Oblečení na promoci v těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 07:57
Obleceni na promoci v tehotenstvi

Holky, kdybych nebyla tehotna, vzala bych si nejake klasicke klasicke pouzdrove saty, ale vzhledem k velkemu brisku uz je s oblecenim problem, nechce se mi moc kupovat tehotenske saty jen kvuli jedne udalosti. Mam spoustu satu, do kterych se vlezu a ktere by sly, ale briskem se dost zkrati… Narazila jsem na tyto saty, ktere jsou uplne v pohode v tehotenstvi i potom. Libi se mi, ze jsou dlouhe, ale zase maji hola ramena a jsou to proste letni saty. Takze nejsou vubec slavnosti, ale citim se v nich skvele. Dejte tip, vy, co jste na promoci nekdy byly, jestli se to fakt nehodi. Moc dekuju.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Neúnavná pisatelka 15055 příspěvků 22.06.19 07:59

Nehodí. Jakože vůbec. Promoce je slavnostní společenská událost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 08:00

Dekuju moc, nechtela jsem si to pripoustet, protoze se po dlouhe dobr fakt v necem citim, budu hledat dal :)

jita22
Ukecaná baba ;) 1580 příspěvků 22.06.19 08:11

A nejaka sukne plus halenka? Neni to ono, ale je to lepsi nez letni saty a mozna by se to lip nakombinovalo s tehotenskym briskem.

Aduš8
Kelišová 5219 příspěvků 22.06.19 08:11

Existuje spousta těhotenských šatů, které se dají nosit i po porodu. Koukni na stránky Victoria Grace. Mám od nich jedny, vdávala jsem se v nich a normálně se dají nosit i bez bříška a navíc zakryjí to, co na něm po porodu zbyde :palec:

LennkaK.
Kecalka 267 příspěvků 22.06.19 08:21

Měla jsem promoci před 4 lety v koncertním sále filharmonie :lol: a na to, že promovaly současné i budoucí učitelky :mrgreen:, tak ve společenském oděvu nás tam opravdu pár. 8o
Převažovaly letní šaty na ramínka, světle modré džíny a tričko nebo přinejlepším košile a tenisek, sandálů apod.taky převažovalo. :mrgreen:

bublinek
Kelišová 5650 příspěvků 22.06.19 08:24

Nemáte taláry?
Byla jsem teď 2 dny na promocích a byla to přehlídka, jen schovaná pod talár. Škoda

Uživatel je onlineTichošlápek
Neúnavná pisatelka 15055 příspěvků 22.06.19 08:24

@LennkaK. To je smutný. U nás tedy byli všichni vyfiklí - Muži oblek a ženy buď večerní šaty nebo kostýmek

LennkaK.
Kecalka 267 příspěvků 22.06.19 08:29

@Tichošlápek
U nás bohužel vůbec no :( :(. My jsem si tu slavnostní chvíli chtěli slavnostně užít, ale minimálně polovina dorazila v oblečení jak na turistickou vycházku :mrgreen:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 22.06.19 08:43

Urcite nekde sezenes “kancelarske” tmave saty, nerikam ze typicke pouzdrove, ale neco na ten zpusob, a trosku elasticke, i ve spravne delce. Sama pracuju v kanclu, mam takove nekolikery, a nebyl problem je nosit do zacatku 7.mesice prvniho tehotenstvi. Delaji se i takove ty po strane narasene strihy, kdy to zepredu neni az tak poznat, az kdyz stojis ze strany. Pripadne jak nekdo psal tmava sukne/kalhoty a k nim volna halenka, tou pujde zakryt brisko a mozna ze i nedopnuty knoflik :) Foto vyse ukazuje hezke a jiste i pohodlne saty, ale ne na promoci.

Hoa Mai
Kelišová 6565 příspěvků 15 inzerátů 22.06.19 08:44

Tohle se na promoci fakt nehodi. Jak uz tu nekdo psal, koukni na Victoria Grace, moc prijemne saty, ktere jsou 100procentne pouzitelne i jako netehotenske a jsou moc prijemne. A nebo jeste koukni na Happymum, ja si odtud kupovala saty, kdyz jsem byla uz po porodu host na svatbe ve velmi vznesenem prostredi. Potrebovala jsem schovat poporodni kila a zaroven jsem potrebovala saty vhodne pro diskretni kojeni. Saty jsem pak vyuzila jeste dvakrat a jeste vyuziji, i kdyz uz deti neplanuju, jen se tam udelaji drobne upravy.

Hoa Mai
Kelišová 6565 příspěvků 15 inzerátů 22.06.19 08:49

Mam tyhle, jsou fakt krásné a z kvalitního materiálu https://www.happymum.cz/…e-dress.html

L23
Stálice 67 příspěvků 22.06.19 09:16

Bohuzel nase fakulta talary nema, coz me trosku mrzi, prijde mi to takove slavnostni a vyjimecne, ale co se da delat. Moc dekuji vsem za tipy, urcite se po necem jeste mrknu, at tam nejsem za burana. Diky moc. :)

Any111
Kecalka 406 příspěvků 22.06.19 11:21

V HM mají krásné tmavě modré těhotenské šaty s malými bílými puntiky. Stojí 800,– a hodí se na takové události. Měla jsem je na svatbě. Buď je budeš nosit i potom, nebo je můžeš prodat na bazárku po porodu…

prceek55
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 22.06.19 12:29

Já jsem sháněla nedávno šaty na kamaradcinu svatbu a jsem 35tt a sehnala jsem úplně v pohodě pěkně šaty který nejsou tehotensky tudíž je můžu používat i potom a vleze se do nich bříško :) stačí jít do obchodu a pár jich vyzkoušet.. Něco určitě najdeš a nemusí to být přímo těhotenské šaty :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama