Oblečení pro mužského velikosti 4XL

pastviny
27.5.17 22:58

Oblečení pro mužského velikosti 4XL

Prosím o radu, kde nakupuje váš protějšek oblečení, pokud jeho váha je nějakých 130-140 kg. Jsme z Brna a jediný obchod, o kterém vím, je Bushman, plus tedy ještě UNCS v Olympii. Trika a mikiny ještě muž zvládne někde koupit, ale jakmile se jedná o kalhoty a teď na léto kraťasy, má z toho hrůzu. Obecně nerad chodí kupovat oblečení a jdeme jen v nejnutnějším případě, to pak za deset minut znervózní, že už ho to nebaví. Ale vyzkoušet to nějak na sebe musí, že…Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27.5.17 23:08
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9578
27.5.17 23:08

Hit máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pastviny
27.5.17 23:16

@boball hit je nějaký obchod? Nebo teď jsem neporozumela Vaší odpovědi moc.

• Nahlásit
  • Citovat
9578
27.5.17 23:18

Ano, takové ty levnější obchody. Jinde asi jééé, ale na jedno brdo, manžel má tři xl a kupujeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pastviny
27.5.17 23:28

@boball ne to neznám.. Ale za každý tip na obchod děkuji. Potřebujeme kratasy a letní kalhoty, styl ala Bushman nám vyhovuje, ale chtělo by to změnu, UNCS je dost drahý, ale občas tam zajdeme.

• Nahlásit
  • Citovat
31691
27.5.17 23:34

V kiku maji xxx kolekce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
642
27.5.17 23:38

Ja mam opacnej problem, na chlapa potrebuju velikost xs. Ponozky mu kupuju damske, no to je zazitek vybirat ponozky damske velikosti ale v panskem vzhledu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
27.5.17 23:42

Hele já když jsem přibrala, tak jsem začala chodit do sekáče. Protože garderóbu za spoustu tisíc mám jen se do ní nevlezu a bylo mi líto nakupovat draze. No a tak vím, že sekáč botarna/oblékárna v centru na malé Americe (takový hangár) mívá oblečení pro chlapy a i velké velikosti, takže jednou za čas bych doporučila tam kouknout. Není to na cílene hledání, paní objednává různé balíky oblečení, ale v zimě tam byly hezké pánské svetry a velké kabáty, předpokládám že tam bude i něco teď na léto. Pokud teda nepohrdate sekáčem. (I když já jsem si od tama z letnich šatů odcvakavala teď visacku :D )

• Citovat
  • Upravit
Saatine
27.5.17 23:43
@Ba412 píše:
Ja mam opacnej problem, na chlapa potrebuju velikost xs. Ponozky mu kupuju damske, no to je zazitek vybirat ponozky damske velikosti ale v panskem vzhledu…

Ber klasické sportovní, puma, Adidas to mají všechno stejne. Stejně tak třeba klimatex, jejich ponožky jsou navíc fakt nesmrtelné.

• Citovat
  • Upravit
pastviny
27.5.17 23:56

@Saatine No, já když jsem byla těhotná a každých čtrnáct dnů se mi měnila postava, zašla jsem do sekace, ale byla to nouzová varianta, hezké věci se dají najít, jenže dám přednost nenosenemu oblečení. Každopádně i tak dík za tip :D

• Nahlásit
  • Citovat
Smazaný anonym
28.5.17 06:39

V Praze je obchod kousek od flory nadmerky.eu ale zatím jsem tam svého nedostala, tak nevím co mají.

• Citovat
  • Upravit
69308
28.5.17 07:04

Hele, alpine pro má velké velikosti a pak třeba bezva sport, brácha má 4×L a tam kupuje, vždyť to objednejte po netu a vrátit to můžete vždycky Ani se mu nedivím, že se stydí jít nakupovat do obchodů, když mu nikde nic není, tak mu to nakupuj přes net anonymně domů a nechoďte po krámech. Po netu toho najdeš tunu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.5.17 07:09

Https://www. ok-moda. cz/muzi/sortky#|l=1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pastviny
28.5.17 07:46

@terinka4444 Koukala jsem teď na jejich stránky, Bezvasport, teoreticky nadměrné velikosti vedou, což je pozitivní. Otázkou zůstává, jestli i prakticky se muzskej do něčeho vleze, kolikrát napíší velikost 4XL a odpovídá to spíš na středně velkého asiata :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama