Oblékání ročního dítěte v zimě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katuska1984
Kecalka 381 příspěvků 23.09.18 08:40
Oblekani rocniho ditete v zime

Co oblekat prckovi?
Je lednovy, zatim pouze trochu plazi.
Predpokladam, ze jeste venku chodit nebude v zime.
vybiram fusak, nejpis pouzity pinkie.
Ted ale nevim..bundu? kombinezu? obe?
Dekuji :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ivana 85
Závislačka 3083 příspěvků 23.09.18 08:45

@katuska1984 Dcera je prosincova a mela jak bundu tak kombinezu.

lampicka11
Závislačka 3424 příspěvků 5 inzerátů 23.09.18 08:48
@katuska1984 píše:
Co oblekat prckovi?
Je lednovy, zatim pouze trochu plazi.
Predpokladam, ze jeste venku chodit nebude v zime.
vybiram fusak, nejpis pouzity pinkie.
Ted ale nevim..bundu? kombinezu? obe?
Dekuji :oops:

Dcera je červencová a měla kombizenu. Další zimu tj 1,5r měl oboji

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 23.09.18 08:49

mám děti podzimnéí, v tom roce a kousek jsem jim do fusaku dávala teplejší kalhoty a bundu. Ono záleží na tom, jak si člověk představuje kombinezu. pokud jako teplejší overal, tak na tzo bundu ano. pokud jako klasickou zimní kombinézu pro větší děti do sněhu, tak na to bunda už nepatří - dítě by se v tom uvařilo, i v kombinaci s tím fusakem.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 23.09.18 08:50

me se pro zimní dite na obdobi kolem prvniho roku hodne osvědčila kombineza, kdykoliv kamkoliv. další roky uz jen kalhoty/bunda. fusak určitě jo, v tom bude trávit hodne času, kdyz jeste nechodí. jakmile začalo dite chodit stabilně, koupila jsme zimní boty a občas se prošlo i venku.

Alušáček
Závislačka 3238 příspěvků 23.09.18 08:57

Zima je dlouhá, koupila bych kombinezu i bundu, do kočáru fusak.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8750 příspěvků 23.09.18 09:06

Syn je listopadový, je teda pravda že chodil od 10m, ale měla jsem kombinézu když jsem věděla že bude chtít chodit dostal zimní, když jsme jeli jen do krámu tak takovou „slabší“ z Lidlu a byl ve fusaku - zimní Emitex (ale bydlíme na horách). Bundu měl max do auta u takto malých dětí mi to přijde nepraktické, ideálně jsem do auta, kdy jsme jen přešli rychle z auta do krámu, domů, tak jsem dávala fleesový slabý overal z Lidlu.

Janatans
Kecalka 103 příspěvků 23.09.18 09:08

Dcera je prosincová, v zimě kolem toho roku měla teplejší kalhoty a mikinu/svetr s kabátkem. Fusak ani kombinézu jsem nedávala. Jezdila tak ve sporťáku i chodila pěšky. Syn je v listopadu, kupuju opět teplejší kabát a manžestráky. Fusak dohromady s kombinézou jsem nedávala ani jako miminkům :nevim: Ale záleží na tom, kde bydlíte, my jsme nížina, takže mi přijde zbytečné pořizovat hodně zimních kousků, na horách bych mluvila asi jinak :)

eva.pass
Stálice 67 příspěvků 23.09.18 09:11

Muj syn byl loni celou zimu jen v kombineze - je to rychle oblecene, nelezly mu zada, mel i nozicky v teple… bunda mi prisla neprakticka, tu fakt az pro chodici deti

dedrichov
Závislačka 2967 příspěvků 23.09.18 09:22

v kočárku děti spaly venku, takže pod fusakem byla i deka (kočárek byl z kůlny vymrzlý), oblečené + zimní kombinéza. Ta se 2 zipy téměř dolů byla super

lucenka
Vesmírná mluvilka 32833 příspěvků 23.09.18 09:33

Mám prosincové dítě. V zimě už chodil, takže měl většinou bundu + oteplováky nebo bundu + punčocháče a zateplené džíny/manzestraky. Kdybych ho v tom měla dát do fusaku, tak bych z nich něj měla pečínku. Stačí se zamyslet, jak by se líbilo rodičům, kdyby je někdo v kombinéze nacpal do teplého spacáku.

Taciras
Extra třída :D 11123 příspěvků 23.09.18 09:34

V tomto věku se mi na dítko osvědčil velmi tenký fusak, jen, aby mělo něco pod zadkem a netáhlo na něj a dovnitř kombinéza. Nebyl pak problém dítě vyndat z kočárku. Ten fusak byl tak silný asi jako nánožník, ale i zespoda. Pohyblivé dítě už většinou nevydrží tak zachumlané, kombinéza je v tomto věku už fajn.

kotyk
Echt Kelišová 7950 příspěvků 23.09.18 09:35

Jsme z Prahy. Chodící děti nebo z kočárku měly, když nebyl sníh, teplé kalhoty, lezoucí děti kombinézu, když napadl sníh, vyfasovaly kombinézu všichni, kdo vystrčil nos z kočárku, a k tomu deku a nánožník. Nechodící fusak, nánožník a na sobě jen bundu. Ke kombinéze do fusaku došlo jen asi ty dva nebo tři dny, co byla opravdu zima.

Lucie_Sx
Závislačka 3091 příspěvků 23.09.18 09:48

Hodně záleží, kam s ním v tom kočáru budeš chodit. Jestli pouze ven uspat a na procházku, tak kombinézu. Jestli hodně po obchodech, centrech atd., tak bundu. Když je velká změna teploty, bunda se dá jednoduše sundat. Nesnáším uvařené řvoucí děti nabalené v obchoďákách :-(.

stinga
Závislačka 4377 příspěvků 3 inzeráty 23.09.18 09:56

@katuska1984 určitě kombinézu, daleko líp se obléká, a v kočárku bude sedět, takže mu horko nebude, až pak k jaru kup i bundu, bude už pohyblivější

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >