Obvyklá otázka.. Kdy jste již tušily?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kri27
Povídálka 15 příspěvků 29.01.19 03:29
Obvyklá otázka.. Kdy jste již tusily?

Ahoj, s pritelem jsme se rozhodli snažit.. 7.1 jsem mela menstruaci. Od 11 do 24 sme se milovali každý den neustále.. Občas me poboliva podbřišek nebo me občas neco píchne v podbřišku. Mam 37 teplotu, vůbec však netuším kdy sem měla mit ovulaci, dle internetu 20 když mam cyklus 28 dni zhruba. Minimálně jednou za den pocit na zvracení, občas pocit tlaku v podbřišku jako pri příchodu ms, občas tam i píchne.. A taky sem dřív neměla častější hlad jako nyní… Ale jinak nic.. Ms bych měla mit 3tiho… Jeden test jsem z nedockavosti uz zkusila ale asi to byla blbost, nic to neukazalo..a to byl ten krevní test… :,( Ci to nebyla blbost? Kdy jste začali tušit, ze by se to mohlo povest? Neumím to vysvětlit. Ještě jsem to nikdy nezazila ale asi dva tři dny silná touha, aby se to povedlo, ze bych si prala vidět pozitivní test. Vidět samu sebe pred měsícem, asi bych kroutila hlavou.. Jsem jediná? Je to takova silná touha a představa, ze bych nebyla teho mi dnes nedává spát.. :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 29.01.19 05:50

Jo, byla to blbost. Těhotenský příznaky způsobuje HCG a když je test negativní, tak to máš nejspíš vsugerovaný.. Nezačla jsem to tušit nikdy, věřit jsem tomu trochu začla, když mi sílil test. A ovulace podle internetu je blbost.. Tělo podle internetu nefunguje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 05:52

@Kri27 Podle slova zhruba tipuji, ze mas ms nepravidelnou, takze ji i tak mohla spozdit psychika (taktez se to stalo parkrat me). Nic méně test ti muze ukazat az po tom, co nedostanes ms, ted je vazne jeste hodne brzy. Neboli te bricho spis s prilisneho sexu? :D Ja osobne mit sex mesic, kazdy den, tak asi mam tez citlivy podbrisek, ale kazda to mame jinak asi… Rozhodne bych byt tebou neblaznila s pocitanim nejake ovulace. Pak clovek jen blbne a ma sex vice mene z jakesi „povinnosti“ kvuli snazeni. Hezky si s pritelem/manzelem uzivejte pekne chvilky a nemyslete na to, ze chcete mimco. Ja brala proveru s kterou je tezsi otehotnet a tak jsme to i brali. Proste bud to prijde nebo ne a ejhle mimco je na svete, a pak slysim kamaradky, co se snazi 3 a vice let a nedari se jim a oni pritom maji spocitane ovulacni dny snad i na hodiny a partneri si na tyto dny davaji i dovolene :lol: , chodi na hormonalni jogy, berou ruzne vitaminy, piji caje, jedi jen a jen to nejzdravejsi apod a pak slysim, ze ja to nenuzu po roce snazeni pochopit. Pritom nase dny probihali uzivanim si (dokud neni to dite), sem tam podle chuti sex (ani nevim kvuli nepravidelnosti kdy jsem mela ovu tak proc se tim zabyvat ze) a kaslala jsem na nejake reci co muzu a nesmim apod… … podle me je toto hodne i o psychice…drzim palce a neupinejte se tak na to. :palec:

Lendie
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 29.01.19 05:57

Myslite, ze nase babicky a maminky atd., resili ovulaci? :D A bylo deti jako smeti :lol: a kdo nemel, musel se hold s prirodou smirit :( …kazdopadne test takto brzo je hloupost a jak rekla @Lekninka91 mas to nejspis v hlave. Ja jsem v 29tt a stale tomu nemuzu uverit :mrgreen: ale tusim, ze se neco blizi :lol:
Neupinej se na to, najdi si mezi sex nejakeho dalsiho konicka a bude lepe. Jak dlouho se snazite? :think:

Kri27
Povídálka 15 příspěvků 29.01.19 05:58
@Lekninka91 píše:
Jo, byla to blbost. Těhotenský příznaky způsobuje HCG a když je test negativní, tak to máš nejspíš vsugerovaný.. Nezačla jsem to tušit nikdy, věřit jsem tomu trochu začla, když mi sílil test. A ovulace podle internetu je blbost.. Tělo podle internetu nefunguje.

Ale tak ještě je stejně asi brzo na nějaké závěry jak rikam ms byla 7.1.. Tak netuším

Kri27
Povídálka 15 příspěvků 29.01.19 06:00

Začali jsme az teď.. A není to myšleno tak ze milování děláme ze musíme.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: možná ty bolesti mam v hlavě ale třeba ne?

Lendie
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 29.01.19 06:05

@Kri27 tak treba budes patrit mezi vyjimky co otehotneli hned, ale jak rikam, je jich malo. Jedine bych ti to prala :lol: Nic menne…priznaky mit takto brzy je proste skutecne hloupost. Pokud by te to bolelo i po terminu ms a testy byli i pote negativni, tak bych asi zkusila lekare, jestli nejde o cystu. :roll: … tak si uzivejte, dokud to jde :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 06:24

U prvního těhotenství jsem měla zvláštní pocit, že jsem těhotná asi v den, kdy se zhruba měla dostavit menstruace. Nakonec jsem začala špinit a myslela jsem, že to je menstruace, ale pořád jsem měla zvláštní pocit, že jsem těhotná. Bohužel jsem pozdeji potratila. U druhého těhotenství jsem měla pocit, že jsem těhotná ještě předtím, než přišla menstruace, ale jistá jsem si tim nebyla. Pak jsem si dělala testy a byla tam slabá čárka. Doktor mi řekl, že těhotná nejsem, at kdyžtak přijdu za 2 týdny. Já byla už přesvědčena, že těhotná jsem. U třetího těhotenství jsem měla zvláštní pocit po sexu - napadaly mé myšlenky, že jsem třeba otěhotněla. No a dva dny potom jsem byla přesvědčená, že těhotná jsem. Změnila se mi postava. Je to zvláštní. Kamarádka to taky poznala hrozně brzo - taky chvíli po sexu. Ale to jsou spíš výjimky. U mě se to s každým těhotenstvím stupňovalo - jinak jsem vnímala svoje tělo, protože jsem měla v paměti, jak reagovalo při predchozim těhotenství. Kolikrát se mi v životě objevily různé příznaky, které jsem mela v těhotenství, ale vždy jen jedna věc a nikdy se nedostavil ten pocit. Nedávno jsem se špatně podívala - o týden a myslela jsem, že jsem už měla dostat menstruaci. Měla jsem strach, že jsem těhotná. Bylo to hrozny. Xkrat jsem to přepočítala a nechápu, jak jsem se mohla splést. Koupila jsem si i test. Každopádně vnitřně jsem si pořád říkala, že je to blbost. Neměla jsem žádné příznaky. Trvalo mi pár dní, než jsem zjistila, že čekám na menstruaci, která má teprve přijít a ne že už měla být.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 06:25

První otěhotnění trvalo déle, ale další dvě otěhotnění byly na první pokus.

Lenis87
Kecalka 236 příspěvků 29.01.19 06:30

@Kri27 Ahoj zakladatelko, nevěš hlavu. Máš klasické příznaky čerstvých snažilek. :mrgreen: Měla jsem to ze začátku stejně. Člověk se moc pozoruje a všemu přisuzuje význam. Opravdu je výjimka, když se zadaří hned napoprvé a opravdu bys takhle brzy žádné příznaky nepozorovala. Jeden z prvních příznaků bývá citlivost prsou, ale z vlastní zkušenosti vím, že i ta se dá vsugerovat. Prostě když budeš příznaky hledat, vždycky nějaké najdeš. O to větší je pak zklamání z negativních testů a dostavení ms.
Přeji ti, ať brzy najdeš // a netrápíš se zbytečně dlouho. Sama vím, že to není snadné, zvlášť, když se snažíte o první.

kve-tinka
Závislačka 4657 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 06:40

Jak pise @Lenis87 typicke priznaky “snazilek” pred prvnim teh. my smrdely veci, delalo se mi zle v obchodech … oteh.jsem samo pozdeji a bez tehle sarad kolem :mrgreen: druhe teh. po 6 letech jsem nevnimala nic, test jsem si delala co by kdyby, vecer jsem chtela na sklenku. :mrgreen: neboj se, vse prijfe ve spravny cas. Muz je nadsen ze ma doma aktivni zenu. ;) :lol:

Kri27
Povídálka 15 příspěvků 29.01.19 06:43

Nenapadlo by me ze i ja budu takovej blázen ale dnes i vic než jindy mam pocit ze si to strašně přeji uz teď…

skorotehotna
Kecalka 429 příspěvků 29.01.19 06:46

Těhotná jsem byla dvakrát a ani jednou jsem podle vlastního těla nepoznala vůbec nic

Térouš
Echt Kelišová 8476 příspěvků 29.01.19 07:17

Jsem těhotná poněkolikáté a vždy jsem to na sobě poznala před pozitivním testem. U mě to začíná příliš živými sny a jinou bolesti břicha a zad.

nabab
Kecalka 227 příspěvků 29.01.19 07:32

@Kri27 neřeš to tolik, pusť to na chvíli z hlavy a normálně žij. Příznaky vůbec mít nemusíš… Já bych třeba na sobě vůbec nepoznala, že jsem těhotná, nebýt toho, že jsem si udělala test díky vynechání ms, což byl můj jedinej příznak. Fakt nemusíš poznat vůbec nic ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >