Oblek na taekwondo

12114
23.10.10 23:16

oblek na taekwondo

Ahoj, potřebuju poradit s oblečením na taekwondo pro syna. Začal na něj chodit před měsícem a líbí se mu, takže bude pokračovat a chceme mu pořídit vhodný oblek, ale pokud možno z druhé ruky.
Na netu nacházím vesměs toboky (doboky) na taekwondo pro starší děti, resp. prostě větší velikosti, v těch menších, co potřebujem (122 cca), vesměs jen kimona. Je v tom takový rozdíl? Nebo bude jedno, že přijde na TKW v kimonu? Přiznám se, že v tom plavu, pro mě to vypadá skoro stejně. Cvičitel se nevyjádřil, že něco mít musí, jen doporučil, ať si něco časem pořídí.
Budu vděčná i za tipy na internetové bazary, díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

fletnicka
23.10.10 23:34

Ahoj, jedno to není, tobok je prostě tobok. Určitě doporučuju poradit se s trenérem, může ti poradit jednak internetové stránky, jednak nějakého pokročilejšího a vyrostlého taekwondistu, který svůj malý toboček prodává. Zkus taky vylepit inzerát na dveře tělocvičny, určitě se někdo ozve. U nás to takhle fungovalo běžně - ti větší prodávali toboky i další vybavení menším, chce to jen se poptat: trenéra, ostatních maminek, dětí v pokročilejším kurzu.

• Nahlásit
  • Citovat
12114
24.10.10 15:13

Děkuju moc za odpověď, takže budem shánět dál tobok :wink: Samozřejmě nechci, aby se tam vyjímal jako bílá vrána.
Kdyby přece jen měl někdo tip na internetový sportovní bazar, byla bych moc ráda, bylo by to pro mě mnohem jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
24.10.10 18:11

Náš malej už vyrostl ze 13O a měl ji dlouho. Ze začátku jsem mu zahla nohavice a pak povolila. Klidně mohu poslat foto. Není vůbec zničený, tak mohu nabídnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12114
24.10.10 18:23

Alo, jestli mi můžeš poslat v SZ rozměry a tvou představu o ceně, budu ráda :wink: Je to tedy tobok na taekwondo, předpokládám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12114
25.10.10 21:08

Teď jsem zjistila, že se ještě liší obleky na taekwondo ITF a WTF, je to zásadní, jestli má ten správný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anibag
10.11.11 21:54

toboku

i já sháním pro syna toboku.je nějaký na prodej?je moc hubený a vše mu padá.normál.má velikost 128cm, ale kalhoty mu jsou v pase moc široké.popř.mi dejte prosím vědět. děkuji :-P :-P :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama