Oblečení na miminko/holčičku zadarmo od velmi. 68

353
14.3.21 09:26

Oblečení na miminko/holčičku zadarmo od vel. 68

Zdravím nenajde se tu nějaká budoucí maminka která by chtěla pomoct s výbavičkou pro holčičku, máme velkou tašku oblečení v ucházející stavu které se dají dál nosit.Jsou tam bodyčka od velikosti 68 dál teplé overálky, pyžámka na spaní nějaké džíny na prcka a trička. Nabízím to zdarma někomu komu se to bude hodit, kdyby se ozvali maminky dvě podělím vás stejným dílem když jen jedna ráda to pošlu všechno jedné. Je mi líto to vyhodit. Nestyďte se ozvat třeba i do soukromé zprávy. Můžu to poslat poštou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3060
14.3.21 10:19

Krásné gesto, taky ráda pomáhám :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 10:53

Nebo zkuste na facebooku skupinky, které pomáhají přímo takovým rodinám :*

• Citovat
  • Nahlásit
21153
14.3.21 10:55

@Meleys hezke gesto, jen nebud pak zklamana az uvidis, ze to nekdo preprodava za penize dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 12:32

Hezke gesto! Ale at nejste zklamana jako ja. Nabizim spoustu veci na lokalni FB skupince naseho mesta primo pro maminky v nouzi. Za odvoz max za kindervejce.
Vetsina maminek to chce dovezt az domu. Ok, spojim to s nakupem. Dovezu velke pytle veci a pani na to vlastne zapomnela, takze nema ani to blbe kindervejce :mrgreen:. Neva, dcera cekajici v aute se na nej sice tesila, tak se stavime v supermarketu.
Nebo cekam na pani s vecmi v domluveny cas na domluvenem miste a ona na to zapomene. Je mi z toho vseho v posledni dobe smutno. Manzel jen krouti hlavu a pripomina, at to hodim do kontejneru a je po starostech…
Vrcholem bylo, ze jsem jedne mamince v nouzi zaridila dovoz autosedacky do 100km vzdaleneho mesta. Nevyzvedla si ji, nereagovala. Trapne jsem prosila kamaradku, jestli ji zas doveze zpet…

• Citovat
  • Nahlásit
1049
14.3.21 12:38

Taky má doma spoustu oblečení v top stavu, ale už jsem bohužel poucena. Ja fakt nevím, komu a jak to darovat, aby to mělo smysl, aby to ten dotyčný fakt potřeboval a ocenil. Nejjednodušší je hodit to do kontejneru na oblečení, ale to je mi líto, mám tam fakt pěkně kousky nebo třeba i abdukcni kalhotky. No jendohondje mě to přestane bavit a mrsknu to do kontejneru..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat