Obrázky z kostiček, jak hledat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Já_a_Kačí
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 30.01.18 16:51
Obrázky z kostiček, jak hledat?

Ahoj, prosím, potřebuji pomoct, asi mám odpojený mozek nebo nevim. Hledáme s dcerou obrázky na čtverečkovém papíře, určtitě to znáte, na jedné půlce je z kostiček zobrazený nějaký tvar a dítě má za úkol přenést do prázdné půlky obrázku a obrázek tak dodělat. Občas něco takového přinesla z družiny, a teď marodíme a nudíme se a ona si vzpomněla na tyto obrázky. Netušíte prosím, jak se to jmenuje, jak to hledat, případně kde to stáhnout? Moc děkuju. :kytka:

Reakce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Kdo příště vypadne ze StarDance? Mišík! Blbě kouká, neustále si kontroluje účes

Jsou výsledky taneční show StarDance …když hvězdy tančí opravdu tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >