Obřízka - pocity ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 12:59
Obřízka - pocity ve vztahu

Jsem 3 dny po obřízce kvůli úzké předkožce a zatím se všechno hojí jak má…
Jsem na neschopence a s přítelkyní jsme se domluvili že budu u nich a k tomu budu chodit v době vycházek domů ( jsme ze stejné vesnice)

Nemám si na co stěžovat jen…
To období kdy na ni nemůžu ani šáhnout kvůli stehnům aby mi nepopraskali je hrozný ( prostě erekce) takže nejen že za rok a půl jsme sex jako takový neměli ale teď vedle sebe ležíme a ani mazlit se nemůžeme
Ona to zvládá celkem dobře až na ty moje neustálé depresivní kecy jak si má najít toho a toho
Podle mě to je tím stavem protože jsem zvyklý ji osahával kam se jen dá a teď nemůžu nic

Nejradši bych se někde na 2 týdny zavřel a pak bysme se zase viděli

Ale na druhou stranu se zase těším až budu v pořádku že to rozjedeme :)

Nevím jak tohle období zvládneme

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9850 příspěvků 27.07.19 13:06

Ledová sprcha a froté ručník

blobfish
Závislačka 4814 příspěvků 27.07.19 13:12

A co ti brání se někam na dva týdny zavřít?

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9929 příspěvků 27.07.19 13:14

Hlavne ji neotravuj tema recma. Ty si vazne nech pro sebe…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23467 příspěvků 27.07.19 13:23
@Anonymní píše:
Jsem 3 dny po obřízce kvůli úzké předkožce a zatím se všechno hojí jak má…
Jsem na neschopence a s přítelkyní jsme se domluvili že budu u nich a k tomu budu chodit v době vycházek domů ( jsme ze stejné vesnice)

Nemám si na co stěžovat jen…
To období kdy na ni nemůžu ani šáhnout kvůli stehnům aby mi nepopraskali je hrozný ( prostě erekce) takže nejen že za rok a půl jsme sex jako takový neměli ale teď vedle sebe ležíme a ani mazlit se nemůžeme
Ona to zvládá celkem dobře až na ty moje neustálé depresivní kecy jak si má najít toho a toho
Podle mě to je tím stavem protože jsem zvyklý ji osahával kam se jen dá a teď nemůžu nic

Nejradši bych se někde na 2 týdny zavřel a pak bysme se zase viděli

Ale na druhou stranu se zase těším až budu v pořádku že to rozjedeme :)

Nevím jak tohle období zvládneme

ak si měl být doma a měl by si klid. Zvládli jste rok a půl, tak těch pár dní na víc už zvládnete.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 13:38

Já si myslím, že my jsme spolu o tohle tématu tady na eMiminu už diskutovali… Přítel když měl erekci klek na 4 a říkal, že mu to trochu pomáhá… Neboj po 6 nedělí se to spraví… Hlavně si ho máčej v heřmánku… Rychleji se to hojí… A když to slečna vydržela doteď tak to už nějaký den vydrží… Byla to pro Vás vztah velká zkouška :)

Janli
Echt Kelišová 9850 příspěvků 27.07.19 13:44

Věř mi, že ta holka tě neopustí kvůli dočasné neschopnosti, ale kvůli těm tvým kecům. Mám totiž obavy, že až nebudeš moct vzdychat nad nepoužitelným pinďou, budeš óchat a áchat nad něčím jiným. To totiž není o momentální situaci, ale o nastavení v hlavě. Zavčas s tím něco dělej, jinak jí hodně rychle dojde trpělivost.

Alušáček
Závislačka 3952 příspěvků 27.07.19 13:44

Rok a půl jste neměli sex? Jakou roli teď najednou hraje pár tydnů :think:

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 27.07.19 14:12
...

A co ti na něm šili? Myslel jsem, že obřízka spočívá v uvolnění, nebo rovnou ušmiknutí předkožky?

Tomkins
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 27.07.19 14:42
@Tecumseh píše:
A co ti na něm šili? Myslel jsem, že obřízka spočívá v uvolnění, nebo rovnou ušmiknutí předkožky?
:zed: :zed: :zed:
Tecumseh
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 27.07.19 17:26
@Tomkins píše: :zed: :zed: :zed:
…tak já pravidelně honím, takže holt tenhle problém nemám a nevím, no…
růžička12
Kecalka 131 příspěvků 27.07.19 19:27

Debilní kecy si nechte ve své hlavě…to vydržíte, nebo se prostě někam zdekujte…:-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ….ona vám to bebíčko pak pofouká… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Doctus
Závislačka 4522 příspěvků 27.07.19 20:55

Konzervativní metody jste zkoušel, zakladateli?

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9272 příspěvků 27.07.19 21:01
@Doctus píše:

Myslíš chlastat? :mrgreen:

Janli
Echt Kelišová 9850 příspěvků 27.07.19 22:26
@Doctus píše:

Ten dotaz je poněkud s křížkem po funuse, nemyslíš?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama