Oblek pro muže na svatbu

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sarael
Kecalka 288 příspěvků 31.12.17 08:53
Oblek pro muze na svatbu

Zdravim, mam jeden takovy dotaz. Muze si ( nebo spis- je vhodne), aby si manzel oblekl na svatbu oblek, ktery nebude komplet cely ve stejne barve? Kdyby mel napr. tmave modre kalhoty a k tomu nejake svetlejsi sako? Samozrejme koupene tak, aby to k sobe ladilo, jen to proste nebude komplet? Mozna blba otazka, ale na svatbe jsem nebyla uz nejmin 10 let a nevim, co je jeste ve spolecenske norme a co uz pres caru. Manzel totiz jedny fajn spolecenske kalhoty ma, tak si chce dokoupit uz jenom to sako.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
tini
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 5 inzerátů 31.12.17 09:05

Ja nevim, jednu dobu se to nosilo, ale to je tak 20let zpet. Dneska to nevidim.To uz bych snad dala jen kalhoty, kosili, pasek a kravatu.Nebo se snazit, aby to bylo oboji tmave.Nebo pujcit? Kde se bude svatba konat? A je to v lete?

jessikka
Extra třída :D 10822 příspěvků 31.12.17 09:20

Určitě se dá, ale ten dotyčný to musí umět „vynosit“. Musí z toho celku být evidentně jasné, že je to cílený a má to vtip a šmrnc. A ne, že zamrzl v devadesátkách.

Namátkou:

jessikka
Extra třída :D 10822 příspěvků 31.12.17 09:24

Nicméně ať tak nebo tak je to vždy MÉNĚ formální, než klasický tmavomodrý oblet a svatba by tomu měla odpovídat. Nevěsta tedy spíš jednoduché splývavé šaty, nějaká princeznovská róba by byla špatně. Svatba na neformálním místě, někde venku, na statku nebo tak, ne na zámku.

Sarael
Kecalka 288 příspěvků 31.12.17 09:25

@tini Bude to na jare venku u prehrady. Bez saka by mu byla zima. No me se celkove na chlapech libi spis lehce sportovni saka, ne uplne takove ty klasiky. Tak ja nevim…

Sarael
Kecalka 288 příspěvků 31.12.17 09:28

@jessikka Dik moc, presne tu posledni variantu na fotce jsem myslela. Ma uplne stejne kalhoty a to sako ladene do stribrna se mi libi.

mau-mau
Závislačka 3218 příspěvků 31.12.17 09:30
@jessikka píše:
Určitě se dá, ale ten dotyčný to musí umět „vynosit“. Musí z toho celku být evidentně jasné, že je to cílený a má to vtip a šmrnc. A ne, že zamrzl v devadesátkách­.Namátkou:

Tyjo! Ten poslední fousáč s těmi brýlemi vypadá luxusně :potlesk: Tam je to perfekt. :palec: Tak je vidět, že to jde, ale fakt to chce pečlivě vybírat :think:

mau-mau
Závislačka 3218 příspěvků 31.12.17 09:31
@Sarael píše:
@jessikka Dik moc, presne tu posledni variantu na fotce jsem myslela. Ma uplne stejne kalhoty a to sako ladene do stribrna se mi libi.
:lol: :lol: :lol: viď? Ten je super :mrgreen:
Sarael
Kecalka 288 příspěvků 31.12.17 09:43

@tini Bude to na jare venku u prehrady. Bez saka by mu byla zima. No me se celkove na chlapech libi spis lehce sportovni saka, ne uplne takove ty klasiky. Tak ja nevim… @mau-mau
:lol: :lol: Ten chlap taky ujde, mas recht!! Jen ted se jeste jednou divam poradne na tu fotku a ty boty mi k tomu celku prijdou zlehka ujete????????, ale treba se to tak nosi, co ja vim… Modni expert holt nejsem.????

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 31.12.17 09:43
@Sarael píše:
@jessikka Dik moc, presne tu posledni variantu na fotce jsem myslela. Ma uplne stejne kalhoty a to sako ladene do stribrna se mi libi.

Ta čtvrtá je asi fakt nejhezčí, ale já jsem stará konzerva a dohnala bych ho ke koupi kompletu ve stejné barvě :P

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 31.12.17 09:46

Boty se nosi klasicky s tkanickami, ale maji byt hnede pokud ma muz modry oblek nebo modre kalhoty.

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 31.12.17 10:06

Na svatbu bych volila jednotný oblek. Pan na fotce je sice fešák, ale je to příliš neformální :mrgreen:

pannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 31.12.17 10:27

Neboj, je to v pohodě. Můj chlap to měl loni taky, a vůbec nic se nestalo.

debra.morgan
Závislačka 4149 příspěvků 31.12.17 10:28

Ja měla loni svatbu, docela formální a tohle mi přijde naprosto ok.

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 31.12.17 10:56

Ta posledni fotka je sice hezka, ale pusobi na me velmi lezerne. Volila bych jen v pripade, ze to bude zapadat do celkoveho kontextu svatby a hlavne bude to odpovidat typu satu nevesty.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >