Obtěžování sexem v těhotenství...

16.3.17 01:39

Obtěžování sexem v těhotenství...

Holky, poslední dobou se mi stává jedna věc. Kdykoliv se bavím/píšu s nějakým mužem, je jedno s jakým a odkud, tak po mně požaduje sex. Rozčiluje mě to. Já řeším partnerské problémy, a to poslední na co mám náladu je dělat nějakému zoufalci matraci. Poslední chlap mi napsal, jestli si ji tam dole udržuji (slušněji napsáno) a co sexík :zed:
Mám chuť za to vraždit. Ne, já se fakt nechci milovat a mám zdravotní problémy, kromě těch partnerských. Také se mi pomalu blíží doba porodu. Takže ujistěte mě někdo, že nejsem já ta divná, co odmítá se ke konci těhotenství milovat s každým cizím chlapem, co má zrovna chuť na těhotnou :roll: Já se snad nemůžu bavit s druhým pohlavím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
16.3.17 01:59

8o
No neco bude spatne. Tehotna, problemovy vztah a dopisujes si s jinymi. Kdo chce kam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
16.3.17 02:09

Presne tohle me napadlo @ejhle
Ono spis bude otazka kde si s nima dopisujes… Pokud je to neco jako chat, tak se nemuzes divit… Tam chodej jedine takovyhle prasa… :?

Mela bys spis zarizovat jiny veci, kdyz mas tesne pred porodem a doma nejaky problemy a ne si dopisovat s cizima chlapama… tot muj nazor… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 02:21

No, já se s nimi dopisu hlavně proto, aby mi nějaký mužský pomohl pochopit chování mého partnera. Přeci je jenom pro mě jako pro ženu jeho chování jaksi nepochopitelné a ráda bych ho pochopila, abych věděla na čem vlastně jsem :nevim: Takže mi jde hlavně o to psychologickou část, abych věděla co a jak. :nevim: Nehledě na to, že mi to přidělává, jak se říká vrásky. A říká se, že muži chápou muže a ženy zas ženy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
16.3.17 03:26

@Izumi Miyako Já myslím, že chování a postoj svého partnera pochopíš nejlíp tak, že se na něj zeptáš jeho, ne? :) Žádný jiný chlap není v situaci tvého muže, a tím pádem mu nemůže vidět do hlavy. Ani ženský ani chlapi nemají kolektivní vědomí. :mrgreen: Komunikovat o problémech musíš hlavně s ním. Proč se nezeptáš rovnou jeho na to co tě trápí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2562
16.3.17 04:42

Prevratny napad -A co si takhle s tema chlapama nepsat? Nebo jak pozadujes velky vzorek, aby sis to jeste overila? Ze mas jako mimochodem pred porodem zminis skoro na konci, jakypak copaj…blablabla, chlapi prasata, blablabla, jo, a taky budu rodit. Ten dotaz je pro me k neuvereni, kdybys byla moje kamaradka, reknh ti na kafi, ze jsi k*ava. Klidne ban pro me!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15700
16.3.17 05:15
@Izumi Miyako píše:
No, já se s nimi dopisu hlavně proto, aby mi nějaký mužský pomohl pochopit chování mého partnera. Přeci je jenom pro mě jako pro ženu jeho chování jaksi nepochopitelné a ráda bych ho pochopila, abych věděla na čem vlastně jsem :nevim: Takže mi jde hlavně o to psychologickou část, abych věděla co a jak. :nevim: Nehledě na to, že mi to přidělává, jak se říká vrásky. A říká se, že muži chápou muže a ženy zas ženy :nevim:

Tak to bys me vykomunikovat s partnerem ne cizima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12004
16.3.17 05:17

No ted jsem se pobavila takhle pri kojeni.. :lol: to jako fakt mysli vazne? Resis problem ve vztahu a jdes na nejaky chat zjistit proc to tak je? :lol: :lol: Nedostava se mi slov.. No zhruba 99,9% chlapu co jde na net se vypisovat s cizi zenskou tam jde kvuli sexu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 05:47

@jahuhudka Jo, kdyby se s přítelem dalo jakoli komunikovat, měla bych hned všechno snadnější.

@EscapistV A v tom je právě ten kámen úrazu. Můj chlap odmítá prostě komunikovat a ignoruje mě. A jsem v takové situaci, kdy vlastně ani pořádně nevím, jestli spolu teda jako chodíme nebo náš vztah skončil. On mi neodpoví ani na otázky typu Ano/Ne :nevim:
On prostě dělá mrtvého brouka, ignoruje to, a dokonce i utíká z mého dosahu, jen abych si ho nemohla zeptat. Prostě jsem v situaci, kdy nevím na čem jsem, a to je to nejhorší…

@Agnesita Já se s muži píšu celkově vzhledem k tomu, že jsem amatérská překladatelka sci-fi a technických žánrů. A v tomhle jsem ti muži přeci jenom lepší než my ženy ;)… Ale jinak informaci, o mém těhotenství a tak jim sděluji rovnou na začátku i to, že mám problém s partnerem. Často si chci prostě jenom tak povídat s další duší. Nemám zrovna kolem sebe moc lidí na pokec.

Ale dozvěděla jsem se třeba od jednoho pána, že přítel zřejmě náš vztah považuje za tzv. volný a že zřejmě šel do vztahu s tím, že hledal náhradu za svou mámu, za její servis. Prý to bere jako, že nemá žádné závazky a velkou jistotou se vůbec nezmění :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
16.3.17 05:57

@Izumi Miyako Kolik je tvému příteli, osm? :D Ne, chápu, že to musí být frustrující situace. Osobně si absolutně neumím představit být ve vztahu s někým kdo na mě absolutně nijak nereaguje, takový chování mi u dospělýho člověka připadá naprosto směšný. Natož do takového vztahu přivést dítě. Jak je to dlouho, co se přítel takhle změnil? To snad musel prodělat lobotomii ne? :mrgreen: A pokud je takový od začátku - je to tvoje věc, ale pak nechápu, proč s ním jsi a hlavně proč jeho povahu a komunikační neschopnost řešíš až před porodem.
Každopádně pokud se ho ptáš na vztahově existenční otázky a on nejen že neodpoví, ale ještě navíc zdrhne, připadá mi to jako docela výmluvná odpověď. :nevim: Je samozřejmě možné, že má nějaký opravdu vážný problém (možná si uvědomil, že dítě tu bude sakra brzo a má strach jak to zvládnete), ale to se nevyřeší, pokud o tom nezačne komunikovat.
Ale rozhodně bych z toho vynechala cizí chlapy na internetu (ony ani cizí ženský na emiminu ti neřeknou, co se tvýmu chlapovi honí hlavou :mrgreen: ). To je hodně nešťastný způsob řešení situace, cizí lidi si do vztahu netahej. Osobně, pokud se hodně rychle nevzpamatuje, bych se začala zařizovat jako svobodná matka.

Edit: Překlepy. Promiň, pokud to vyznívá nějak příkře nebo nepříjemně, to nemám v úmyslu, ale jsem teda úplně jak v jiříkově vidění, že se takhle někdo chová… (a tím myslím vás oba teda :D:nevim:

Příspěvek upraven 16.03.17 v 06:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
16.3.17 06:03
@Izumi Miyako píše:
@jahuhudka Jo, kdyby se s přítelem dalo jakoli komunikovat, měla bych hned všechno snadnější.

@EscapistV A v tom je právě ten kámen úrazu. Můj chlap odmítá prostě komunikovat a ignoruje mě. A jsem v takové situaci, kdy vlastně ani pořádně nevím, jestli spolu teda jako chodíme nebo náš vztah skončil. On mi neodpoví ani na otázky typu Ano/Ne :nevim:
On prostě dělá mrtvého brouka, ignoruje to, a dokonce i utíká z mého dosahu, jen abych si ho nemohla zeptat. Prostě jsem v situaci, kdy nevím na čem jsem, a to je to nejhorší…

@Agnesita Já se s muži píšu celkově vzhledem k tomu, že jsem amatérská překladatelka sci-fi a technických žánrů. A v tomhle jsem ti muži přeci jenom lepší než my ženy ;)… Ale jinak informaci, o mém těhotenství a tak jim sděluji rovnou na začátku i to, že mám problém s partnerem. Často si chci prostě jenom tak povídat s další duší. Nemám zrovna kolem sebe moc lidí na pokec.

Ale dozvěděla jsem se třeba od jednoho pána, že přítel zřejmě náš vztah považuje za tzv. volný a že zřejmě šel do vztahu s tím, že hledal náhradu za svou mámu, za její servis. Prý to bere jako, že nemá žádné závazky a velkou jistotou se vůbec nezmění :roll:
  • Citovat
  • Upravit
31297
16.3.17 06:03
@Izumi Miyako píše:
No, já se s nimi dopisu hlavně proto, aby mi nějaký mužský pomohl pochopit chování mého partnera. Přeci je jenom pro mě jako pro ženu jeho chování jaksi nepochopitelné a ráda bych ho pochopila, abych věděla na čem vlastně jsem :nevim: Takže mi jde hlavně o to psychologickou část, abych věděla co a jak. :nevim: Nehledě na to, že mi to přidělává, jak se říká vrásky. A říká se, že muži chápou muže a ženy zas ženy :nevim:

jsi fakt hloupá. Tak zaprvé špinavé prádlo se pere doma, za druhé tato sdělení cizím slouží jako signál, že bys mohla být k mání. Psychologické důvody jsou k smíchu, to si tam promítáš něco, jak to jiní vážně nevidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
16.3.17 06:16

Radeji komunikujte tady na emiminu, pokud nemáte s kým a ne s nadrženými úchyli…to co popisujete, neni partnerství, to není vztah, nevím jak to nazvat, proste takhle vztah nevypadá, protože ten je komunikaci a duvere a o lásce. odmíta s vámi komunikovat, igenoruje vás, neexistujete pro neho, pokud je autista a neumi komunikovat s lidmi, ať proboha neplodí deti, pošlete ho na vasektomii…pokud se nehcete trápit, tak pošlete toho ignorantskoho hňupa autistického do materské školky na dovychováni a vy se tešte na bábo a věnujte se malému…

• Citovat
  • Upravit
15700
16.3.17 06:48

@Izumi Miyako 8o ty se profesne stkavas s muzi a na potkani jim rikas ze to mas doma blby? Si delas pr.del zejo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 07:17

@Izumi Miyako Jestli si dopisuješ s muži na chatu, tak moc nečekej že ti nějaký pomůže vyslechnout tvoje problémy atd :D
Máš se starat o jiné věci a nepsat si s muži

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama