Reklama

Obyčejné bolení bříška nebo ABKM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martik29
Nováček 5 příspěvků 24.08.18 15:16
obyčejné bolení bříška nebo ABKM?

Zdravím holky, mám 8 týdenní holčičku, je plně na UM - Nutrilon Profutura. Chvilku po příchodu z porodnice nám začala hodně ublinkávat, pak po poradě s mudr. jsme měli vyzkoušet nutrilon allergy care, zda to neustane (syn(10let) měl ABKM a já jsem alergik). Blinkání bylo stále, takže jsme zase navštívili doktorku, ale měla zrovna dovo, tak zastupující řekla, že si myslí, že jde spíše o reflux a mám zkusit zahustit nutritonem. Pak se ublinkávání teda spravilo a po asi třech týdnech na poradně naše paní doktorka říkala, že uděláme „zátěžový“ test, ať zkusíme opět dát klasický nutrilon zahuštěný nutritonem a sledujeme, zda se bude něco dít. Průjem, zácpu, ani krev ve stolici nemá a ublinkávání jen tak zlehýnka, zřejmě opravdu kvůli refluxu. Ale mívá trochu bolení bříška a druhou polovinu noci je teda břichabol, kroutí se v postýlce, na chvilku usne a pak ji to zase vzbudí. Takže přemýšlím, jestli je to to „klasické“ bolení bříška, co děti prostě mívají, nebo to může být ABKM? Když jsme to před skoro deseti lety řešili u syna, tak ten zvracel a měl i krev ve stolici, takže to byly ty klasické příznaky, ale teď z toho nejsem moudrá. Jo a ještě dodám - když pila ten allergy care, tak bříško taky pobolívalo. Tak nevím… Máte někdo podobnou zkušenost nebo nějaký postřeh, prosím? Díky za reakce

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >