Oblékání miminka v tomle počasí

Anonymní
12.10.20 13:49

Oblékání miminka v tomle počasí

Ahoj,

mám trapnou otázku, no, prvorodička. :D

Jak v tomhle počasí oblékáte mimi do kočárku?

Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
839
12.10.20 13:55

Overál teplejší, míšánková kombineza a fusak :-)
Teplejší Čepička.
14dni a předčasně narozené mimčo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
12.10.20 13:56

Když mu dáš tepláky, bodyčko, mikinu, dáš do fusaku a přes fusak deku tak je to akorát :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
12.10.20 14:09

Základ je fusak v kočárku. A pak se to odvíjí od toho, jak teplý fusak máš.
Do podzimního fusaku jsem syna vzala v bodyčku (dl. rukáv) a dupačkách, přidala čepku a ponožky a dala ho do fleecového overalu a do fusaku.
Do zimního fusaku jsem na bodyno a dupačky hodila jenom svetřík a čepku, jinak nebylo nic třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2305
12.10.20 14:21

Dnes mel body s dlouhym, puncochy, mikinu, slabou cepici a zimni fusak (seprany po 2 detech).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
12.10.20 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj,

mám trapnou otázku, no, prvorodička. :D

Jak v tomhle počasí oblékáte mimi do kočárku?

Děkuju

Záleží, jestli ho potřebuješ vyndavat na kojení nebo ne.
I tak bych radši měla miminko oblečené tak, aby šlo vyndat a třeba pochovat. Pak spíš záleží, čím ho přikryješ, jsou méně či více teplé fusaky, deky apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
12.10.20 14:29

Záleží, kde žiješ. U nás ráno bylo asi 9 stupňů, ale takový nepříjemný, vlezlý chlad. Dceři jsem dala body s dlouhým, tenší mikinu, podzimní bundu, která je ale teplejší (má zevnitř fleece), tlustší tepláky, pletenou čapku a přes nohy deku. Dceři je ale 18m, takže už nějaký ten chlad snese, miminko bych dala do tenšího, tzv. podzimního fusaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9598
12.10.20 14:39

Body, punčochy, slabou kombinézku a do fusaku (Ale je pravda, že jsme měli fakt suprovej fusak, který držel teplo)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 14:43

Děkuju, vím, že trapnej dotaz. :D Potřebovala jsem se ujistit. Dala jsem v minulých dnech body, teplajdy, funkční mikču, kabátek/svetřík, kukličku a do fusaku.

• Citovat
  • Nahlásit
8034
12.10.20 22:29
@Anonymní píše:
Děkuju, vím, že trapnej dotaz. :D Potřebovala jsem se ujistit. Dala jsem v minulých dnech body, teplajdy, funkční mikču, kabátek/svetřík, kukličku a do fusaku.

Ono je to hodně individuální, je potřeba k mimču občas strčit ruku a osahat ho. Zádíčka jsou asi nejlepší ukazatel, ale i to, jak teplé má ruce, nohy (celou končetinu). Hodně to pomůže se zorientovat. A pak i rychle svlíkat, když se jde např. do obchodu, i když to je jen na chvíli, dítěti je vedro strašně rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama