Obrovská rána a leknutí v těhotenství

50
22.6.20 20:32

Obrovská rána a leknutí v těhotenství

Ahoj holky,

dnes jsme byli s manželem na trzích, kde bylo i nějaké představení středověku a pár metrů ode mě vystřelil pán pistolí a to byla taková rána, že jsem se neuvěřitelně lekla a cítila jsem i velké cuknutí v břiše. Mám strach, jestli se miminku něco nemohlo stát, jestli nemělo nějaký velký šok, pohyby ještě cítím minimálně (17tt), ale při té ráně to bylo dost. Stalo se vám něco podobného? Myslíte, že je všechno v pohodě? Díky moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4254
22.6.20 20:35

Bude to ok. Neboj. Já velkou část v těhotenství trpěla lekavostí. A nešlo to ovlivnit. A měla jsem i autonehodu, kdy to byla fakt rána a leknutí a malej, tedy teď už větší je OK. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
22.6.20 20:40

Nezakládala jsi už jednu diskuzi kvůli leknutí ve spánku? Podle mě je to to samé. Nestane se vůbec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8031
22.6.20 20:52
:roll: :roll: :roll:

Co by se asi tak mělo stát???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3325
22.6.20 21:03
@Šmoulice píše: :roll: :roll: :roll:Co by se asi tak mělo stát???

Infarkt plodu v děloze, zaviněný leknutím po výstřelu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8031
22.6.20 21:08
@mackA159 píše:
Infarkt plodu v děloze, zaviněný leknutím po výstřelu.

Jo, jasně :mrgreen: To by asi musela být trochu jiná rána.

@SabinkaKo Netřeba zbytečně hysterčit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2010
22.6.20 21:18

Dam ti vedet, ale musis vydrzet, teprve porodim. Nedavno jsme si dali neco nadymavyho, no co budu povidat, rany jak z dela, mimino to vzdycky probralo. Ale aspon se zda, ze slysi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12893
22.6.20 21:27

@SabinkaKo uklidni se, nic se mu nestane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
22.6.20 21:39

V klidu :kytka:

Jednou jsme s manzelem jeli v aute, ja byla asi v 38tt a nejakej deb. l to na kruhaku vzal do protismeru primo na nase auto :pocitac: Zastavili jsme asi 1 cm od sebe, a jeho vysvetleni, kam jako do prd.ele kouka, bylo, ze se nevsiml, ze je to kruhak 8o Bylo jediny stesti, ze se nikomu nic nestalo. Mala se mi v brise taky lekla, a to dost. Ale na porod jsem si musela jeste pockat a nakonec mi ho vyvolavali :lol: Hlavne v klidu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama