Obnovený vztah-jak postupovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
simonisis
Povídálka 38 příspěvků 22.02.17 13:48
Obnovený vztah-jak postupovat?

Ahoj holky. Moje hlava je jako balón, proto Vás prosím o Vaše zkušenosti a rady. Pokud jste se daly dohromady s bývalými partnery, pokračovalo to dál tak, jako by rozchod předtím ani nebyl, nebo byl odtažitý a chvíli mu trvalo, než byl takový jako předtím. Řeším totiž jeho odtažitost. Prostě dělá jako bych nebyla. Možná si čistí hlavu. A on není ten typ, který se chce vrátit aby si něco dokázal a pak ahoj, šáteček. Rozešla jsem se s ním já, před cca 4 měsíci. Takže prosím o Vaše zkušenosti, za něž předem děkuji :-).

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
 
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.02.17 13:52

@simonisis zkušenost taková, že to nemůže fungovat :nevim:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 13:55

Za sebe mohu napsat jediné: „Dvakrát nevstupuj do stejné řeky“.

A s tímto moudrem jsem se ztotožnila až po mnoha letech trápení se a zoufání, kdy jsem vztah lepila v naději, že vše bude růžové a idylické. Nebylo. Člověka nepředěláš.

Držím palce! :kytka:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 13:56

@simonisis My jsme se rozešli, pak zase sešli a teď jsme spolu 5 let a máme 2 děti, jsme šťastní a rozchod nám paradoxně vztah vylepšil, protože jsme si oba ujasnili co chceme. Ale pokud se k tobě chová odtažitě, tak si asi moc jistý není, kdo ke komu se vrátil a nenatlačila jsi ho do toho? (nic ve zlém)

 
Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 14:05

Nám se na dva roky vylepšil vztah, ale už jsme spolu nebydleli. Pak se ex začal vracet do původních kolejí, jako to bylo před rozvodem a za další dva roky jsem to ukončila podruhé a definitivně.
Nefunguje to.

 
radkka
Generální žvanilka 20642 příspěvků 22.02.17 14:08

@Kobea Že to nefungovalo u vás neznamená, že to nemůže fungovat nikde :roll: Znám takové páry a jsou spolu šťastní už víc než 10 let. Nechala bych ho být, asi si to ještě musí srovnat v hlavě ;)

 
simonisis
Povídálka 38 příspěvků 22.02.17 14:10

Holky děkuji za reakce. Vím, že to nedělá dobrotu se k sobě vracet, ale citům neporučíte. Musím si asi rozbít h…:-(. Nicméně do ničeho jsem netlačila. Poseděli jsme, pohovořili a dali se zpátky dohromady. Nevím, jestli není odtažitý kvůli toho, že mi tak trochu chce vrátit to, že jsem ho opustila. Nikoho během odluky neměl, ani nepoznal. To stejné já. V tom mu věřím. Jako chemie tam je, není odtažitý tak, že by mi ani pusu nedal nic, stále to tam jiskří, ale cítím takovou odtažitost ode mě. Asi se bojí, že ho zase opustím i když jsem mu slíbila, že už to neudělám raději :-).A dodávám, já navrhla setkání, s čím on souhlasil. Upozorňuji, že to je strašný tvrdohlavec. On se hrozně po rozchodu trápil, ale raději by si usekl ruku, než by dolezl. Tak jsem to udělala já :-)

 
ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 22.02.17 14:16

@simonisis a důvod rozchodu?

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 14:17

Já jsem se po roce vrátila k bývalému, se kterým jsem byla něco přes půl roku. Navázali jsme tam, kde jsme přestali, odtažitý zcela nebyl, ale další vlna zamilovanosti přišla až po chvilce. Hlavní věci se nezměnili. To co mi předtím vadilo byly maličkosti a jsou tu stále, ale když mám lepší dny, tak je přehlížím. kompenzuje to ostatními kvalitami a spolehlivostí. Nyní jsme spolu osm let, tři děti a fungujeme dobře.

 
simonisis
Povídálka 38 příspěvků 22.02.17 14:28

Důvod rozchodu byl, jeho časová zaneprázdněnost. A já jsem výbušná povaha, má hrdost…jsem vybuchla a skončila to tehdy :-o

 
Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 14:39
@radkka píše:
@Kobea Že to nefungovalo u vás neznamená, že to nemůže fungovat nikde :roll: Znám takové páry a jsou spolu šťastní už víc než 10 let. Nechala bych ho být, asi si to ještě musí srovnat v hlavě ;)

Dobře. Měla jsem napsat nefungovalo to :palec:. Ono to totiž v velké většině případů prostě nefunguje. Ale jsou i výjimky :nevim:,

 
Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 22.02.17 14:39

Byla jsem s ex 3 roky, pak pul roku od sebe, na rok jsme se k sobě zas vratili, napřed jsme se otukavali, pak jakoby žádný rozchod nebyl, ale už jsme spolu bydlet nezačali, po roce definitivní konec. U nás prostě platilo, že ze slepovaného hrnka se už dobře nenapijes. Ale znám jeden pár, kterému to prospělo, teď mají dítě a jsou již manželé..

 
Janli
Kelišová 6037 příspěvků 9 inzerátů 22.02.17 14:53

Já mám opačnou zkušenost než ostatní. S manželem jsme se několikrát rozešli. Byli jsme dokonce 4roky od sebe. Teď jsme spolu 14let, jsme manželé a čekáme druhé dítě. Jenže narovinu ti říkám, že vracet se k sobě pokud jste něco nezměnili, je nesmysl. My jsme si prošli hledáním jiných partnerů a hlavně osobním rozvojem. Měli jsme potřebu něco na sobě změnit a udělali jsme to. Navázat na vztah a čekat, že najednou to bude jiné, je dost naivní.

 
PatrikEnd
Povídálka 47 příspěvků 06.05.18 19:23
@Anonymní píše:
Za sebe mohu napsat jediné: „Dvakrát nevstupuj do stejné řeky“.

A s tímto moudrem jsem se ztotožnila až po mnoha letech trápení se a zoufání, kdy jsem vztah lepila v naději, že vše bude růžové a idylické. Nebylo. Člověka nepředěláš.

Držím palce! :kytka:

Ale předěláš člověka, pokud ten člověk chce a ví co má vše změnit k lepšímu.. Mám jednoho kamaráda co to udělal a je štastný s přítelkyní už 7 rokem. :think: :srdce:

 
vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 06.05.18 19:26
@PatrikEnd píše:
Ale předěláš člověka, pokud ten člověk chce a ví co má vše změnit k lepšímu.. Mám jednoho kamaráda co to udělal a je štastný s přítelkyní už 7 rokem. :think: :srdce:

Clovek neni pes, ktereho vycvicis k obrazu svemu.
Zakladni charakter se nemeni.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >