Obrna lícního nervu ze zánětu středního ucha

Anonymní
27.7.21 17:05

Obrna lícního nervu ze zánětu středního ucha

Dobrý den ahoj, byla mi diagnostikována obrna lícního nervu, podle doktora prý přímo učebnicová…. :roll: Dostala jsem obstřik přímo do “postiženého” nervu…Vitamin B+ rehabilitace, nahřívání a cviky. Dnes je to 5tý den a na dotek mě trošičku bolí dolní čelist a tvář a občas se mi zamotá hlava, spíš jsem taková malátná a celkově mi je prostě na nic, ale to až dnes. Doma poctivě nahřívám, chodím s šálou, do oka kapu… Chci se zeptat, zda to patří k zánětu, nebo bych měla zajít radši zítra k dr? :nevim:
:kytka: Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37180
27.7.21 17:33

Kam ti prosimtě píchli ten obstřik? Trochu jsem znejistěla, jestli si nepleteš lícní a trojklanný nerv, ale asi ne. Licní nerv nebolí. Ale tvoje potíže mi nepřipadají nijak alarmující. A nahřívat v těhle vedrech nemusíš, stačí, když vypneš klimu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 17:47

Přesněji řečeno mám Bellova obrnu, ochrnutí půlku obličeje… obstřik mi píchly za ucho do toho jakoby ďolíku, prý přímo do nervu. Jako pokud jsem v klidu, tak nic extra necítím, jen pokud si na tu tvář trochu sáhnu a zjistila jsem to dnes, jak jsem byla na té rehabilitaci a dělala mi masáž obličeje. Tak jsem trochu znejistila a tam mi právě řekla, že to většinou nebolí.. tak jsem se chtěla poradit tady ještě.
:oops:

• Citovat
  • Nahlásit
37180
28.7.21 12:41
@Anonymní píše:
Přesněji řečeno mám Bellova obrnu, ochrnutí půlku obličeje… obstřik mi píchly za ucho do toho jakoby ďolíku, prý přímo do nervu. Jako pokud jsem v klidu, tak nic extra necítím, jen pokud si na tu tvář trochu sáhnu a zjistila jsem to dnes, jak jsem byla na té rehabilitaci a dělala mi masáž obličeje. Tak jsem trochu znejistila a tam mi právě řekla, že to většinou nebolí.. tak jsem se chtěla poradit tady ještě. :oops:

mozna te to boli od toho ucha
jestli to neni nejake hrozne, neres

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.21 22:36
@Anonymní píše:
Dobrý den ahoj, byla mi diagnostikována obrna lícního nervu, podle doktora prý přímo učebnicová…. :roll: Dostala jsem obstřik přímo do “postiženého” nervu…Vitamin B+ rehabilitace, nahřívání a cviky. Dnes je to 5tý den a na dotek mě trošičku bolí dolní čelist a tvář a občas se mi zamotá hlava, spíš jsem taková malátná a celkově mi je prostě na nic, ale to až dnes. Doma poctivě nahřívám, chodím s šálou, do oka kapu… Chci se zeptat, zda to patří k zánětu, nebo bych měla zajít radši zítra k dr? :nevim: :kytka: Děkuji za odpovědi

Měla jsem ji a opravdu nebolela, ale zkus třeba doktorce zavolat, kdyby to přetrvávalo. A už můžeš lehce hýbat tou částí, nebo ještě léčba nezabrala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat