Oblečení na státnice, jak zamaskovat bříško a kde nakoupit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 18:19
Oblečení na státnice,jak zamaskovat bříško a kde nakoupit?

Ahoj, potřebuju poradit. Na konci května mě čekají státnice, pár dní před tím obhajoba diplomky a já řeším, co pro tuto událost na sebe. Bohužel, mám ještě bříško po těhotenství a to dost velké (jako cca 5-6 měsíc) a prsa mám taky ještě větší (č. 4). Měřím 165 cm, vážím 70 kg. Když mi to bude přes břicho a prsa a nebude mě to obepínat, bude to obrovské celé (široké, dlouhé). Nevejdu se do své původní velikost 38. Teď to odhaduju tak 40-42. Nechci vypadat jako stará mladá, ráda bych něco šmrncovního, ale decentního. Jsem světlejší blond, v černé barvě vypadám moc tvrdě a bledě. A aby to bylo víc komplikovaný, jsem po zlomenině, takže nezvládnu podpatky. Jen nějaké menší. Boty nakupuju obvykle u Bati. Nejvíc mi sedí hnědá barva a odstíny hnědé a modré (mám modré oči). Bydlím v malém městě, tak musím jet něco vybrat do Prahy a budu na to mít jen jeden den. Poradíte, kam pro to zamířit, které nákupní centrum je na tohle nejlepší (kde je více obchodů s tímto zbožím) a po čem pátrat? :kytka:

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2097 příspěvků 29.04.19 18:25

Nějaké šaty ackoveho střihu. Třeba s límečkem. Z trochu elastického materiálu.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 29.04.19 18:27

Šaty do Ačka, nebo polopřiléhavé či se zvýšeným pasem.

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 29.04.19 18:30

Šla bych do šatů střižených pod prsy jako jsou na obrázku.
V Praze bych šla do OC Letňany, Metropole Zličín nebo na Chodov, tam je tolik obchodů, že tam vyberu i já a to jsem hoooooooooodně problematický zákazník. :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 29.04.19 18:36
@Paola21 píše: Šla bych do šatů střižených pod prsy jako jsou na obrázku.
V Praze bych šla do OC Letňany, Metropole Zličín nebo na Chodov, tam je tolik obchodů, že tam vyberu i já a to jsem hoooooooooodně problematický zákazník.:)

já taky, přes prsa mám o dvě konfekční velikosti víc než zbytek těla :nevim: Nejvíc mi padnou šaty podobného střihu, jak máš na obrázku.

Bubla_Bučková
Kelišová 6345 příspěvků 29.04.19 18:38
@Paola21 píše: Šla bych do šatů střižených pod prsy jako jsou na obrázku.
V Praze bych šla do OC Letňany, Metropole Zličín nebo na Chodov, tam je tolik obchodů, že tam vyberu i já a to jsem hoooooooooodně problematický zákazník. :)

To jsou pěkný šaty, i na hubený :lol: odkud jsou, prosím? :*

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 29.04.19 18:43
@Bubla_Bučková píše:
To jsou pěkný šaty, i na hubený :lol: odkud jsou, prosím? :*

Jo taky se mi ty šaty zalíbily :) Překvapivě jsem na ně narazila na petrklic.cz (šaty INGRIT), dřív tam měli hrozný hadry.:;)

Bubla_Bučková
Kelišová 6345 příspěvků 29.04.19 20:40

@Paola21 ty jo mají tam i 38 :think: asi něco zkusím, kdyžtak holt přijdu o 100 na poštovným :D prosím vás ty modrý si nikdo nekupujte, ty mám zábrany já :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama