Obtisk ručky nebo nožky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.10.21 20:29

Obtisk ručky nebo nožky

Ahoj, nedávno jsem byla na návštěvě u známé, která má roční mímo. Dostala k narozeninám otiskovou hlínu, do které obtiskla ručku malé a za stužku si to pověsila do obýváku jako výzdobu. Vypadá to fakt hezky, navíc jednou to bude také nádherná emotivní vzpomínka. Musím se přiznat, že mě to dost zaujalo a ráda bych si také otiskla packu Tomáška. Máte nějaká z vás s tímto zkušenost, prosím? Popřípadě doporučení, kde nakoupit? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11997
28.10.21 21:08

Stačí zadat do googlu. My máme rámeček s fotkou a nozicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36915
28.10.21 23:02
@terezaklin píše:
Ahoj, nedávno jsem byla na návštěvě u známé, která má roční mímo. Dostala k narozeninám otiskovou hlínu, do které obtiskla ručku malé a za stužku si to pověsila do obýváku jako výzdobu. Vypadá to fakt hezky, navíc jednou to bude také nádherná emotivní vzpomínka. Musím se přiznat, že mě to dost zaujalo a ráda bych si také otiskla packu Tomáška. Máte nějaká z vás s tímto zkušenost, prosím? Popřípadě doporučení, kde nakoupit? :)

Určitě se to dá sehnat na internetu. Já jsem synovi obarvila nožičku a ručičku a otiskla na papír. Založila do knihy Mých prvních 5 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54804
29.10.21 00:09

Otiskla jsem do měkký modelíny a zalila sádrou. Dá se to i do takové té domácí modelíny z mouky, vody, soli a octa, či co v tom je, gůgli, stojí to pár korun, je to měkk a tvárný. Popř. jsem potřela učičku barvou a otiskla do knihy. Ale jestli toužíš po profi sadě za pár stovek, gůgli, jsou toho tuny. Po zkušenosti s prvním dítkem ale nedoporučuju nic, u čeho děláš otisk přímo do sádry - ten okamžik, kdy už je to dost tuhý na otisk, ale ještě dost měkký, než otiskneš a zatvrdne to, je kolikrát otázkou veeelmi krátké doby, a když ti to dítko otiskne mizerně, zatne pěstičku nebo se hne, můžeš to vyhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat