Reklama

Oblečení k maturitní zkoušce

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evča 20
Povídálka 39 příspěvků 19.02.18 00:28
Obleceni k maturitni zkousce

Ahoj chtela bych poradit, co nejlepe obleci ke svoji maturitni zkousce. K pisemne si vezmu saty, co mam, tam to neni tak podstatne. Ale k ustni a k obhajobe. Urcite budu kupovat saty a otazka je jake? Vim, ze by mely splnovat nejake eticke chovani(ne moc kratke, zadne vystrihy) Koukala jsem na internet, myslite, ze neco takoveho je vhodne? Pripadne sami navrhnete, co by jste mi doporucili. Dekuji :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 19.02.18 04:47

@Evča 20 ty druhé se sakem nebo rukávem asi ok.. Ja jsem maturovala „před 100 lety“(r.2000), za nás se nosil kostým (měla jsem kalhotovy). Šaty bych zvolila asi nejlépe pouzdrove, s 3/4rukavem, decentním výstřihem, délku tak dlaň nad koleno.. Hezke jsem viděla třeba V Mangu nebo Zare..

Štembinka
Kecalka 131 příspěvků 19.02.18 05:29

Asi bych zvolila jiný typ šatů, ale když už, tak spíš ty druhé.
A taky jsem ještě určitě pro sako.. Ne takhle holé ruce

Alyss1
Závislačka 2778 příspěvků 7 inzerátů 19.02.18 06:09

Ne cervene.
Delku lehce nad kolena.
Zakryta ramena.

Prvni urcite ne. Maji spatny vystrih. Druhe s bolerkem ci sackem ano. Ale ne rude.

debra.morgan
Závislačka 3560 příspěvků 19.02.18 06:21

Klidně oboje, budeš ještě z těch lépe oblečených, na sako stejne bude pravdepodobne te­plo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33188 příspěvků 10 inzerátů 19.02.18 07:06

Zvolila bych nějakou neutrální barvu a určitě ne holá ramena a ne velký výstřih. Na mladou holku je podle mě délka v pořádku. Ale zejména bych se zabývala svými vědomostmi, i kdybys přišla na maturitu v pytli, všechny bude zajímat pouze to, co umíš. :kytka:

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 19.02.18 07:14

Ja mela pouzdrovou sukni, tilko a sako. Vse v tmave barve. V cervenych satevh bych asi nesla.

tini
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 5 inzerátů 19.02.18 07:19

Prvni mi neprijdou vhodne, druhe lepsi, ale asi sacko k tomu. Volila bych nejaky kystymek nebo pouzdrovky se sakem. Zalezi taky jaky mas typ postavy. Kazdopadne to chce decentnost, at nekouka zadek, prsa, take at je to prijemne, at nemusis myslet na to, ze ti to nekde vadi

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 19.02.18 07:21
@Tiger-lily píše:
Zvolila bych nějakou neutrální barvu a určitě ne holá ramena a ne velký výstřih. Na mladou holku je podle mě délka v pořádku. Ale zejména bych se zabývala svými vědomostmi, i kdybys přišla na maturitu v pytli, všechny bude zajímat pouze to, co umíš. :kytka:

To je pěkný nesmysl. Naopak oceňuji, že to slečna řeší a vybírá vhodné šaty, protože i to je znakem určité sociální inteligence a přehledu.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10042 příspěvků 19.02.18 07:44

Souhlas s holkama: první nebrat, druhé s něčím, a červenou raději ne. Pouzdrovky mi přijdou vhodnější, a na společenštější události je ještě užiješ (něčí promoce apod.).

Monique123
Stálice 69 příspěvků 19.02.18 08:01

I na státnice nosí holky věci na ramínka :) osobně bych se rozhodla i podle počasí, když budeš maturovat v poledne a venku bude 30 stupňů, tak než omdlít následkem nervozity a přehřátí, tak klidně i věci na ramínka :) hlavně ne nic krátkého, když by jsi měla například něco kreslit na tabuli aby ti nikde nic nelezlo :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10109 příspěvků 19.02.18 08:10

První rozhodne ne. Druhé třeba v tmave modré barvě a se sakem, pripadne nějakým bolerkem. Měla bys mít proste alespoň krátký rukáv.

Tunrida
Hvězda diskuse 47429 příspěvků 19.02.18 08:18

Takhle ti to řeknu. Běž si v takových červených šatech. Ale pouze za předpokladu, že tak jak budeš zářit na dálku, tak stejně budeš zářit před komisí. Jinak se raději schovej za tlumenější barvu :lol:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 19.02.18 08:34

@Evča 20
Pomysli i na to, zda je po maturitě využiješ. Já se do svého maturitního kostýmku na státnice o 5let později už nevešla, tak jsem ho měla na sobě jen 2×. Pokud jsem dělala v bance, byl požadavek na slušné oblečení takovýto: sukně max na 2prsty nad koleno při stání, zakrytá ramena, nesmí být vidět spodní prádlo ve výstřihu ani prosvítat. Když to stačilo v bance, bude to stačit i u maturi. Holá ramena bych taky řešila sakem. ;) A držím palce :kytka:

bublinek
Kelišová 5026 příspěvků 19.02.18 08:37

Šaty vpravo, i ty červené a na to sako a bude to OK.
Pokud by si oblékla něco co by jí nesedělo a byla by z toho nesvá?

Proč doporučujete NE červenou?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >