Obleceni na sport

8220
27.7.21 16:14

Obleceni na sport

Ahoj holky vy kdo sportujete a mate hezke obleceni, myslim tim vyraznejsi a nemyslim vzory kde kupujete a co velikosti sedi vam? Ja dne obehla dost kramu a az jsem se musela smat kdo to co prodavaji kupje a nosi, poradite prosim? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
310
27.7.21 16:15

Já miluju klasiku Nike, tahle značka mi vyhovuje nejlépe, jak boty, oblečení tak i doplňky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8220
27.7.21 16:17

@Noelia_Z taky ho mam rada a objednavas nekde? Kde je opravdu hezky vyber, myslim ruzova atd, a velikost ti sedne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
27.7.21 16:24

@Nekoukej! Klasika jako zalando anebo aboutyou, občas i přímo na stránkách niku či sportovních stránkách (sportisimo apod.) :) Velikost je naprosto stejná jako u ostatních oblečení, a jako jedny z mala legin a podprsenek se za dobu co je mám nevytahaly:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9697
27.7.21 17:12
@Nekoukej! píše:
Ahoj holky vy kdo sportujete a mate hezke obleceni, myslim tim vyraznejsi a nemyslim vzory kde kupujete a co velikosti sedi vam? Ja dne obehla dost kramu a az jsem se musela smat kdo to co prodavaji kupje a nosi, poradite prosim? Diky

No letos jsem si nakoupila sportovní oblečení v Turecku ale opravdu hromady kvalita perfektní…tak jestli máš možnost let tam :mrgreen: a budeš opravdu spokojená. Delam to každý rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
27.7.21 17:52

Leginy si kupuju Be Comfy, jsou velmi pevné a neprůhledné. Jinak mám ráda značku Under Armour, příp. Nike. Kupuju na Zalandu, AboutYou, Hervis, Sportisimo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat