Obnovení šatníku - kde nakupovat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
304
18.8.19 10:06

Obnovení šatníku - kde nakupovat?

Ahoj, po ukončení rodičovské a návratu do práce si chci obnovit šatník. Mám ráda jednoduché oblečení bez obrázků, kanýrů a dalších serepetiček, spíš bussiness styl (pracuju v kanceláři) a sportovní styl na volný čas. Jsem dost vysoká (180 cm) a silnější postavy (hlavně boky, zadek a stehna), takže sháním oblečení větších velikostí (ani ne tak do šířky, ale spíš do délky, aby mi oblečení nekončilo v pase, ale bylo cca na boky). Poradíte, kde nakoupit, aby bylo oblečení kvalitní, ale nestálo majlant (mám představu jeden kus oblečení do 1 000 Kč, pokud to není utopie).Díky předem za reakce :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1416
18.8.19 10:15

Nevím teda jakou velikost přesně sháníš, jestli už to nebudou moc velké velikosti, ale já si poslední dobou oblíbila značku Ulla Popken. A jelikož ji nemám v dosahu, objednávám většinou z About You. I jejich About You Curvy mi přijde fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
18.8.19 10:22

Ještě upřesním, že velikost tak 46 (někdy 44 nebo 48), záleží na značce. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
18.8.19 10:22

@katyna1984 Díky, mrknu se :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
18.8.19 10:26

Já měřím taky 180 cm a mám velmi ráda Bon prix, jelikož tam jsou recenze na každý kus oblečení. Všem se oblečení moc líbí a denně se mě někdo ptá, kde jsem to koupila. Hlavně mají větší velikosti, jak oblečení, prádla, tak obuvi. A do litru se vlezeš úplně v pohodě, Dokonce jsem si tam objednala i svatební šaty a jsou úplně luxusní. Vše můžeš v pohodě vrátit nebo vyměnit. Já nesnáším chození po obchodech, takže pro mě je to ideální volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18395
18.8.19 10:29

@mystiq Office look se da bezne koupit v Orsay nebo Reserved. Ceny prijatelne, ve vyprodejich jeste lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
18.8.19 10:30

@LennyL1 Díky, podívám se. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
18.8.19 10:30

Z About you jsem nikdy nic neměla, tak nemůžu poradit. Ale kamarádka pracuje v obchodě, kde mají zásilkovnu, a je denně zavalená věcmi, co lidi vrací z About You. Oblečení je prý velmi nekvalitní, na fotce to prý vypadá skvěle, ale často přijde hadr. Ale jak říkám, já jsem od nich nic neměla, protože mě ty špatné recenze odrazují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7236
18.8.19 10:39

Jsem spokojená z Bonprixem. Mají hodně velký výběr oblečeení na všechny možné příležitosti, cenově dostupné a pod každým kouskem jsou recenze nakupujících, podle kterých se hodně řídím. Zatím jsem nelitovala, teď na léto jsem si tam za cca sedm tisíc pořídila komplet letní garderobu - sukně, halenky, trička, šaty, sportovní oblečení… A nevracela jsem ani jeden kousek. V klidu si to tam prohlédni, pročti recenze a pak vybírej rovnou vhodné kombinace, abys měla oblečení variabilní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
18.8.19 10:39

Dorothy Perkins tall kolekce nebo Next totéž.

• Citovat
  • Nahlásit
3819
18.8.19 10:44

Marks And Spencer, ale tam to asi bude cenově horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18395
18.8.19 12:07

A jak vybirate u Bon Prix velikost? Maji oznaceni 36/38 pak 40/42. Nekdy kupuji 38, nekdy 40, podle strihu a vyrobce. Takze ja bez vyzkouseni ne :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12806
18.8.19 12:10
@cecetka píše:
A jak vybirate u Bon Prix velikost? Maji oznaceni 36/38 pak 40/42. Nekdy kupuji 38, nekdy 40, podle strihu a vyrobce. Takze ja bez vyzkouseni ne :?

Jsou tam u toho recenze uživatelů/uživatelek. U každého kusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21776
18.8.19 20:24
@cecetka píše:
@mystiq Office look se da bezne koupit v Orsay nebo Reserved. Ceny prijatelne, ve vyprodejich jeste lepsi.

Ano, taky tam nakupuju docela ráda, ale pozor, myslim, že oba obchody končí s velikostmi někde u tý 44? V kamenných obchodech mi přijde, že ty větší velikosti moc nemívaj. A šaty z Orsay třeba docela vyhovujou mně s nějakými 160 cm (i když maxišaty jsem teda musela zakládat), tak aby neměly na vyšší postavě třeba pas moc vysoko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20545
19.8.19 21:05

Prodloužené velikosti kalhot třeba H&M možná i Orsay,
jinak fajn věci koupíš i tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...