Reklama

Oblíbená písnička, interpret - pro odlehčení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 04.01.17 16:36
Oblíbená písnička, interpret....pro odlehčení

Odlehčeme si začátek roku a poslechněme si nějakou příjemnou muziku. Co teď frčí u vás? Já můžu dokola poslouchat Dance (Justin Timberlake), Thinking Out Loud (Ed Sheeran), dlohodobě No Name. :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19318 příspěvků 04.01.17 16:44

Já jedu dlouhodobě v oldies :D Takže za mě třeba Simon&Garfunkel, Ella Fitzgerald nebo třeba Queen :lol: a pak miluju ska.
kdybych měla vypíchnout jednu jedinou písničku :think: tak by to byla asi Kdo vcházíš do mých snů od Neckáře :jazyk: tu si můžu pustit kdykoliv a stejně se mi nepřestane líbit.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 16:47

Jinak co můžu poslouchat pořád je Iné Kafé, ty staré písničky… umím nazpaměť :lol:

Ivaneska
Hvězda diskuse 47749 příspěvků 04.01.17 16:47

Ewa Farná - na ostří nože. Cartiss ft Eliška Bohuňková - nikdy nevíš. Ben Cristovao - těžké váhy.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 16:54
@Ivaneska píše:
Ewa Farná - na ostří nože.

Farnou nemusím ale tuto mám taky hodně ráda!

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 04.01.17 16:58

@Doe_Jane Iné Kafé taky super :palec: Keď včera bola tma…to už je prostě klasika :mrgreen: A připomnělo mi to i Divočáky (Divokej Bill) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 04.01.17 17:00

Jo a ještě můžu pořád dokola Slovenský klín, to je pro mě taková fakt nostalgie :mrgreen:

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 04.01.17 17:13

Michael buble - save the last dance for me, tu proste miluju
Pak elton john - your song, je to ta „nase pisnicka“, takze srdcovka
A ted po Vanocich Ewa Farna - boky jako skrin :lol:
@Mar__tanka1983 neckare miluju a tahle je uzasna, poustim ji i detem, u nich ale vede pulnocni

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 04.01.17 17:15

@MisaHanuska normálně poslouchám metal a grind, ale poslední dobou miluju pohodovku v podobě Wohnout.. třeba Nářadí na dobrou náladu nebo Indie - super songy..

Ivaneska
Hvězda diskuse 47749 příspěvků 04.01.17 17:41
@Doe_Jane píše:
Farnou nemusím ale tuto mám taky hodně ráda!

Tahle se jí opravdu povedla a mě se líbí i ten videoklip. To jak se dokázali ty dva sehrát, je úžasný :oops:

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 04.01.17 17:46

@anivbl jjj, Mám boky je fakt pecka :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3404 příspěvků 04.01.17 18:04

Jason Mraz, Cat Stevens, Beatles..:)

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 04.01.17 19:14

Mam rada hoodne pisnicek, ale takove moje dve srdcovky jsou U2 - with or without you a bon jovi - memories… ale jinak poslouchám od vseho neco :)

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 04.01.17 19:37

@a.n.o.n.y.m.n.í 2 Memories je naprosto úžasná píseň. Poprvé jsem ji slyšela na koncertě Bon Jovi a pak ji poslouchala hodně dlouho pořád dokola. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama