Obvod lýtek 2,5letého chlapce

36
1.6.15 12:02

Obvod lýtek 2,5 letého chlapce

Milé maminky, ráda bych se obrátila na ty z Vás, kdo máte chlapečky ve věku kolem 2,5 roku. Ráda bych Vás totiž poprosila, zda byste mi mohly napsat, jaký obvod lýtek v nejširším místě mají Vaši hošíci? Já jsem si totiž (trdlo! :think: ) přečetla o nějaké genetické nemoci zvané muskulární dystrofie, která se mj. projevuje tím, že chlapci mají zvětšené lýtkové svaly… a od té doby svého chlapečka stále pozoruji a naměřila jsem mu obvod lýtek 20,5 cm… Teď za 14 dní mu bude 2,5 roku a váží 12,7 kg, měří 91 cm. Tak je pro uklidnění, že jeho obvod lýtek je v normálu… moooooc Vám děkuji… a prosím, nemyslete si nic špatného o mém duševním zdraví… ale znáte to, člověk si něco přečte a už mu to vrtá v hlavě… zvlášť, když se jedná o zdraví vlastního dítěte :-) Tak Vám mockrát děkuji za pochopení :-) Hezký den. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6639
1.6.15 12:05

Kluk má rok a půl 92cm, 12kg a lytko 21cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7493
1.6.15 12:05

Ahoj my máme 22cm a máme 27 měsíců, 92cm výška a váha 13,2kg… takže si myslím, že moc čteš :) vše je v pořádku neboj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
1.6.15 12:08

Jééé, vy jste zlaté, moc děkuji! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47182
1.6.15 12:08

Pak zmerim, zrovna usnul. Lytka jsem deckam nikdy nemerila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
1.6.15 12:11

Syn dva roky 93cm,14,5kg a obvod lýtka 21cm ;)

• Nahlásit
  • Citovat
36
1.6.15 12:12

Všem Vám mockrát děkuji… to je fakt úleva… Ale znáte to, člověk si blbě něco přečte a brouk hlodá v hlavě… už to číst nebudu… :oops: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.6.15 12:14
@Labunka píše:
Milé maminky, ráda bych se obrátila na ty z Vás, kdo máte chlapečky ve věku kolem 2,5 roku. Ráda bych Vás totiž poprosila, zda byste mi mohly napsat, jaký obvod lýtek v nejširším místě mají Vaši hošíci? Já jsem si totiž (trdlo! :think: ) přečetla o nějaké genetické nemoci zvané muskulární dystrofie, která se mj. projevuje tím, že chlapci mají zvětšené lýtkové svaly… a od té doby svého chlapečka stále pozoruji a naměřila jsem mu obvod lýtek 20,5 cm… Teď za 14 dní mu bude 2,5 roku a váží 12,7 kg, měří 91 cm. Tak je pro uklidnění, že jeho obvod lýtek je v normálu… moooooc Vám děkuji… a prosím, nemyslete si nic špatného o mém duševním zdraví… ale znáte to, člověk si něco přečte a už mu to vrtá v hlavě… zvlášť, když se jedná o zdraví vlastního dítěte :-) Tak Vám mockrát děkuji za pochopení :-) Hezký den. :mavam:

co takle psycholog? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.6.15 12:15

Muj má rok a půl, 16 kilo, neni na nem kouska speku, lytka ma siroke a je zdravy jak ripa:) za rok ti ho zmerim:DDDD ted ma lytko 22 cm a vysku 92cm

Příspěvek upraven 01.06.15 v 12:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
1.6.15 12:15
@MarieOVMUC píše:
co takle psycholog? :D

No, občas by se hodil, to je pravda… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Barushe
1.6.15 12:18

Tak jsem ho sla premerit i kdyz spi :lol: nedalo mi to :mrgreen: :lol: syn ma 27 mes: 92cm, 14,5kg a lytko 23cm :lol: :pankac: nikdy me nenapadlo merit detem lytka :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
36
1.6.15 12:18
@Barushe píše:
Tak jsem ho sla premerit i kdyz spi :lol: nedalo mi to :mrgreen: :lol: syn ma 27 mes: 92cm, 14,5kg a lytko 23cm :lol: :pankac: nikdy me nenapadlo merit detem lytka :mrgreen: :lol:

Díky moc, to jste hodná… mě by to taky nenapadlo, kdybych si nepřečetla o té nemoci… blbec no… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.6.15 12:19

Omg, proc moje decka obe dve vypadaji o rok starsi?.D si ti lidi musí pak myslet na hristi, kdyz maly vypada na 2,5 a jenom huci. D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
1.6.15 12:22

Syn 2 roky a 7 měsíců, 91cm, 13 kilo a přes lýtko má 21cm. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.6.15 12:23

Zakladatelko, na netu mas i napsane u te nemoci, ze nez zacnou zbytnovat ty lytkove svaly, tak maji postizeni velky problem s chuzi a vztavanim, prvni je zasazen pletenec panevni. az dusledkem toho zrobustni a ztuhnou nejprve lytkove a pak dalsi svaly dolnich koncetin. Prosím bud v klidu, prestan cist tyto veci a uzivej zivota. Spatnymi myslenkami k sobe privolas spatne veci, mysli pozitivne a svet bude hezci:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama