Oblečení na holčičku - silnější stehna

11150
19.5.21 14:33

Oblečení na holčičku - silnější stehna

Hezké odpoledne.

Prosím o radu ve věci oblečení. Dceři bude deset, nosí velikost 140 a oproti „standardním“ holčičkám zjevně nemá konfekční postavu. Oblečení dědíme a kalhoty ve velikosti 140 nebo 146 jí jsou malé - úzké přes stehna.

Není obézní, ale všechno, co máme, je prostě zjevně na žížaly.

Poradíte mi, kam se vydat na nákupy, aby byla šance, že budou mít kalhoty nebo džegíny pro dítě krev a mlíko? :mrgreen:

Předem díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24467
19.5.21 14:50

A co na to jít od lesa a oblíkat ji jako holku, tedy sukně, šaty, případně pod to punčochy, legíny?
Kamarádčina holka takhle nosí legíny a prodloužená trika, nebo šaty, vlastně jsem ji asi v kalhotech nikdy ani neviděla.
Taky není žádný špekáček, ale má stehna a kulatější zadek a už jsou všechny džíny nepohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29099
19.5.21 15:01

@Slečna Ferka místo jeansů kupuji legíny ve vzhledu jeansů :-) ted jsem kupovala dvoje takové v Tchibu, sedí dobře. Pak nosí harémky a nebo takové ty letní kalhoty se širokými nohavicemi. Sportovní kalhoty/softshelky mívají taky široký střih

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1368
19.5.21 15:58

Teď jsem kupovala super kalhoty v Reserved. Dcera také není tlustá, ani nadváhu nemá, ale zadek a stehna má větší, začínají ji růst prsa, prostě se z žížaly stává ženská. Džegíny z ca jsou ji fest, ale ty z Reserved jsou naopak přes stehna volnější. A nebo také nosí legíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11150
19.5.21 16:42

OK, díky, zkusíme Reserved a Tchibo.

Ona má problém i s legínami / džegínami, zhusta mají taky úzký střih (třeba zrovna z Lidlu, co dědíme).

Šaty / tuniky s legínkami nosí a doteď jsme kalhoty posílali dál nepoužité, ale teď s nimi chce pan učitel chodit „na tělocvik“ ven - čili mají mít kalhoty a nic moc boty, podobně když jde po škole na venkovní schůzku oddílu. A ona už mi taky nechce celé dny chodit v softshellkách nebo rejoickách…

Kdyby ještě někdo měl tip, budu vděčná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29099
19.5.21 18:02

@Slečna Ferka za mě to chce spíš obcházet ty obchody čas od času, většinou někde mají nějaký „širší“ model, ale je to kus od kusu spíš, než že by nějaká značka měla širší střih :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5545
19.5.21 19:47

Lidl-shop má džegíny, rifle a vůbec oblečení širší. A taky na bonprix je širší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35088
19.5.21 21:28

Taky mám jednu dceru krev a mlíko. Širší oblečení má kromě výše zmíněného Tesco a ven nosí tepláky, ne legíny. Do školy od září bude mít úpletové legíny nebo punčochy bez šlapek a tuniky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
19.5.21 21:32

Ne všechno, ale dost často najdeš širší kousky v kiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2593
19.5.21 21:37

Mela jsem to v tomto veku podobne, sedely mi klucici kalhoty, hlavne kdyz jsem chtela dziny, tak klucici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat