Obslužný pult uzeniny, lahůdky Kaufland

Anonymní
19.3.21 20:56

Obslužný pult uzeniny, lahůdky Kaufland

Dobrý večer,
pracuje někdo u obslužného pultu s uzeninami v Kauflandu? Jak náročné to je pro uplného nováčka? Nikdy jsem v potravinách nedělala, tak mám obavu. Zatím váhám zda nastoupit.
Prosím zachovat anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.3.21 21:23

Pracuji v Kauflandu (sice informace, pokladny, trezor…) Né přímo pulty, ale něco o tom vím i z doslechu i od kamarádů, spolupracovníků..

Je velký problém, tak mít stálé zaměstnance, protože je to těžká práce, většinou jste tam dvě, max tři, někdy i jedna na hooooodně velký počet lidí, nestíhá se, lidi jsou nasraní, nevrlí.. Řekni si sama, zda bys chtěla poslouchat " obraťte mi tenhle kus? aha ten ne, zkuste ten v levo?.. ten ne tak ten třetí.." a je toho víc.. člověk si tam vlastně nepokecá.. Jestli nejsi společenská tak super, jestli jo, tak budeš trpět, jelikož tam na nějaké vykládání není čas.. Podle kamarádek je tam nejhorší složení lidí, atmosféra.. a může tam být kdokoli.. Jinak jsou ti lidi fajn, ale hodně často jsou tam brigádníci, jsou tam chvíli a pak zas výměna a ty pořád jen zaučuješ nové lidi a je z toho vždy prd… a pak jsou zase zaměstnanci z toho v prdeli, že nestíhají atd..

nechci tě odrazovat. Však zkusit to můžeš. Třeba narazíš na dobrou partu a práce se ti bude líbit ;) Já jsem dost společenský typ tak mě by to nevyhovovalo a to mi to bylo nabídnuto.. Mám radši všestrannost, třeba ten trezor, pokladny, info, je to tam pestré. I tam narazíš na protivné zákazníky, ale tak nějak to bereš jinak.. Uvidíš no.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 22:07

Jsem u jiného zaměstnavatele, ale velikost a nápor stejný. U nás je to tak, že jsou tam ženské, které tam dělají roky..a zbytek se hodně střídá, protože nemají výdrž a ono je to i celkem fyzicky náročné.

V Kauflandu je to také tak podle lidí, které tam potkáváme. Některé jsou tam na uzeninách dlouho, jiné se tam ani neohreji.

Mě třeba ta práce bavila, když jsem na tom úseku chvilku zaskakovala.

• Citovat
  • Nahlásit
205
19.3.21 22:14
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
pracuje někdo u obslužného pultu s uzeninami v Kauflandu? Jak náročné to je pro uplného nováčka? Nikdy jsem v potravinách nedělala, tak mám obavu. Zatím váhám zda nastoupit.
Prosím zachovat anonym.

Zdravím, já byla v Kauflandu na brigádě před pár lety. Nebyla jsem prioritně u obslužného pultu a ještě že tak. Dali mě tam asi pětkrát. Byla to pro mě hrůza… Ze začátku jsem několik hodin v kuse krajela a balila sýry 8o. Měla jsem pokaždé vyrážku z těch bílých rukavic, které tam musíš mít celou dobu. :zed: No a když mě pak dali přímo k pultu, tak teda najít veškerou tu šunku a uzeniny byl děs :roll:. Já bych to každý den nedělala… To už radši pokladna nebo doplňování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 22:23

Že se tam zaměstnanci střídají vím. Proto jsem z toho taková rozpačitá, ale všichni se tváří jaká je to pohodička. A nic náročného a že to zvládne každej. Už to je podezřelé :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
736
19.3.21 23:15

Tak pokud nic v okolí v téhle době není tak je to lepší než být bez peněz.
Ale jak píšou holky je to fakt brutál. Zboží mraky a důchodci co chtějí vlastně neví co :mrgreen: spoustu lidí je tam spíš kvůli tomu že nechtějí měnit práci a už to tak nějak vzdali. Kamarádka tam jeden čas dělala. U pultu samozřejmě nebylo nic znát ale doma i dost probrecenych večeru.
Moc toho nevím ale snad ti to k něčemu bude :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7638
20.3.21 05:46

Nejlepší jsou lidi co si řeknou.„dejte mi te šunky za 10kc“ a ty zjistíš, že tam máš plátek za 12kc a ten člověk s tim má problém :roll: nebo důchodci co čumí do vytriny a pořád nevi co chcou a „jaký je tento salám?“ A „jsou tyto parky dobrý?“ :D jak to mám dpc vědět, nemám sněženek celej ten pult :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
20.3.21 09:49

Jak píšou holky. Práce je to opravdu fyzicky náročná a po psychické stránce taky nic moc. Ranní od 5 do půl 2. Odpolední teď přes covid od 1 do půl 10. Nezastavíš se opravdu celých 8 hodin. Záleží určitě na konkrétní filiálce, ale zaměstnanců je opravdu málo a zákazníků fakt hodně a je to o nervy. Ale co teď chcete dělat. Nastoupila jsem minulý rok během podzimu a byla jsem ráda že jsem něco sehnala. Na druhou stranu teď Kaufland bude dávat prémie kvůli covidu, máme k dispozici čerstvé ovoce, vitamíny, zázvor, med. Před Vánoci vánoční prémie, tento rok vánoční kolekce na stromeček jako dárek. No a ty peníze taky nejsou úplně nejhorší. Takže asi tak. Každý ať si na tom něco najde. Klidně napiš, ráda pomůžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 11:47
@Vis018 píše:
Jak píšou holky. Práce je to opravdu fyzicky náročná a po psychické stránce taky nic moc. Ranní od 5 do půl 2. Odpolední teď přes covid od 1 do půl 10. Nezastavíš se opravdu celých 8 hodin. Záleží určitě na konkrétní filiálce, ale zaměstnanců je opravdu málo a zákazníků fakt hodně a je to o nervy. Ale co teď chcete dělat. Nastoupila jsem minulý rok během podzimu a byla jsem ráda že jsem něco sehnala. Na druhou stranu teď Kaufland bude dávat prémie kvůli covidu, máme k dispozici čerstvé ovoce, vitamíny, zázvor, med. Před Vánoci vánoční prémie, tento rok vánoční kolekce na stromeček jako dárek. No a ty peníze taky nejsou úplně nejhorší. Takže asi tak. Každý ať si na tom něco najde. Klidně napiš, ráda pomůžu.

Kvůli psychice to pro mě nebude vhodná práce, jak to tak čtu. Měla jsem divný pocit už z personální. Děkuju za informace.

• Citovat
  • Nahlásit
1491
20.3.21 13:03
@Anonymní píše:
Kvůli psychice to pro mě nebude vhodná práce, jak to tak čtu. Měla jsem divný pocit už z personální. Děkuju za informace.

O nervy je to dneska skoro všude…a „složenky“ za drtivou většinu z nás nikdo platit nebude :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 13:06
@prokr píše:
O nervy je to dneska skoro všude…a „složenky“ za drtivou většinu z nás nikdo platit nebude :think:

Proto jsem vděčná, že mám podporu a nejsem na to sama 🙏🏻 Až budeš v mé kůži a v mé hlavě, přijď diskutovat. Povíme si…

• Citovat
  • Nahlásit
1491
20.3.21 13:15
@Anonymní píše:
Proto jsem vděčná, že mám podporu a nejsem na to sama 🙏🏻 Až budeš v mé kůži a v mé hlavě, přijď diskutovat. Povíme si…

Co se rozčiluješ? jsem toho snad tolik neřekla ne… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 17:24

Teď zrovna před deseti lety (cca duben 2011) jsem chvíli brigadničila v Tescu za pultem. Jsem trochu cíťa, na nějaké drobné rozepře se zákazníky také došlo, ale nepřipadalo mi to celkově tak zlý. Záleží i na aktuálním člověku vedle tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat