Obraz z Ikea hrozně smrdí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sanyaa
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 11.12.16 14:07
Obraz z Ikea hrozně smrdí

Ahoj holky,

koupila jsem v Ikea jednu z těch jejich největších fotek + rám. Plátno s fotkou bylo zabalené v takovém tubusu. Doma jsme to rozbalili a dali dohromady, načež ta fotka ale opravdu strašně smrdí. Nemáte někdo zkušenost, zda to rychle vysmrádne, nebo to mám radši svěsit a dát na pár dní do sklepa? To se mi ale vůbec nechce. Moc děkuji za reakce.

Reakce:
BaMaK
Závislačka 2929 příspěvků 35 inzerátů 11.12.16 14:24

@sanyaa jestli ti nevadí být ve smradu…já bych to dala ven vyvětrat, nebo vrátila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >