Oblečení do školky a školy v tomto období

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5911
3.10.21 20:25

Oblečení do školky a školy v tomto období

Ahoj.Jak oblékáte ráno školkové děti a i školní? Ráno zima, odpoledne celkem teplo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2772
3.10.21 20:30

Skolkovej chodí rovnou v teplakach, pak triko, mikina, bunda. Školní stejně, jen místo teplaku má rifle nebo jiné slušné gatě. Trika mají s krátkým. Bundy odpoledne vezu v kocare..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37061
3.10.21 20:33

Nepodšité rifle, triko s dlouhým rukávem, mikina a softshellka. Bavlněná čepice. Chtěl i tenké rukavice, ty jsem ještě nevytáhla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4418
3.10.21 20:34

Predskolak i školák jdou ráno v džínách, tričku s krátkým rukávem, mikine a softshelove bunde. Odpoledne chodí domu jen v mikine

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
3.10.21 20:34

Legíny, bavlněná šaty s dlouhým rukávem, šusťáková parka na zádech podšitá fleecem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11998
3.10.21 20:38
@Russet píše:
Nepodšité rifle, triko s dlouhým rukávem, mikina a softshellka. Bavlněná čepice. Chtěl i tenké rukavice, ty jsem ještě nevytáhla.

To je zmrzlík nebo chodí hodně brzy ráno?
U nás tedy zatím jen rifle, triko s dlouhým rukávem, softshellka a balvněný nákrčník na ráno. Ale děti to mají pár minut pěšky. Dneska jsem si říkala, že bych jim pod to tričko už dala delší tílko, které si mají strkat do spodního prádla, protože jdou kolem takového hřiště, tam se pověsí na hrazdu, a půlka zad a břicha je úplně holá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65347
3.10.21 20:38

Školák plataky, triko s kr. rukavem, softshell bunda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37061
3.10.21 20:42
@zrcadlo píše:
To je zmrzlík nebo chodí hodně brzy ráno?
U nás tedy zatím jen rifle, triko s dlouhým rukávem, softshellka a balvněný nákrčník na ráno. Ale děti to mají pár minut pěšky. Dneska jsem si říkala, že bych jim pod to tričko už dala delší tílko, které si mají strkat do spodního prádla, protože jdou kolem takového hřiště, tam se pověsí na hrazdu, a půlka zad a břicha je úplně holá.

Chodíme cca v 7.35 a daleko to nemáme, ale asi je poránu zmrzlý. Já už jsem i tílko dala, sama ho na noční nosím, ale odpoledne se v tom potí. A že by si tílko sundal v šatně, to jako nemůžu chtít. Nemá čas :lol: A záda mu lezou furt. Nemá čas si to zastrčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
3.10.21 20:51

Syn chodí do školky v teplákách, tričko a mikina, ráno občas soft bunda… Odpoledne se doma převléká do kratasu a lítá v nich venku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
3.10.21 21:07

Školák džíny, triko s krátkým nebo dlouhým rukávě a mikinu/softshell bundu. Odpoledne si to nese v rukou domů. Školu má 5 minut od baráku, je ve 3. třídě chodí sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27100
3.10.21 21:14

Kalhoty, triko, mikča, softshellová bunda. Odpoledne vezmou bundu a případně i mikinu do ruky/do aktovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15080
3.10.21 21:14

My vsichni stale chodime v triku a mikine. Mame to cca 15 minut, to vydrzej. Odpo si nesou mikinu v ruce nebo aktovce. Ve stredu se ale ma ochladit, tak to uz asi budu muset vytahnout vetrovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27100
3.10.21 21:20

@Hobitka U nás bylo některé dny v týdnu ve čtvrt na osm ráno 5 nad nulou. To bych jen v triku a bundě nesla.
Do školy to mají přes kilak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15080
3.10.21 21:35

@Svistice My nemame teplomer. Ctvrtek a patek frisno bylo, ale pres okno to vypadalo idylicky. A vydrzeli jsme. Ale ve ctvrtek jsme s nejstarsi dcerou rano cekali hodinu a pul na zpozdeny autobus na SVP a to jsem uznavam v tricku a lehkem svetriku pres zada ponekud klepala :mrgreen: :mrgreen:.

Ale jednou jsem cetla rozhovor s nejakym „stoletym“ starikem, ktery rikal, ze za sve zdravi vdeci tomu, ze na podzim chodi co nejdele svleceny a na jare prilis rychle neodhazuje a mozna na tom neco bude :think:. No, mne se to kazdopadne zalibilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27100
3.10.21 21:39

@Hobitka Jo, když je někdo otužilý, je to fajn. Já bohužel jak vystoupíme ze svého teplotního komfortu, tak hned capnu nějakýho vira. Takže frajerku bez čepice už jsem opustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat