Obrácený režim a skoro roční

Anonymní
13.11.20 03:08

Obrácený režim a skoro roční

Ahoj. Syn 11m po probečených nocích (tudíž prospaných dní) kdy měl teploty kvůli zubům (prorezávali se horní stoličky a dolní dvojky) zkrátka obrátil si nejspíš spánkový režim a já už jsem nešťastná. Nepomáhá ubrat spánku, dát spát později, odpoledne dřív nebo později. Prostě ať ho dám spát, tak se vzbudí po 2h a řádí. Tudíž jde-li spát v 9h tak ho mám kolem půlnoci vzhůru a usne až kolem 3h ráno - no a to chrápe až do 14h… když ho vzbudím dřív tak usne do hodiny jen co si ho přitulím. A odpoledne ho jeste dát musím a stejně i když odpoledne nespí, nemá to vliv. Akorát se místo o půlnoci vzbudí ve 2h ráno a usne mi až kolem 5h. Fakt už nevím co s tím.
Od malička spal skvěle. Dřív prostě šel na 9h spát a vstával v 8-9 ráno. Odpoledne si 2× schrupnul.
Spí s námi v posteli, kdyz se vzbudí chovám ho, drbu zadicka, nakojím, zpívám ukolébavky a houpu v naruci a on si užívá mazlení, ale neusne.
Kdyz uz jsem opravdu unavena, dam ho do kocarku a jezdim, ale to rve… rve a rve… ale vzteky, protoze jakmile se jdu treba napit, tak okamzite prestane plakat. Takhle s tim bojujeme asi skoro 3 týdny. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1676
13.11.20 07:38

Nevím jestli tě potěší, ale naše dvojcata měli 2,5 měsíční období, že prostě vstavali ve 4:30,pak se zmenil cas, takže bylo 3:30h a 3hodiny čuměli. Proste bylo vyspano. Bylo jim 8-10 měsíců. Nic nepomohlo, byli taky kojeni, ale jidlem ani mlikem to nebylo. Proste to bylo období. Stridejte se s manželem, at nejsi úplně ko, přejde to. A jestli s nim pak můžeš spat, tak spi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5220
13.11.20 08:59

Tak ho prostě nenech usnout. To se ti nikdy neprehodi když ho nechas vyspavat do 14h… Ráno bych ho vzbudila v 8h. Prostě ho zabav, dopoledne ho dej max na 30 minut spinkat, odpoledne třeba na 1 hodku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
13.11.20 11:57
@mackA159 píše:
Tak ho prostě nenech usnout. To se ti nikdy neprehodi když ho nechas vyspavat do 14h… Ráno bych ho vzbudila v 8h. Prostě ho zabav, dopoledne ho dej max na 30 minut spinkat, odpoledne třeba na 1 hodku.

Přesně tak. Pokud ho necháváš spavat do 14h tak to není období. Tohle prostě musíš sama odbourat i za cenu nějakého nepohodlí malého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama