Obtížné zavádění tamponu

Anonymní
5.5.20 09:02

Obtížné zavádění tamponu

Zdravím, mám poslední rok problém. Celý život na menstruaci používám tampony. Takže upozorňuji že si je zavést správně umím..uvolnit se..co nejdál atd…prostě nikdy žádný problém. A poslední rok mi třeba 3 den menstruace už prostě nejde zavést…on jak kdyby proste vyjede uplně dolů a začne mě tlačit. Zkusila jsem i menší velikost..to chvilku funovalo a ted mi nejde zavést ani ten…Pulka menstruace je ok a ta druha mi telo prostě vyučuje tampon. Musím domenstruovat do vložky a to se mi dost příčí. Nevíte někdo čím by to mohlo být, Díky
Anonym snad pochopitelný.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18029
5.5.20 09:32

To že tampon vyjížděl a tlačil se i stávalo, když byl hodně nasáknutý - není to tím, že máš pak ten třetí den silnější menstruaci? Pak by bylo potřeba prostě použít větší a silnější tampon. Síla a průběh menstruace se může měnit.

A nebo přejít na kalíšek - pak je pochopitelně během silěnjší menstruace potřeba častěji vylévat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32942
5.5.20 09:32

A není to pravě moc malou velikostí, když ti sjíždí dolů? :think: Jinak ja zavádím na délku ukazováčku. Použivám ty mini a problém jsem neměla, ale vím, že malá velikost tohle může dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35339
5.5.20 09:43

Objednala bych se na gynekologii, jestli je dole vse OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1207
5.5.20 09:51

No a nemůže to být spíš naopak tím, že 3. den už ms není tolik silná a tampon se ti nepodaří z důvodu nízké vlhkosti uvnitř zasunout výš? Tohle se totiž stává mně v posledních dnech ms, takže to dělám tak, že v těch slabých dnech používám třeba půl dne slabou vložku a potom teprve zavedu tampon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat