Obracený režim dvouměsíčního miminka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sprajtka
Povídálka 25 příspěvků 28.01.17 01:36
Obraceny režim dvouměsíčního miminka

Dobrý den mám takový dotaz máme dvouměsíční miminko a asi máme převrácený režim dodrzujeme ritualy i to že přes den ruch a svetlo a v noci tma atd večer kolem šesté jak to vyjde koupeme kolem sedmé krmení a spát dáme ho do postýlky pustíme kolotoč a do pul hodný spí a nastupuje jeho nejtvrdci spánek a vydržel by i do půlnoci nakrmime usne ale vždy kolem jedné začíná ze spaní jakoby tlačit ale spí u toho a postupem času se to zhoršuje a kolem dvou tři hodin ma křeče uz tak velké ze po tlačeni brečí zvedá u toho nohy a prdi Tak pak už dáme nAjíst když to sou tři hodiny a usne na hodinku a zase dr tvrdí že to nejsou prdy ze to by je měl i do te půlnoci a ze to ma přetažené ze moc spí ve dne ale co ma dělat když v noci ma takové bolesti když mu pak dáme zase kolem šesté sedme tak my vstanem on třeba ještě dokáže usnout na půl hodky a pak spí tak cca přes den čtyři az pet hod vždy když uz je přes dvě hořký vzhůru a ziva mně si očí a je protivný tak ho uspime zabalime do zavinovacky dvakrát hloupnem a je tuhej a, spokojenej tak si říkáme ze chudák když ma v noci bolesti tak je rád když si pak dospi ve dne ale dr tvrdí že mu uz nemame dávat zavinovacku ze když je zmackly proto vydava to tlaceni ze mu to vadi a ze moc spi ve dne prý jen hodinu dopoledne a hodinu odpoledne ale to nejde v kocaru je tuhej v momentě kdy na něj foukne vzduch máte někdo podobnou zkušenost každý kdo u mě spí tak tvrdí že to jsou prdy ze úplně ma bolesti a do těch tři s nima bojuje statečně ale potom už ho bolí nevíme co dělat jestli poslouchat dr a nedovolit mu přes den spát nebo jestli to nechat na něm ale když my od jedny uz nespime tak uz nevime no

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Cocka nasladko
Kecalka 395 příspěvků 28.01.17 02:21

Vazne doktorka tvrdi, at dvoumesicni mimino nechate spat hodinu rano a hodinu odpoledne? Tam my jsme se dopracovali tak v sedmi mesicich…

Podle popisu to teda zni jako prdy/kolika, nezkousis treba masirovat/nahrat bricho, kdyz se zacne kroutit? Co si pamatuju, tak neco podobneho jsme taky kolem tech dvou mesicu zazivali, preslo to behem nejakych dvou tri tydnu.

At to brzo prejde.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 28.01.17 02:44

Co to je za doktorku proboha :zed: prej že při moc přes den. Mám čerstvě 3m a spí po hodině - hodině a půl co je vzhůru klidně i dvě hodiny - nijak mu to noční spánek neruší - spí od cca desáté do sedmi s jedním krmením (teď :D ) taky bych hlasovala za prdy. Dáváš nějaké kapky?

Mollify83
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 28.01.17 02:58

Jo a fakt prdy nemusí být celý den - tenhle muj mladší ještě donedávna takhle bojoval mezi 20-23h a přes den pohoda. Starší bojoval kolem čtvrte ráno, ale naštěstí ten to uměl vybojovat ve spánku - ovšem ze začátku jsem z toho byla jako správná prvomatka dost vyděšená - takové zvuky a šílene kopání - nicméně u obou toho ustalo kolem 2,5m.

Verun83
Echt Kelišová 8762 příspěvků 33 inzerátů 28.01.17 05:34

Doktorka je nejaka padla na hlavu ne? Nech dite spat, tak jak potrebuje, je maly. Tohle jsou normalne prdy, bohuzel ho to trapi v noci. Zkusila bych mu tedy s tim nocnim krmenim dat neco proti bolesti, bio gaia a ja nevim co se ted da jeste pro ty miminka koupit. Ale u nas to stejne nefungovalo. Tak zkusit treba nahrat, masirovat, pomoci cvicit nozkama, aby to z neho slo ven. Nebo jsem ruzne kremy. Za me treba tymianovy od justu, ten treba pomaha me na boleni bricha, je vhodny i pro miminka. Ale sezenes i neco jineho

Tunrida
Hvězda diskuse 47838 příspěvků 28.01.17 06:10

Vase doktorka je krava. Nebo kokot. To si dosad podle pohlavi. Pres den mimco urcite nespi moc, spi uplne normalne. Pokud vidis, ze ma prdy, tak mu s nimi pomoz cvicenim, masirovanim, nahrivanim.. Kapky nejaky mas?

Nikuu
Stálice 68 příspěvků 1 inzerát 28.01.17 07:11

Určitě miminko přes den nebuď, to je blbost. Naši malou to co popisujes trápilo taky. Vždy se uprostřed noci začala kroutit, kopat nohama, pobrekavat a nemohla už zabrat. Pár dnů jsme skoro nespali kvůli tomu. Tak jsem ji jednu noc ze zoufalství rozbalila z pliny, vzala nad umyvadlo do klubíčka, krásně se během pár minut vyčůrala, vyprdela a pokadila a pak usnula hned. Takhle se to opakovalo pár nocí ještě a teď už je klid a nevstáváme. Jo a doporučuju nikde nerozvecet světlo. Svitila jsem si jen baterkou v mobilu i v té koupelně, aby malá nemyslela, že už je ráno :-)

sprajtka
Povídálka 25 příspěvků 28.01.17 07:12

Děkuji taky si myslíme ze je to málo ze je maly my vycetli ze v jeho věku by neměl být déle jak dvě hodiny vzhůru a taky to tak vychází když se blíží druhá hodina tak začíná zivat a mnout očí tak úplně dává signály a kdyz nedame tak řve a když sme mu to řekli doktorovi tak prý mne ma vypnout manžel pristup na internet ze uz z toho blbnu ale jsem prvorodicka a nevím si rady kapky dávám espumisan a bio gaiu ráno a mámě i polštářek s pecickama kremy vše co sem vycetla ale spíš to dělám ve dne v noci sem po těch dvou mesicich nočního stavani tak hotová ze nejde fyzicky uz ho půl noce cvicit masirovat behat do kuchyne nahrivat a tak navíc mu chci co nejvíc udělat to jak sem četla v noci moc nerozsvecet a jen nakrmit a uspat a přes den ruch aby si to spravne prehodil

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 07:45

Já se musim smát, vždyť ma dva měsíce.. Spousta deti ma tyhle problemy.. Nam nespal tak čtyři měsíce, nebo dost spatne a pak se budil co dve hodiny na kojeni.. V tomhle veku jsem ho pres den nechávala spat jak chtěl, ale rezim mel koupani, jídlo a tak. No a casem spal dvakrát denně a po roce zhruba jen po obede, po roce jsem zatrhla noční kojeni a začal konecne spat v noci. Je ale fakt ze ho trápilo bříško a později mel nesnasenlivost mleka, zvracel mléčné kase, osypaval se. Já kojila ale mléko jsem konzumovala, možná i to melo vliv.. Vyrostl z toho naštěstí.. Druhy syn mi odmala spal cele noci.. Proste je kazdy jiny☺ hodne stesti

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 28.01.17 08:18

No já úplně žasnu co to některý máte za doktorky. Bolesti břicha měly obě děti, právě že do půlnoci nebo do jedné krásně spaly, pak se začaly kroutit, hekat, většinou kolem čtvrtý už sem si je brala do postele protože plakaly. Přešlo to kolem toho čtvrtého měsíce. I tady je spousta diskusi, kde maminky píšou, že právě nad ránem jsou ty bolesti nejhorší. Bohužel radu nemám, jen vydržet, pro mě to bylo hodně krušný období a nerada na to vzpomínám.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 28.01.17 08:23

A kojis? Krmit co tri hodiny je totiz uz taky prezity mytus, pokus dite neni na umelem mleku. Do tri mesicu cca spousta miminek trpí na koliky, coz by tak odpovidalo tvemu popisu. U vsech deti mi zabiralo dat prso, sanim se uklidni a kontaktem nahreje brisko.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 28.01.17 08:27

Jeste tohle muze zpusobovat i vigantol

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 28.01.17 09:11

Kriste pane… dvouměsíční mimino spát dvě hodiny přes den a ještě ne v tahu? Doktor(ka) někde upad(la) ne? Naše malá má skoro šest týdnů a nechávám ji, ať si spí jak potřebuje, prostě ji mám u sebe položenou přes den, většinou v rychlozavino­vačce, a ona si tak různě usíná a probouzí se, jak potřebuje. Cíleně neuspávám, nebudím, když pláče a vidím že je čas přebalit/nakrmit/vě­novat se jí, tak to dělám, jinak ji nechávám, ať dělá jak potřebuje. Večer vytuhne kolem osmé po koupání a krmení, spí do dvou, někdy do tří, do čtyř, a pak přesně začne co popisuješ. Ze spaní tlačí, kroutí se, zvedá nohy, pláče… normálně ji rozbalím, nechám chvíli volně kopat nohama, hladím po bříšku, počkám až vykoná co chtěla :mrgreen: přebalím (u toho dílo někdy dokoná), nakrmím a spí do šesti, kdy řve, protože je ráno a ona chce zábavu :mrgreen: Když nepomůže nechat volně kopat a počkat, tak ji nakojím před přebalením, u toho se totiž vykadí spolehlivě, jednak ji hřeje bříško jak je na mně položená a jednak se tím jak pije začnou hýbat střeva a jde to samo. Navíc se uklidní. Akorát pak musím opatrnějc přebalovat, aby neblinkala.

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 28.01.17 09:22

Dvě hodiny přes den? Cože? Doktorku bych vyměnila, mám 4mesicni princeznu, plně na um, do každého mléka dávám espumisan, vstane mi finálně kolem 8 ráno, v 11 jde zas na dvě hoďky spát, pak ve 3, v 6, v 8 malou koupeme, nakrmime, kolem půl 10 usně, vstane ve 3 ráno na krmení a spí zas až do 8.

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 28.01.17 09:27

Jinak když se chce doktorka řídit tabulkama 0-3m 16-20hodin spánku
3-9m v noci 12hodin, 3-5 hodin přes den
9-12m v noci 11-12 hodin, 3 hodiny přes den.

Samozřejmě orientačně, každé dítě spí jinak.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >