Obtěžuje mě muž mé kamarádky

13496
6.10.10 12:02

Obtěžuje mě muž mé kamarádky

Ahoj
zajima me,co byste delaly na mem miste vy.
Mam kamaradku,je fajn,rozumime si,jezdime spolu s deckama na vylety(bez chlapu),jeji muz je namysleny snob ale toho vidat nemusim,takze byl klid.Jinak se vsichni zname pres otce me dcerky.
Ted cca posledni ctyri mesice mi jednou mesicne posle par emailu,kdyz nemam zajem tak se urazi,no proste chlapska jesitnost.Kamaradce jsem o tom zatim nerekla,protoze to zatim bylo v mezich normalu.
Pred par dny jsem od nej zase dostala email,ze se pry dozvedel,ze jak jsme byly v unoru v termalkach s deckama tak ze pry jsme si tam uzivaly sexu atd,no celkem se me to dotklo,ale presla jsem to s tim,ze na hlouposti nebudu reagovat a totez jsem napsala i jemu.Mel par poznamek ale ok.
Vcera napsal zase pry proc jsem od odtazita,ze doma to ma o nicem,ze jeho zena je podrazak atd(no to uz se mi prestalo libit),ze bychom se mohli zacit schazet…Jsem mu jasne napsala,ze nemam zajem,ze jeho zena je ma kamaradka a ze bych se nerada dostala do situace,kdy bych ji to musela rict.
Zacal mi nadavat,presel do utoku.....zablokovala jsem jeho email,ale ma jich vic,takze pocitam s pokracovanim..
Obtezuje me to,vadi mi to,on to nejak nechape a asi nedokaze snest odmitnuti..Co ted?Mam ji to napsat?Nebo to nechat byt?Bojim se,ze ztratim kamaradku,ze on to nejak zahraje do autu a pak jeste budu nejhorsi ja..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

102678
6.10.10 12:05

já bych schovala ty maily, co Ti psal i to, co jsi odpověděla Ty jemu. pak kdyby došlo k tomu, že to budeš muset řešit s kamarádkou, nemůže Ti nevěřit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17854
6.10.10 12:06

To je tedy situlace :zed: ..ja bych na maily prestala reagovat,uplne,proste delat mrtvou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3011
6.10.10 12:08

Taminko, z tvého příspěvku nevyplývá, zda máš manžela či partnera? Ale usuzuji, že zřejmě ne.
Je to blbá situace, nezávidím. Asi bych ještě zkusila důrazně říct onomu týpkovi, že pokud toho ihned nezanechá, že vše řekneš kamarádce, nebo pohrozit něčím jiným…
Taky hodně záleží, jak moc se s kamarádkou znáte, jak dlouho, jak důvěrně, jaký máte vztah. Kdybych si byla jistá, že to nijak neohrozí naše kamarádství prostě bych jí to sdělila.
Nakonec se taky může stát, že než jí to řekneš, že on to obrátí proti tobě, že ty ho svádíš… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15372
6.10.10 12:08

Těžko radit, nevím, jak moc si s kamarádkou důvěřujete a jaký má s manželem vztah. Pokud se občas zmíní o určité nespokojenosti, tak by to pochopila spíš, než kdyby si jejich vztah vykreslovala v růžových barvách. Na druhou stranu, když jí to nepovíš teď, obávám se, že se to později stejně dozví a pak ti vyčte, že takto se kamarádka nechová. Možná bych neříkala vše do detailů, asi bych začla tím, že ji (vás) podezíral z nevěry v termálech a postěžoval si přes mail. To ti přeci nemůže mít kámoška za zlé, že tě její manžel obtěžuje maily :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19774
6.10.10 12:09

Tami ahoj,
no to je teda síla, já bych šla na policajty, a kamarádce bych to řekla taky, nebo spíše bych ji dala ty zprávy a nic neříkala. Ať si to přebere sama. Holt bych potom možná neměla kamarádku.
Takový sviňárny by se neměly tolerovat.
Držím :palec: :palec: :palec: :palec: , aby to dobře dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
6.10.10 12:11

Já bych to kamarádce neřekla, protože by mi jí bylo líto. :nevim: Netvrdím, že je to správně. :cry:
Jemu bych napsala co si o něm myslím a že tímto s mailováním končím. A už bych nereagovala.

No a řekla bych to Emči tatínkovi. Třeba by to dokázal zarazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1692
6.10.10 12:11

Přesně tak jak píše Eemii vubec bych na to nereagovala jeho to přejde.Tedy pokud by to nezašlo až moc daleko,ale kamaradce bych to neřikala.Možna že se z tebe snaží vytahnout nějake informace pravě o te kamaradce,take jsem to takhle zažila :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8920
6.10.10 12:13

Tak to je mazec :zed: :zed: . Asi bych zatím nereagovala a doufala, že ho to přestane bavit. Maily bych zatím nemazala, aby Tě nemohl před kamarádkou nějak pošpinit. Vůbec Ti situaci nezávidím. Kamarádce bych zatím nic neříkala, ale jen v případě, že se to nebude nějak stupňovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13128
6.10.10 12:16

Pokud mas muze , tak bych to rekla jemu, nebo spis ukazala emaily a at si s nim „promluvi“ jinak bych nereagovala a schovavala emaily, abys eventualne pro kamosku mela dukaz, ze ty v tom nejedes..

uprimnou soustrast, me obtezoval zenich na jeho svatbe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12142
6.10.10 12:19
Kakika píše:
Těžko radit, nevím, jak moc si s kamarádkou důvěřujete a jaký má s manželem vztah. Pokud se občas zmíní o určité nespokojenosti, tak by to pochopila spíš, než kdyby si jejich vztah vykreslovala v růžových barvách. Na druhou stranu, když jí to nepovíš teď, obávám se, že se to později stejně dozví a pak ti vyčte, že takto se kamarádka nechová. Možná bych neříkala vše do detailů, asi bych začla tím, že ji (vás) podezíral z nevěry v termálech a postěžoval si přes mail. To ti přeci nemůže mít kámoška za zlé, že tě její manžel obtěžuje maily :nevim:

Myslím si totéž. Je to prasák, ale ke kámošce bych byla upřímná. Aby se to jednou třeba neotočilo proti tobě, Tami.
A manželovi bych se zmínila taky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
6.10.10 12:20

Takze s kamaradkou se zname cca 2,5roku,ona s manzelem je 10let,ted maji rocni dite,muj ex mi rikal,ze ani jeden z nich asi neni svaty,ze se drive rikalo,ze ona mela nejakeho chlapa,ale je to jejich vec,do toho se starat nebudu.
On je nemysleny blbec,ktery si mysli,ze mu zadna neodola a zrejme nema rad odmitnuti.
Obcas mu na jeho email neodpovidam,napise dalsi dva,pak toho necha a za tyden dva se zase ozve.

Katrinko ano ziji sama,ale tatinek male je u nas jako doma :-D :roll:

Ali on to vi od zacatku,ale smali jsme se tomu,oboum nam to pripadalo zabavne,jeste vcera jsme se nad tim bavili a potom jsem mu zavolala,ze presel do utoku.
Radil mi,at to zatim necham byt a pokud dojde dalsi email,tak ze mu zavola.
Vcera jsem mu velmi jasne napsala,jaky mam na neho nazor,zablokovala jeho email a zatim je klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16483
6.10.10 12:37

Napsala bych mu, ze si vsechny maily schovavam, a ze pokud toho okamzite nenecha, reknu to svemu partnerovi a jeho zene. I kdyz uz to partner vi…to nevadi, hlavne to nevi ten hnusak…A jeho zene bych to asi pri vhodne prilezitosti rekla, v pripade, ze toho skutecne nenecha…Byt za blbce neni fer…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4197
6.10.10 12:52

Tami, mrzí mne, že máš tyhle starosti. Koukám, že jsi zatím udělala vše, co jenom šlo - řekla jsi to expříteli, napsala jsi tomu dotěrovi, že o jeho obtěžování nestojíš :palec: .
Myslím, že už nic víc, než NEREAGOVAT , dělat nemůžeš .

Kamarádku bych prozatím vynechala - i když vím, že i já sama bych měla kamošce za zlé, že mi takovou důležitou věc neřekla - právě proto, že by mi jí bylo líto.Mailíky si ale schovej a nemaž. Snad to nikdy nebudeš muset použít, ale právě, kdyby náhodou někdy něco řekl kamarádce, tak ať máš důkaz.

Přeju pevné nervy a taky, aby ten ignorant pochopil, že Tebe nedostane :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54001
6.10.10 13:14

Myslím, že nic lepšího jsi udělat nemohla :palec: Jen kamarádce bych o tom neříkala. Já jsem se ocitla v situaci, kdy jsme se známou, jejím manželem a dětmi slavili Silvestra. Manžel kamarádky měl neustále narážky a kolem půlnoci mě začal oblézat a chtěl mě neustále líbat, vůbec mu nevadilo, že jsou tam ostatní. Nedala jsem si to samozřejmě líbit, ale přesto se to nakonec obrátilo proti mně. Kamarádka si myslela, že to byla moje vina a dost dlouho trvalo, než změnila názor :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama