? Příp. snídani, oběd. Jsou to Mariánky, 4*hotel. Děkuji moc.

Alespoň tmavé kalhoty a nějaký slušný vršek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
5.9.20 21:33

Tak to jsem opravdu ráda, že jezdím do lázní v horách. Nějak si nedovedu představit se na každé jídlo převlékat. Mimo procedury se snažím hodně chodit po lesích a parádu neřeším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18435
5.9.20 23:37
@sloninka píše:
Tak to jsem opravdu ráda, že jezdím do lázní v horách. Nějak si nedovedu představit se na každé jídlo převlékat. Mimo procedury se snažím hodně chodit po lesích a parádu neřeším.

To je snad jedno, kde ty lázně jsou. Slušné oblečení není o parádě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5144
5.9.20 23:52

Já jsem v lázních nikdy nebyla. To vám předepsal doktor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
6.9.20 00:50
@Božislava píše:
Já jsem v lázních nikdy nebyla. To vám předepsal doktor?

Ano, lázně mám předepsané od doktora.
V lázních kam jezdím se nikdo do společenského na jídlo nepřevléká. Chodí se hodně na túry a často se chodí rovnou z túry do jídelny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18435
6.9.20 02:06
@sloninka píše:
Ano, lázně mám předepsané od doktora.
V lázních kam jezdím se nikdo do společenského na jídlo nepřevléká. Chodí se hodně na túry a často se chodí rovnou z túry do jídelny.

To musí být tedy zážitek, zpocení po túře rovnou k jídlu :poblion: to bych měla dietu nad rámec léčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45566
6.9.20 04:14

Normální oblečení. Nešla bych tam v teplákách/legínách. Ale jinak bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
6.9.20 06:59

Každý rok trávíme s kamarádkou týden v Luhačovicích. Jedná se o poměrně luxusní hotel a obzvlášť k večeři se 99% hostů prevleka. Zrovna jsem se odtamtud vrátila. Přijela tam rodina, k večeři přišli v casual „hadrech“ a trekovych sandalech. Myslím, že se cítili velmi trapně. Ani na snídani se tam nechodí casual. Báječně se tam nakupuje, je tam spousta obchodu s oblečením, obuví a doplňky. Chodí se na procházky, koncerty, na kávu, na koktejl. Prostě tam parádu fakt užijeme a nakoupíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama