Oblečení na miminko - uspořádání

131
22.7.21 13:19

Oblečení na miminko- uspořádání

Ahojky;
Chtěla bych se zeptat jak máte uspořádané oblečení pro děti? Nějak furt vymýšlím jak si to uspořádat abych v tom měla pořádek a nemůžu na to přijít jak. V šuplíkách se v tom nevyznám hlavně když jde o bodýčka. Napadlo mě to dát na ramínka, ale to si zase říkám že bych se nedoplatila :mrgreen: :mrgreen:

Jinak přeji krásný den :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1153
22.7.21 13:25

Já to teď taky řeším a vyřešila jsem to tak, že jsem si pořídila takový organizer do šuplíku a skládám to za sebe do řady a ne do kominku. Jsou to takové čtverce a do každého si dávám něco jiného. V jednom bodycka ve druhém overaly atd. Mám dost hluboké šuplíky, tak jsem taky uvažovala jak na to abych to neměla tak všelijak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
22.7.21 13:25

Všechno skladam do tohoto rozměru viz foto, a vejdou si mi tak do šuplíku čtyři hromádky, čímž se krásně zaplní úplně cely šuplík komody o šířce 70 cm - body s dlouhým, body s krátkým, overaly a kalhoty.

Ve druhem šuplíku mám trička s bodytilkama, teplejší overaly a dupacky s leginama a pak místo čtvrté hromadky ponožky a punčochy.

Mikinky a svetriky mám ve skříňce a jednu sezonní bundicku na raminku v předsíni spolu s našimi bundami.

Příspěvek upraven 22.07.21 v 13:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3669
22.7.21 13:26

Najdi si na netu, jak ukládá oblečení Marie Kondo. Já jsem tak uspořádala skříň synovi a je to super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
22.7.21 13:30

Já právě zkoušela i že to zamotáte do ruličky že to šetří místo a stejně jsem z toho byla úplně zmatená😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7559
22.7.21 13:31

Záleží, jaký systém ti bude vyhovovat, jaké máš prostory na uskladnění. Já třeba v polici ve skříni měla komínek bodýček/triček s dlouhým rukávem, další komínek s krátkým rukávem, komínek kalhot, vedle punčošky a komínky mikin a svetrů. Látkové i jednorázové pleny jsem měla jinde, víc po ruce. Šuplíky jsem používala na čepičky, rukavice, bryndáky, později spodní prádlo, ponožky. Tohle mi vyhovovalo a vyhovuje nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16142
22.7.21 13:32

V suplikach.
Horní šuplík - horní část těla - bodýčko, trika, mikyny, svetry..
Další spodní část - kalhoty, dupačky, overaly.
Skládala jsem alá Kon Mary.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13046
22.7.21 14:01

Klasicka policova komoda mi prijde nejlepsi.
Kazde dite ma svoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
22.7.21 14:03

Takto :palec: ( většina je ještě v sušičce )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24519
22.7.21 14:37
@Petule030 píše:
Záleží, jaký systém ti bude vyhovovat, jaké máš prostory na uskladnění. Já třeba v polici ve skříni měla komínek bodýček/triček s dlouhým rukávem, další komínek s krátkým rukávem, komínek kalhot, vedle punčošky a komínky mikin a svetrů. Látkové i jednorázové pleny jsem měla jinde, víc po ruce. Šuplíky jsem používala na čepičky, rukavice, bryndáky, později spodní prádlo, ponožky. Tohle mi vyhovovalo a vyhovuje nejvíc.

tak jsem to měla taky, vše viditelně na očích, vše po ruce - vlastně to tak skládám dosud

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19966
22.7.21 15:04
@Ladenape píše:
Ahojky;
Chtěla bych se zeptat jak máte uspořádané oblečení pro děti? Nějak furt vymýšlím jak si to uspořádat abych v tom měla pořádek a nemůžu na to přijít jak. V šuplíkách se v tom nevyznám hlavně když jde o bodýčka. Napadlo mě to dát na ramínka, ale to si zase říkám že bych se nedoplatila :mrgreen: :mrgreen:Jinak přeji krásný den :*

není lepší uspořádání nez podle Marie Kondo mrkni zde , zjistila jsem to až u třetího dítěte a doted lituju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1997
22.7.21 15:42

Prostě minimalizmus. Mám jen nutný počet kusů, které jedu pořád dokola, takže uspořádání vůbec nemusím řešit. V tom malém množství bych se v tom vyznala, i kdyby to bylo naházené bez skládání v jednom šuplíku nebo krabici. Případné náhradní kusy mám na jiném místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2392
22.7.21 21:31

Já měla takto, co řada to nějaký kus stejného oblečení a mám to tam popsaný co je v jaké řadě skrz chlapam, aby se vyznal.

Jinak rozházené, neupraveného na foto, za to se omlouvám, měla jsem tam přecpáno, lepší foto jsem nenašla,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.7.21 17:21

Máme tři šuplíky. Nahoře plenky, druhý šuplík oblečení nako body, krátký rukáv, dlouhý rukáv, kalhoty, čepičky, mikinky, co položka to hromádka. Spodní šuplík věci co se nosí ven nebo nejsou kam dát třeba deky, kombinézy, bundičky. Asi tak.. co budeš potřebovat nejvíc nahoře a co nejmíň dole nebo někde v krabici či jiné skříni :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5320
23.7.21 22:09

Měla jsem mimina ještě před Kondo vlnou. Dvě krabice, v jedné body, v druhé dupačky. V polici složené tepláky a mikiny. Konec. (možná jsem měla ještě menší krabici na čepičky a ponožky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat