Oboustranný Tinnitus-laserová terapie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
6.1.22 08:40

Oboustranný Tinnitus-laserová terapie

Zdravím, mám oboustranný tinnitus 4 měsíce. Krom tinnitu mám vazomotorickou rýmu, vpáčený bubínky, horší sluch. Jako malá jsem měla často záněty v uších. Do toho mám problémy s krční páteří. Zkouším všechno možný. Beru vitamíny, Tebokan, mám za sebou všelijaký vyšetření. Chodím na čínskou medicínu a na rehabky. Teď zkouším laserovou terapii. Byla jsem tam teprve 2×. Chci se zeptat máte s laserovou terapií někdo zkušenosti? Pomohlo to někomu? Popřípadě, poradili byste co zkusit jiného? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5158
6.1.22 09:48

@Yvanna7 koukam, ze pises i sem. me zacal tinnitus kvuli krcni pateri. Mam chronickou rymu a casto zalehle usi, presto mam sluch naprosto v poradku a slysim velmi dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
6.1.22 10:10

@hospodki A za ten rok je ten tinnitus pořád stejný nebo se to zhoršilo, zlepšilo? Taky si ale myslím že je to z krční páteře..mám sedavé zaměstnání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5158
6.1.22 10:16

@Yvanna7 porad stejne, mozna krapet lepsi, ale nic extra. U me za to muze mesic depresi a silenych prujmu po revizi, kdyz jsem se prakticky nehla z postele. Zabokovalo mi to krcni pater a asi necim hnulo, protoze me obcas boli eustachova trubice. Mam to komplet vysetrene vc lumbalni punkce jestli to neni borelioza ci RS atp. I jsem byla na specialnim sonu, kamerka pres nos.. no vse co slo a nic se nenaslo. i elektricke sluchove vzruchy ci jak se to jmenuje jsou ok, slysim jak netopyr a nezhorsuje se to. Pro me to pri beznem dennim ruchu je uplne v pohode a i kdyz se na to nesoustredim v tichu tak to kolikrat ani uz nevnimam. Chodim poctive kazdy mesic na fyzio a po porodu chci zkusit i chiropraktika jestli to nekde neni treba krupnout. Kazdy ma krapet jine techniky tak uvidime. Taky az se nebudu denne krcit na kuchynske zidli na HO tak to bude urcite lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
6.1.22 10:30

@hospodki Já měla deprese a úzkosti na Gymplu..asi 6 let to trvalo..potom od té doby co mám přítele se to zlepšilo..ale pořád mám problém se stresem..včera na tom laseru mi bylo řečeno že stres může způsobit právě problém s tou páteří, tinnitus a ještě za poslední 2 roky se mi zhoršil zrak. Nikdy jsem neměla problém se zrakem. Takže asi tohle vše způsobilo ten stres..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat