Oblečení pro matku na maturitní ples dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hrdas
Kecalka 294 příspěvků 20.01.17 08:07
Oblečení pro matku na maturitní ples dcery

Mám takový dotaz… má dcera bude mít maturitní ples, nebude divné, když si vezmu podotýkám opravdu střízlivé dlouhé šaty? Nebudu tam snad jediná…dceři se moc líbí, jen já jsem na vážkách. Teď měla známá maturitní ples syna a úplně mě vyrazila dech, když mě sdělila, že dlouhé šaty měla pouze jedna matka a ještě teda příšerný..co vy na to? Šaty jsou černobílé, opravdu decentní.. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

weyky
Neúnavná pisatelka 19194 příspěvků 67 inzerátů 20.01.17 08:12

Měla jsem maturitní ples v roce 2009 a moje mamka a její kamarádka, kterou jsem také pozvala, měly obě dlouhé a decentní šaty a moc jim to slušelo, já v tom problém nevidím :palec:

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 20.01.17 08:25

Pokud ti dcera řekla, že ti sluší, tak bych si je vzala. Na plesy se přece šaty nosí :think:. A že budeš jediná?… No a co? :potlesk:… Kolikrát vídám lidi v riflích a saku, nebo kalhotech a stoleté halence…

pannda
Kelišová 6600 příspěvků 35 inzerátů 20.01.17 08:26

Klidně bych šla, je to společenská událost, určitě nebudou nadýchané tak, jako mají samotné maturantky. Spíše nevhodné by byly nad kolena, nebo snad kostýmek..

lamicina
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 20.01.17 08:33

Vozím ted dceru na maturitní plesy, má tam predtančení. A co vídám, tak dlouhé šaty se objevují, někomu sluší někomu ne. Tobě dcera řekla, že jsou hezké a jdou Ti, toho bych si u maturantky považovala, to jsou ostré kritičky. Co vyrazilo dech mně, že některé maminky nebo tety nebo co já vím přesně, zkrátka ženský doprovod nemá šaty vůbec. Kombinace jako kalhoty a vlněný svetr s flitry od Vietnamců nejsou nijak výjimečné. Hrůza to je. Šaty si vezmi, je to vhodné k takové události. Je pravda, že většinou co jsem viděla převažují koktejlky a šaty ke kolenům.

hrdas
Kecalka 294 příspěvků 20.01.17 08:35

Díky, jste mě uklidnili, dcera říkala, ať vůbec neváhám, že mě padnou, jsou střízlivé a protože my s manželem na plesy moc nechodíme, tak ještě dodala, že si vlastně ani dlouhé šaty neužiju a toto je jedinečná příležitost :)

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 20.01.17 08:50
@hrdas píše:
Díky, jste mě uklidnili, dcera říkala, ať vůbec neváhám, že mě padnou, jsou střízlivé a protože my s manželem na plesy moc nechodíme, tak ještě dodala, že si vlastně ani dlouhé šaty neužiju a toto je jedinečná příležitost :)

Máš milou dceru. ;) Šaty si vezmi a užijte si to.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32576 příspěvků 20.01.17 08:52

Tak na ples by měly být dlouhé šaty, dcera ti řekla, že ti sluší, tak bych to dál neřešila.

hrdas
Kecalka 294 příspěvků 20.01.17 08:57

Díky, ta „známá“ co mi to povídala, se na mě dívala jak na marťana, že chci jít v dlouhých, tak jsem z toho skoro nespala…fakt jste mě pomohli :-)

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 20.01.17 09:00

Na ples patří dlouhé šaty vždy. Nevím jak na měnších městech, ale já mám dlouhé jak na maturiťák, tak na imatrikulaci. Samozřejmě že ne nijak extra zdobné, aby nevypadaly líp než maturantek.

Ter1
Stálice 56 příspěvků 20.01.17 09:03

Jsem ucitelka na stredni skole, takze maturitni plesy absolvuji kazdorocne. Je to vecerni spolecenska udalost, navic ples, takze dlouhe spolecenske saty jsou jen na miste. A za sebe musim rict, ze maminkam dlouhe saty vetsinou slusi. Takze smele do toho a uzijte si ples se vsi paradou :)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 20.01.17 09:19

Kdy jindy si vzít dlouhé večerní šaty než na ples? Neváhej!
Tím spíš, pokud ti dcera (jak bylo řečeno, puberťák je drsný kritik) řekla, že ti sluší.

hrdas
Kecalka 294 příspěvků 20.01.17 09:20

:potlesk: děkuju moc, už se na ten ples těším víc a víc  :D

lamicina
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 20.01.17 09:22
@hrdas píše: :potlesk: děkuju moc, už se na ten ples těším víc a víc :D

to mám radost, těšení to je nejdůležitější, maturitní ples není každý den :srdce:.

hrdas
Kecalka 294 příspěvků 20.01.17 09:38

@lamicina :potlesk: :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >