Oblek Blažek nebo Bandi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 01.01.18 22:23
oblek Blažek nebo Bandi?

Jaká značka je lepší v porovnání cena-výkon? Manžel bude mít na slavnostní příležitosti- svatby, plesy, normálně oblek nenosí. Případně typy na jiné značky, klidně i levnější. Moc děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lychee13
Závislačka 3076 příspěvků 01.01.18 22:25

Manžel si teď kupoval v Bandi, mají slevy :)

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 01.01.18 22:39

Můj muž nosí uz leta bandi, ma jich několik, i plno kosil a méně formálního obleceni. S kvalitou spokojenost ohromná, vse je stále krasne a prakticky bez známek noseni. ale je nutné nakupovat v kamenném obchodě, údajně pro eshop bývá 2.jakost (ze zdroje přímo od bandi).

nunik
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 01.01.18 22:40

Za me rozhodne Bandi…manzel ma od obou znacek a Blazek se strasne macka…ale to asi nedelaji vsechny obleky…

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6234 příspěvků 01.01.18 22:42

Blažek je poměrně luxusní značka. Je fakt, že oblek od Blažka je perfektně střižený a opravdu stojí za to. Pokud chceš oblek ve kterém manžel bude vypadat dokonale a bude opravdu reprezentovat, tak Blažek. Ovšem cena je vyšší. Pokud chceš oblek cena/výkon pak Bandi. Mají velmi kvalitní obleky za rozumné ceny. Navíc pokud potřebujete oblek, který vydrží více sezón, asi bude lepší Bandi. Blažek má více módní kousky a hrozí, že by za pár let byl manžel „demodé“.

sepos
Kecalka 123 příspěvků 01.01.18 23:24

Já nosil asi 4 roky Hugo Bosse a byl jsem spokojený. Teď mám oblek od Brioni, který sice něco stojí, ale je perfektní.

Russet
Extra třída :D 12087 příspěvků 01.01.18 23:50
@nunik píše:
Za me rozhodne Bandi…manzel ma od obou znacek a Blazek se strasne macka…ale to asi nedelaji vsechny obleky…

Bandi nosí teď Kraus v Uvolněte se, prosím :mrgreen:

rozand
Závislačka 3343 příspěvků 01.01.18 23:57

Blažek, je to kvalita, drží a vypadá pěkně. Muž nosí Blažka každodenně.

taketik
Závislačka 3899 příspěvků 02.01.18 04:50

Bandi - kamenny obchod.. doma spokojenpst

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29257 příspěvků 02.01.18 05:48
@sepos píše:
Já nosil asi 4 roky Hugo Bosse a byl jsem spokojený. Teď mám oblek od Brioni, který sice něco stojí, ale je perfektní.

Brioni je ovšem jiná liga :palec:

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 02.01.18 08:33

Děkuji za odpovědi, manžel měl dlouho Blažka, ale zhubl, potřebuje menší. S látkou jsem byla spokojená, střih byl neutrální, žádný módní výstřelek, ale co mě hodně naštvalo, že se rozlámaly knoflíky v čistírně. Asi zajdeme k Blažkovi a Bandimu a uvidíme. Sleva se určitě bude hodit, jsem ráda, že manžel na koupi nového obleku přistoupil, tak aby ho cena neodradila.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 02.01.18 08:43

Mě se líbí Abi Totre. Jinak důležitý je materiál, určitě bych šel jedině do 100% vlny, jinak se v tom bude dost potit.

Uživatel je onlineSAJ
Závislačka 3178 příspěvků 02.01.18 09:54

Abi Totre je fajn, ale taky je o dost dražší. Kamarád si tam nechal šít (má dkoro dva metry a hodně nesouměrnou postavu) a oblek parádní. Manžel má na rozdíl od neho naštěstí postavu dokonale konfekční, takže jsme mohli ušetřit a vybírat v konfekci.
U Blažka se nam nelíbily střihy a paní, co nás obsluhovala, se manželovi snažila vnutit něco, co se mu nelíbilo (barva, vzor, ozdobné prošití klop) a když všechna jeho přání odpálkovala poznámkou „ale tak se to teď nosí“ - prostě ve stylu, chcete kraviny a vůbec tomu nerozumíte, manžel odkráčel středem.
Pak jsem ho přemluvila ať vyzkouší Bandiho (fakt po té zkušenosti u Blažka nechtěl) a přístup perfektní. Koupili jsme oblek za 100% vlny, vlastně tu jejich nejvyšší řadu, perfektně padnoucí, plus doplňky a nakonec i boty.
Strašně mu sluší, oblek je velmi klasický, přesně takový, jaký chtěl, je mu v něm dobře, podle mě kvalitní, nemačká se.
Manžel do práce nosí casual, takže ten oblek není na denní nošení, ale popravdě bych si to u takového obleku i uměla představit.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 02.01.18 10:28
@SAJ píše:
Abi Totre je fajn, ale taky je o dost dražší. Kamarád si tam nechal šít (má dkoro dva metry a hodně nesouměrnou postavu) a oblek parádní. Manžel má na rozdíl od neho naštěstí postavu dokonale konfekční, takže jsme mohli ušetřit a vybírat v konfekci.
U Blažka se nam nelíbily střihy a paní, co nás obsluhovala, se manželovi snažila vnutit něco, co se mu nelíbilo (barva, vzor, ozdobné prošití klop) a když všechna jeho přání odpálkovala poznámkou „ale tak se to teď nosí“ - prostě ve stylu, chcete kraviny a vůbec tomu nerozumíte, manžel odkráčel středem.
Pak jsem ho přemluvila ať vyzkouší Bandiho (fakt po té zkušenosti u Blažka nechtěl) a přístup perfektní. Koupili jsme oblek za 100% vlny, vlastně tu jejich nejvyšší řadu, perfektně padnoucí, plus doplňky a nakonec i boty.
Strašně mu sluší, oblek je velmi klasický, přesně takový, jaký chtěl, je mu v něm dobře, podle mě kvalitní, nemačká se.
Manžel do práce nosí casual, takže ten oblek není na denní nošení, ale popravdě bych si to u takového obleku i uměla představit.

jo s tou nesouměrnou postavou mám taky problém. Mám 100 kilo, úzký pas a široké stehna a ramena :zed: Takže v dobře padnoucím obleku stejně vypadám jak… :zed:

yvvett
Stálice 52 příspěvků 02.01.18 10:47

Mám zkušenost jen s brněnským obchodem Bandi. Odtud vás ve špatném obleku jednoduše nepustí. Fakt super! :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >