Obuv na širokou nohu pro straší děti

1243
27.8.20 18:52

OBUV NA ŠIROKÉ NOHY PRO STARŠÍ DĚTI

Prosím maminky, kdo má stejný problém jako my. Mám syna který má hodně široké nohy a vyšší nárt.
Nosí už velikost 36 a nevím si rady, které boty mu koupit. Zkoušeli jsme i superfit s šíří w pro široké nohy a i ty mu jsou úzké. Jsme z malého města, moc se nikam nedostaneme a obuv u nás neseženu, tak že objednáváme přes internet. Kupovala jsem boty ve Sportissimu Lotto, jsou to levnější boty a na širokou nohu se nám celkem osvědčily. Ale dělají boty jen do velikosti 35.
Synovi je čerstvých 8let a zatím nemá ještě zručnost si pořádně zavázat tkaničky, tak že stále potřebuje boty na suchý zip. Koukala jsem na keen ale ty jsou nehezké, syn by to nechtěl nosit.
Navíc jsou dost drahé. 2000kč za boty na chvíli, je pro nás dost.
Ale pokud by mu byly dobře a věděla bych, že mu na celý jeden rok vydrží, hold bych investovala. Řeším i jaké boty na tělocvik do školy a také přezůvky.
Nevím si už rady, zkouším hledat na netu nějaké info, ale neúspěšně.
Budu moc vděčná, za jakoukoliv radu, kdo už má zkušenosti a osvědčené botky na široké nohy s vysokým nártem, které i vzhledově za něco stojí. Nejlépe aby mě to finančně nezruinovalo.
Mockrát děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12669
27.8.20 18:59

Koukni na barefoot obuv. U tech uvadeji I sirku, nektere nejsou az tak drahe, nebo se casto daji koupit malo nosene z druhe ruky (pac lidi hodne objednavaji z netu a prodavaji dal, kdyz nesednou). Akorat s temi na telocvik bude problem asi…ale kdyz se prihlasis do FB skupiny, to se tam resi dost casto a radu jiste najdes.

Treba je znacka Anatomic, ty vypadaji temer normalne :mrgreen: a stoji par stovek. Fare taky dela BF radu, ale uz bys asi musela lovit v dospelackych a ty vypadaji o dost jinak…ja je mam na svoji sirokou nohu a vysoky nart a nemuzu si vynachvalit, ale 8lety kluk by asi ten divny vyzor nedal.

Jo ale teda oboji jsou s tkanickami teda.

Příspěvek upraven 27.08.20 v 19:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6941
27.8.20 19:07

Máme stejný problém syn jde do druhé třídy a má už 37 to je zrovna taková na nic nesehnatelná velikost.
Papuče jsem mu musela koupit z botičkárny befado.
A boty na tělocvik a ven má boty Fila vel.37 na gumové tkaničky a paráda nemůžu si je vynachválit. Jsou lehké a skvěle se přizpůsobí noze.
Už má druhý a ty Sportisimo už jsem vzdala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
27.8.20 19:09
@beruska9 píše:
Koukni na barefoot obuv. U tech uvadeji I sirku, nektere nejsou az tak drahe, nebo se casto daji koupit malo nosene z druhe ruky (pac lidi hodne objednavaji z netu a prodavaji dal, kdyz nesednou). Akorat s temi na telocvik bude problem asi…ale kdyz se prihlasis do FB skupiny, to se tam resi dost casto a radu jiste najdes.

Treba je znacka Anatomic, ty vypadaji temer normalne :mrgreen: a stoji par stovek. Fare taky dela BF radu, ale uz bys asi musela lovit v dospelackych a ty vypadaji o dost jinak…ja je mam na svoji sirokou nohu a vysoky nart a nemuzu si vynachvalit, ale 8lety kluk by asi ten divny vyzor nedal.

Jo ale teda oboji jsou s tkanickami teda.

Příspěvek upraven 27.08.20 v 19:08

Děkuji a nemáš prosím odkaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
27.8.20 19:14
@Jannys píše:
Máme stejný problém syn jde do druhé třídy a má už 37 to je zrovna taková na nic nesehnatelná velikost.
Papuče jsem mu musela koupit z botičkárny befado.
A boty na tělocvik a ven má boty Fila vel.37 na gumové tkaničky a paráda nemůžu si je vynachválit. Jsou lehké a skvěle se přizpůsobí noze.
Už má druhý a ty Sportisimo už jsem vzdala.

Děkuji. A ty Fila jsou všechny široké? Pokud by byl nějaký odkaz za osvědčené, budu moc ráda. Hlavně potřebujeme takový, co nepromoknou, nebo vydrží nějaký ten déšť.
Bačkory jsme dosud měli také befado, asi zkusíme tedy znovu. Ale i tak se mi zdá, že je má napreslé.
No a na tělocvik taky vůbec nevím co za boty.
Jsem už z toho zoufalá :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12669
27.8.20 19:17

https://www.facebook.com/…ejenprodeti/?…

Akorat teda jestli se pustis do diskuse, tak nekteri clenove jsou tam hodne do toho zazrani :lol: My nejedem ciste v BF, tak ja si z toho beru jen tolik, co potrebuji. Maji tam primo I bazar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
27.8.20 19:22
@beruska9 píše:
https://www.facebook.com/…ejenprodeti/?…Akorat teda jestli se pustis do diskuse, tak nekteri clenove jsou tam hodne do toho zazrani :lol: My nejedem ciste v BF, tak ja si z toho beru jen tolik, co potrebuji. Maji tam primo I bazar.

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
27.8.20 19:35

Já mohu doporučit Viking. Jsem se synem v podobné situaci. A Keenů je více modelů, ne vše vypadá jak pohorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
27.8.20 19:35

@zoui08 kdyztak je na fb i skupinka bf boty z aliexpressu nebo nexo takoveho. A ty jsou moc fajn, jestli jsem to spravne pochopila, tak pani ze skupinky to s cinanem domlouva, aby mely boty ty spravne parametry. A ty boty jsou vetsinou do 500-600 kc max. Ja tam brala male taky do skolky, protoze je hned oddela a bylo mi lito ji tam davat boty za tisice. A ty aliexpress jsou kolikrat opravdu hodne siroke, nejsou vhodne na uzke nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
27.8.20 19:38

Ja mam 36 a kupuju na sebe ruzne. Sirsi modely jsem ulovila u Riekkeru, v Deichmanovi, ve zdravotnickych potrebach.
A zapracovala bych na tech tkanickach. Muj sedmilety je umel vazat ve skolce, ale je liny lempl a ma nohu petiletaka, takze se veze na suchacich a pry zapomnel, kdyz nema trening. Kalhoty nosi radeji na pul zerdi, nez aby si na nich zavazal kanicku.
Takze za me nema zrucnost je jen vymluva. Holt se bude muset snazit. Za me vubec boty na suchac pro deti nebyli a jak jsme vsichni jeste pred nastupem do skoly umely zavazat tkanicku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
518
27.8.20 19:55

Siroke jsou treba Camper peu cami a mrknout opravdu na BF. celkove stoji za to obkreslit nohu a pak ji prilozit k bote/do boty narvat nebo aspon vytahnout vlozku a postavit na to nohu.Jsem v soku, co vyrobci vyrabi za boty a co matky jsou ochotni decku obout. Ted v herne kluk becel ze mu jsou boty male matka ho servala, ze je kupovala pred 14 dni a kdyz jsme se podivala spicka sirky lodicek, normalne do spice. V klasicke konfekci krome tech camper peu cami a mozna keenu moc nesezenete. Obcas letni se daji Loap sandale, ale je to bida. Jinak jeste z barefoot cenove a ceske jsou ok Fare bare, Beda, Jonap. Ale zalezi i na vysce nartu. Nam sedi nektere modely od Fare. Jako siroka noha je boj a financni masakr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17045
27.8.20 20:16

Koukni na stránky littleshoes.cz , mají tam velký výběr a perfektně popsané boty, eventuálně ti rádi a dobře poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
27.8.20 20:18

V osmi neumí zavázat tkaničky? Jako je to pár let, ale to jsem musela předvést u zápisu do první třídy :lol:. Nauč ho zavazovat tkaničky a budeš mít hned širší výběr. Já bych se podívala do zdravotní obuvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8710
27.8.20 20:29

Za nás také Vikingy, ale kotníkové GTX typy pod 2000 moc nejdou. Dcera má podobné těmto: https://www.zalando.cz/…069-k11.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6941
27.8.20 20:35

@zoui08 aha tak tyto asi dokážou promoknout, ale na tělocvik jsem mu je vzala. Nosí i teď jedny na ven a na tělocvik má stejný a nový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama