Obleceni z Aliexpresu pro novorozence -zkusenost/nazor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 23:53
Obleceni z Aliexpresu pro novorozence -zkusenost /nazor

Rada bych se zeptala na vase zkusenosti nebo nazor na koupi oblecku pro novorozence na Ali..? Rozhodne bych tam nekupovala kousatka a ruzne plastove veci, ale obleceni ktere vyperu, by snad nemusel byt problem. Myslim, ze na internetu je stejne spousta preprodeju veci z Ali, ikdyz o tom clovek treba ani nevi. Co si o tom myslite? Veci se mi tam libi, ale nechci dite ohrozit nejakym obleckem napustenym chemii nebo co ja vim… dekuji za nazor

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lucie_Sx
Závislačka 3642 příspěvků 17.04.19 23:56

Pro novorozence je ideální x-krát prané oblečení po někom (kamarádka nebo někdo z rodiny, koho znáš), nebo biobavlna. Jinak ve všech nových věcech jsou sajrajty :nevim:.

Russet
Neúnavná pisatelka 15887 příspěvků 18.04.19 00:11
@Anonymní píše:
Rada bych se zeptala na vase zkusenosti nebo nazor na koupi oblecku pro novorozence na Ali..? Rozhodne bych tam nekupovala kousatka a ruzne plastove veci, ale obleceni ktere vyperu, by snad nemusel byt problem. Myslim, ze na internetu je stejne spousta preprodeju veci z Ali, ikdyz o tom clovek treba ani nevi. Co si o tom myslite? Veci se mi tam libi, ale nechci dite ohrozit nejakym obleckem napustenym chemii nebo co ja vim… dekuji za nazor

Z Ali nenakupuju nic. Šuntů z Asie tu máme dost.

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 9 inzerátů 18.04.19 00:26

Nenakupovala bych tam, synovi jsem jednou přes jednu paní objednala letní soupravicku, na pohled pěkná, ale materiál děs. Nejraději kupuju věci v Tescu, Lidlu, HM to je pěkná kvalita za příznivou cenu. ;)

Janli
Echt Kelišová 8468 příspěvků 18.04.19 00:28

Hlavně ne oblečení z Ali :roll:. Kupuju tam jen oblečení na hraní, typu šaty Elza apod. Když pominu ten fakt, že kvalita je šílená a nevydrží druhý vyprání, tak by sis měla uvědomit, že to oblečení nemá žádné hygienické atesty. Může být určené třeba pro trh v Bangladéši a barvené bůhví čím. Jak už napsala @Lucie_Sx, pro novorozence a vůbec mrňata je nejlepší stokrát vypraná bavlna.

jannina1
Závislačka 4567 příspěvků 18.04.19 03:34

Kvalita je ruzna, nektere veci jsou opravdu kvalitni, nektere ne.Chce to peclive vybirat, koukat na recenze. Klidne bych tam nakoupila, material nebude jiny nez kdyz koupis u nas. Kupovala jsem tam take nejake veci-kombinezku, cepicky, mikinky a vse OK.

mroe
Neúnavná pisatelka 15485 příspěvků 18.04.19 06:23

Nechapu, proc nakupovat v Asii, kdyz jsou pekneho detskeho obleceni, i skoro noveho, plne sekace.

LenkaN26
Závislačka 4236 příspěvků 18.04.19 06:35

Já tedy nevím, ale mám z Ali spoustu šatů. Je fakt, že pár jich je na nošení na doma, ale jinak super kvalita za minimální cenu a v práci všichni čučí jak chodím vyfiklá. Dětem jsem nějaké oblečení taky koupila a naprosto v pohodě, ale už větším. Na mimino bych tam asi nekupovala.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2095 příspěvků 18.04.19 06:44

Na Ali nekupuju nic. V rámci udržitelnosti budu na mimino nakupovat z druhé ruky a ještě převážně od známých. Hlavně kvůli původu obleceni a barev.

7.straka
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 18.04.19 06:53

Mám s těmito čínskými e-shopy jen špatné zkušenosti. Kvalita oblečení mizerná. Nemluvě no etickém aspektu. To máš tisíckrát lepší si najít na fb nějaký místní bazárek, tak za tašku hadříků pro miminko dáš dvě nebo tři stovky

Tichošlápek
Extra třída :D 14278 příspěvků 18.04.19 07:00

Když ho nechceš ohrozit, tak proste nakupuj tady. Třeba v Nextu nebo M&S mají krásné dětské kolekce.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10148 příspěvků 18.04.19 07:08

Projdi sekace, bazarky, seženeš toho hromadu. Na Ali je to sázka do loterie, kolikrát neodpovídá velikost, kolikrát je šílený materiál, pak se to taky může po jednom vyprání vytahat nebo rozpadat (hlavně třeba jestli to má nějaké obrázky). Kvalita se bude rovnat tak pepcu, kiku apod, takže za mě zbytečnost odtamtud něco objednávat, u nás seženeš i nové za pár korun.

lachtanice86
Echt Kelišová 7861 příspěvků 18.04.19 07:30

Na Ali nakupuji jen blbosti jako třeba washi pásky do deníku nebo razítka. Oblečení bych si tam nekoupila ani pro sebe natoz pro mimčo

ugluk
Hvězda diskuse 46250 příspěvků 18.04.19 07:40

Stokrát radši koupím oblečení v sekáči než na Ali, tam jsem kupovala max. šaty pro panenky, kvalita odpovídá ceně, už je radši šiju. Můžeš mít kliku na kvalitu materiálu a šití (a nebo taky ne), ale co se týče nezávadnosti materiálu, to ti nikdo nezaručí (nezávadnost barviv, že to není z bavlny napuštěný pesticidy a zda je to vůbec z bavlny, i když to tam píšou…). A na novorozence? Na toho navíc stejně budeš točit pár kousků, než z toho bleskovým tempem vyroste, takže ušetříš pár korun. A větším to sice vydrží o dost déle, ale zas potřebuješ, aby to vydrželo podstatně více vyprání.

Travelerka
Kecalka 227 příspěvků 18.04.19 08:38

Z Ali jsem dceři objednala jen několik čepic. Každá stála méně než dolar, ale s kvalitou jsem byla spokojená, byly hezky ušité a vypadaly pěkně. Řídím se hlavně recenzemi s fotkami. Jinak pro miminko bych tam nekupovala nic.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama