Obtěžování od učitele angličitny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Januli39
Nováček 1 příspěvek 24.11.18 02:20
obtěžování angličtina Jake Taylor

Ahoj holky jsou už dvě ráno ale jsem z toho pořád vytřeštěná, tak se vás chci zeptat. chceme s manželem aby měly děti dobrou angličtinu. máme holku a kluka (13 a 9) a koupili jsme jim lekce u jednoho Američana. měli jsme v jazykovce na výběr z víc, ale líbíl se nám právě on hlavně protože řekl že má titul z filmografie v Californii a mysleli jsme si, jak budu dětem vyprávět o filmech anglicky. no abych to zkrátila, malej teď onemocněl a tak šla naše holka sama. vrátila se celá zaražená vůbec nemluvila. až jak jsem ji ukládala do posteli z ní vylezlo, že ni ten úchyl nějak sahal. vůbec nevím co s tím…. není schopná to přesně popsat a peněz jsme tomu Taylorovi už taky vysázeli hodně. myslíte si že by malá lhala o takový věci??? nebo nevíte někdo víc o tom učiteli? jsem z toho hotová….

Reakce:
Malaga
Generální žvanilka 24893 příspěvků 24.11.18 06:53
@Januli39 píše:
Ahoj holky jsou už dvě ráno ale jsem z toho pořád vytřeštěná, tak se vás chci zeptat. chceme s manželem aby měly děti dobrou angličtinu. máme holku a kluka (13 a 9) a koupili jsme jim lekce u jednoho Američana. měli jsme v jazykovce na výběr z víc, ale líbíl se nám právě on hlavně protože řekl že má titul z filmografie v Californii a mysleli jsme si, jak budu dětem vyprávět o filmech anglicky. no abych to zkrátila, malej teď onemocněl a tak šla naše holka sama. vrátila se celá zaražená vůbec nemluvila. až jak jsem ji ukládala do posteli z ní vylezlo, že ni ten úchyl nějak sahal. vůbec nevím co s tím…. není schopná to přesně popsat a peněz jsme tomu Taylorovi už taky vysázeli hodně. myslíte si že by malá lhala o takový věci??? nebo nevíte někdo víc o tom učiteli? jsem z toho hotová….
:think:
tini
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 5 inzerátů 24.11.18 06:59

Dceri bych verila. Jeste bych se ji zkusila vyptat sama mama mezi ctyrma ocima.Rict ji,ze ji veris,ale abys to mohla resit,ze musis presne vedet,jak to probehlo.Ze vis ze je to tezke,ale ze je potreba to resit,aby to neudelal i nekomu jinemu.A dal uvidis.Pokud se ukaze,ze ji osahaval,tak samozrejme na policii a jeho pozadat o okamzite vraceni penez

tini
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 5 inzerátů 24.11.18 07:01

Pockej a jestli jste platili jazykovce tak tim lepe,z tech to vyrazite lepe,nez z nej pokud bude trestne stihan.

Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 24.11.18 07:10

Ona tam s ním byla sama?

alialiali
Kecalka 212 příspěvků 24.11.18 08:29

no jako psat tu přímo i jeho jméno no nevím, neříkám, že si to dcera vymyslela, ale první bych to zjištovala teda asi jinak…

Tarinka
Echt Kelišová 8226 příspěvků 24.11.18 08:44

Prijde mi ostry, ze nekde napises nekoho jmeno v teto spojistosti, kdyz si ani nejsi jista…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >