Obviněna ze simulace

5102
11.8.15 07:09

obviněna ze simulace

Ahoj děvčata, potřebuji poradit. V noci na neděli jsem dostala náhlou střevní chřipku ze strašným průjmem a zvracením. Měla jsem jít ráno do práce, tam jsem dorazila a omluvila se, řekla jsem co se mi stalo. Poslali mě domů. K doktorce jsem šla v pondělí, dala mi léky, zabralo to, na to mě volali z práce a obvinili ze simulace a jak si to vůbec přectavuji. Neschopenku jsem si napsat nenechala.Co dělat? Může mi to Mudr. napsat zpětně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Meha
11.8.15 07:17

@Marcam Může Ti to napsat zpětně až 3 dny.
Jen nechápu proč Ti volali, že jsi simulantka.

• Nahlásit
  • Citovat
5102
11.8.15 07:19

@Meha ahoj,jo to jsem ráda. Musím si tam dnes dojít. Ta ženská co za mne brala neděli udělala dusno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5538
11.8.15 07:38

Tomu se říká príma pracovní kolektiv :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5102
11.8.15 07:42

@kve-tinka obrečela jsem to a až se mi zbudí malá tak jdu k doktorce.To si nenechám, snad mi o napíše. Přitom se to minulý týden stalo jedné kolegyni a také jsem to vzala. A téhle babě beru za toto její neděli 30.8.Stalo se vám něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
11.8.15 08:02

Když jsem byla jednou nemocná, měla jsem kontrolu, zda jsem skutečně doma. Když jsem se pak vrátila do práce, šéf mi říkal, že měli anonymní telefonát, že chodím po plesech, když mám marodit. Ta dobrá anonymní duše zřejmě volala i na sociálku. Vtipné bylo to, že jsem měla náběh na zápal plic a ležela jsem doma ve vysokých horečkách. V práci z toho naštěstí nic nedělali a socialka mě chytla doma. Zřejmě si mě někdo spletl s mou sestrou, která je mi docela podobná. Lidi jsou neuvěřitelní. Davej si pozor, dost možná ti taky přijde kontrola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.15 08:06

@Marcam Odcházím z práce ze zdravotních důvodů… To by bylo na dlouhé popisování. Ale prostě mám funkční omezení na pravou ruku a jsem pravák. I s domácími prácemi mám problém… A v práci se o mě říká, že jsem to uhrála na nemoc z povolání. :roll:
Jednak nemoc z povolání nemám - odcházím dřív, než se zhuntuju a druhak nic nehraju - ruka bolí skoro pořád a je slabá, tak těžko budu pracovat ve fabrice. :?

Lidi jsou zlí, tak se nediv. Když to stíháš, nechej si napsat nemocenskou. Sice asi budou o tobě i tak říkat, že jsi simulant, ale aspoň budeš krytá.
P.

Prosím o anonym, ještě jsem v řešení a nerada bych, aby mi někdo překazil plány s odchodem z práce. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
11.8.15 08:09

@Marcam ja si myslim, ze ti to nenapise alespoň ta nase by to nenapsala :nevim:

• Citovat
  • Upravit
20518
11.8.15 08:20

Jojo, taky si říkám, že asi nějaká dobrá duše. Na mě kdysi taky přišla stížnost a kontrola. Taky na udání.

nech si zpětně napsat neschopenku a víš pro příště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
11.8.15 08:20

@JayLee proč by jí to nenapsala? u lékaře byla, dostala léky, jen si nevzala papír, který jí ten samý lékař ted vydá :nevim:
není to nic proti regulím, jen vystavění papíru zpětně LÉČENÉMU pacientovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
11.8.15 08:23

Jo to znám zakladatelko velmi dobře.. Měla jsem zánět průdušek, nemohla jsem vůbec mluvit a teprve až jsem krávám v tehdejším úžasném kolektivu předložila papír z pohotovosti, nechali mě na pokoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7231
11.8.15 08:23

Škoda, že sis s těma, kdo tě ze simulace obvinili, alespoň nepodala ruku…
Aby si tu simulaci taky vyzkoušeli.
V naší rodině tenhle hnus teď proběhl taky. Měli jsme rodinou oslavu a některé to zdá se minulo úplně, někteří to ustáli na preveci po prvním echu (moje maličkost - doufám v to :mrgreen: ), některým ani stejná prevence nepomohla a měli horečky. Manžel byl úplně KO včera celý den (teplota až 37,8 + průjem), dnes už vyhrožuje, že půjde zítra do práce. :lol: Simulant jeden. :jazyk:
Jen jsme se tu před chvíli dohadovali, jestli to bylo z jidla a nebo to někdo dovezl a zapomněl se pochlubit (a nebo to ani nevěděl, že to v sobě má)… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32558
11.8.15 08:26

A jak zjistís, ze přišla stížnost, kontroly přeci chodí i náhodně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
11.8.15 08:35
@vodolejka píše:
A jak zjistís, ze přišla stížnost, kontroly přeci chodí i náhodně?

Kontrola z práce v prvních dvou týdnech nemoci rozhodně náhodně nechodí.

• Nahlásit
  • Citovat
32558
11.8.15 08:55

Já myslela kontrolu prace neschopných…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie