Oblíbená kosmetika

35
20.8.15 11:36

Oblíbená dekorativní kosmetika

Ahoj, ráda bych se vás zeptala, kterou kosmetickou značku používáte, s kterou máte dobré zkušenosti.:-) Díky:-)

Příspěvek upraven 20.08.15 v 11:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11132
20.8.15 11:41

Kosmetika je dost siroky pojem… pletova, telova, dekorativni, detska?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
20.8.15 11:42
@Ali-Ali píše:
Kosmetika je dost siroky pojem… pletova, telova, dekorativni, detska?

Myslím dekorativní.:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12289
20.8.15 11:47

Ja uz si ani nevybirǎ, kazdy rok dostanu kybl kosmetiky od partnera vetsinou je to sephora a docela dobre. Az na make-up ten radeji od dermacolu nebo avonu. Ty sephoracky mi prijdou strasne mastny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
merde
20.8.15 11:47

Dekorativni pouzivam 100%PURE, draha, ale kvalitni. Jedina rasenka, ktera mi nedrazdi oci a pritom je uzasna. Miluju taky jejich lesky a rtenky. Krom toho, ze je to naprosto cista kosmetika, tak neobsahuje ani nano castice

• Citovat
  • Nahlásit
1564
20.8.15 11:57

Používám Avon, nebo něco od essence a většinou z drogerie DM :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3508
20.8.15 12:22

Mam bezproblemovou plet, takze pouzivam to co mi prijde pod ruku. Nejradsi mam Rimmel, Maybelline a hodne veci mam i od Essence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5395
20.8.15 12:24

Aktuálně Mary-kay

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3169
20.8.15 12:27

Missha make-upy, BB krémy, pudry, tvářenky
Stíny mám tak různě, tam nejsem nikterak náročná. Co se týče řasenek, tam se pokaždé nechám zlákat reklamou, popisem v eshopech, ale zatím jsem na srdcovku nenarazila a že jsem v tom za ty roky už utopila peněz :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
20.8.15 12:40

ArtDeco a spokojenost..po x zanetech spojivek a ja nevim ceho vseho, proste parada…a maji vse z dekorativky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
26.8.15 18:24

Já jich mám oblíbených víc, zaleží jak na co. Odkaždého kupuji něco jiného.. Vyzkoušela jsem toho už dost, jsem totiž hrozně vybíravá a vyhovuje mi málo co :zed: Co používám já: řasenka - Estee Lauder double wear, dobrá je také od Collistar nebo Clinique, makeup - Clinique nebo La prairie, pudr - Clarins nebo sypký pudr od Collistar nebo Clinique, tekuté oční linky - Dermacol a veškeré věci na odlíčení od Biodermy a masky a peeling od Neutrogeny a z krémů mám oblíbené od Clinique a Biodermy, bezkonkurenční jsou od Helen Rubinstein, ale ty jsou velmi drahé, takže si ho nejspíš koupím jedině, až budu starší, teď je to zbytečný (je mi 24) :D. Poradila bych asi hlavně Clinique, je to značka cenově dostupná a je pro alergickou a citlivou pleť, všechny produkty mají velmi dobré :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2223
26.8.15 21:34

Avon, miss sporty, maybelline :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu