Oblečky z porodnice květen/červen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavluška24
Stálice 74 příspěvků 24.04.15 14:29
Oblečky z porodnice květen/červen

Ahoj, můžete mi prosím poradit, co nachystat miminku na cestu domů z porodnice v půlce května/začátku června? Jdeme jenom s kočárem, bydlíme od porodnice pět minut.
A ještě mám dotaz na velikost - jsme oba velcí a miminko bude mít stopro dlouhé nožky a ke 4 kilům (i podle utz), je lepší nachystat velikost 56 nebo 62? Díky moc!

Reakce:
lisma
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 24.04.15 14:40

Nás mal 4090g a 56 bohate stačila. Inak by som nachystala bodynko, dupačky, bavlnenú čiapočku a v prípade zlého počasia zavinovačku alebo dečku.

Aspera
Generální žvanilka 22113 příspěvků 24.04.15 14:41

@Pavluška24 56 by měla stačit v každém případě. A oblečení uvidíš dle aktuálního počasí. Pokud bude slunečno přes 20 stupňům bude stačit body, dupačky a slabý kabátek. Případně slabou deku. Pokud bude zrovna chladlo, tak třeba silnější kabátek, teplé ponožky. Každopádně nějakou čepičku, síla dle počasí.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 24.04.15 14:43

@Pavluška24 U obou dětí (červnové a dubnové) jsem oblečení z porodnice řešila až dle aktuálního počasí v den propuštění. Manžel prostě dovezl několik kusů oblečení, které šly prokombinivat (body z krátkým/dlouhým, dupačky, ponožky, mikina/kabátek, overal, čepička) + deku a já si z toho vybrala, co bude aktuálně asi nejvhodnější.

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 24.04.15 15:10

Učitě bych řešila až dle aktuálního počasí a taky ráno a odpoledne bude jinak.
Myslím, že ten odhad nelze brát až tam vážně nám se hodně lišil a nevíš kdy porod přijde.
Ať se miminku daří.)

sweet78
Echt Kelišová 8569 příspěvků 24.04.15 15:36

@Pavluška24 já i manžel jsme velcí. Eli měla podle UZ dlouhé nohy. Dr.si dělal srandu prý to vypada na basketbalistku. Narodila se 6.7.a zrovna na odchod se hodně ochladilo. Měla na sobě body, teplý kabatek a polodupacky, čepičku a zakryla jsem jí dekou-byla jí zima. Velikost 52. Narodila se s 3kg. A ochlazení můžeš vyřešit teplou zavinovackou a ještě přidat deku a bude v kočárku jak v bavlnce

Pavluška24
Stálice 74 příspěvků 24.04.15 16:11

Já to příteli musím nachystat hezky do tašek dopředu, tak zkusím udělat více variant a holt vezme kdyžtak vše :D nenachystat to, tak dítko neoblíknu vůbec :D

Nelkapelka
Povídálka 32 příspěvků 28.04.15 16:57

Ahoj holky ja mam termin konec cervna. Co rikate na rukavicky mam je makemu dat i kdyz je teplo? Nebo mi poradi v nemocnici?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 28.04.15 17:02
@Nelkapelka píše:
Ahoj holky ja mam termin konec cervna. Co rikate na rukavicky mam je makemu dat i kdyz je teplo? Nebo mi poradi v nemocnici?

Leda by bylo okolo nuly. :lol: Rukavičky se těmhlě prckům většinou nedávají kvůli zimě (určitě ne v létě), ale aby se neškrábali. A k tomu bohatě postačí navlíknout na ruce ponožky.

Nelkapelka
Povídálka 32 příspěvků 28.04.15 17:27

Ikdyz nikdo nevi treba muze byt i okolo nuly pri techto vykyvech pocasi :lol: :nevim: :mrgreen: rukavicky tedy necham doma :lol:

mckvak
Povídálka 25 příspěvků 25.05.15 08:59

@Svistice Ponozky dava doma i pritel kdyz nemuze najit rukavicky :D

Váš příspěvek
Reklama