OC Forum Nová Karolina - pocity při návštěvě

185
17.3.17 18:11

OC Forum Nová Karolina - pocity při návštěvě

Ahoj pokud nebudete mít chuť klidně mě odmítněte nebo ignorujte. Chtěla bych Vás jen poprosit o informaci zda chodíte nakupovat do OC Fora Nová Karolina v Ostravě, jaký z tohoto centra mýte pocit?

Chodíte do OC Forum Nová Karolina nakupovat rádi?

Jaké jsou vaše oblíbené obchody?¨

Navštěvujete obchody s pánskou nebo dámskou módou?

Jakou sumu by jste odhadem (stačí úplně hrubý odhad) byli ochotni utratit za pánskou módu (sako, oblek, kalhoty, doplňky, košile, svetry)

Díky moc za jakékoliv info, moc mi to pomůže. Hezký víkend všem a ještě jednou díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
17.3.17 18:15

Ahoj nechodím tam ráda nakupovat, ale když už tam jdeme do kina tak jdu do CA a Tchiba, za pánskou módu utrácíme málo cca 300 Kč při jedné návštěvě obchodu s pánským oblečením, oblek kupujeme v kamenném obchodě mimo nákupní centrum :)

• Nahlásit
  • Citovat
15075
17.3.17 18:16

Velkokapacitní paskvil, nelíbí se mi to tam, byla jsem tam, když jsem byla v Ostravě pracovně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
17.3.17 18:40

@Alisa30 Nelíbí se nám tam radši jezdíme do Shoping Parku v Zábřehu. Připojuji se k Doe - Jane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2429
17.3.17 18:56

Nelíbí, nejradši chodím do shopping parku, tam se zabaví i dítě. V karolině se mi líbilo jen jednou když mi zde otec malé koupil boty guess :D to samé když tam byl, nakoupil si boty a oblečení za několik tisíc..jako pražákovi se mu v karolíně líbilo díky značkovějším obchodům..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24396
17.3.17 19:01

Je to děsivé obludně nepřehledné místo a až tam ještě někdy příště budu nucena vkročit, tak si beru preventivně Kinedryl a nejspíš se ztratím a už mě nikdo nikdy nenajde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6539
17.3.17 19:01

Nechodím tam, vadí mi ty velké prosklené prostory. Ale zato mi chybí hodně obchodů v centru :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
17.3.17 19:06

A to já tam chodím ráda, naopak Shopping park moc nemusím. Teď tam chodím málo, se dvěma dětma je to náročnější, zejména když toho staršího nemůžu dostat od houpacích autíček. :) Mám ráda Lindex, H&M, M&S, za pánskou módu utratíme tolik, kolik je zrovna třeba (muž jako většina chlapů nakupuje nárazově, a pak si klidně koupí troje stejné kalhoty, když mu sedí. Když jedny stojí třeba 1200, tak si to spočítej. ;) Pak si třeba i rok nekoupí nic.).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
17.3.17 19:16

Nejsem z Ostravy, šli jsme tam jednou cíleně do Starbucks a toto nákupní centrum mne vůbec neoslovilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15075
17.3.17 19:23
@Pipet píše:
Je to děsivé obludně nepřehledné místo a až tam ještě někdy příště budu nucena vkročit, tak si beru preventivně Kinedryl a nejspíš se ztratím a už mě nikdo nikdy nenajde.

Souhlas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6539
17.3.17 19:27
@Klopotkova píše:
Souhlas…

Jo, pro mě to je studené neosobní místo, kam jdu tak jednou za rok, když už musím ( vodafone nebo O2, co tak chytře zrušili v centru).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10057
17.3.17 19:30

Maximálně do kina, jinak se tam ztratím i s mapou. Shopping je lepší kvůli kojícím/krmícím/přebalovacím koutkům ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.17 19:50

Mne se OC líbí moc, i kdyz ze zacatku mi pripadalo trochu neprehledne. Je skvele, ze se do nej da dojit od autobusaku a clovek nemusi jit tunelama pod povrchem. Tim padem se da udelat opravdu prijemna prochazka od busu az do centra mesta. Chodivam do knihkupectvi, terranovy, HM, Nanunana, obcas CA. V prostrednim patre je misto k sezeni, ktere jsem casto vyuzivala pri studiich, kdyz jsem cekala na bus. Jsou tam zasuvky, akorat tam posedavalo dost mládeze nasi mensiny a kolikrat tam byl neporadek a sedacky popsane. Obchody fajn, je tam toho spousta, ale proste pro lidi neprehledne… co bych hodne vytkla, tak je jidlo :poblion: V Kaskade se da najist vyborne, ale ty ostatni fast foody jsou fakt tragicke. Kolikrat mi bylo z jidla spatne. Je to skoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6539
17.3.17 19:56
@Chumchalice píše:
Mne se OC líbí moc, i kdyz ze zacatku mi pripadalo trochu neprehledne. Je skvele, ze se do nej da dojit od autobusaku a clovek nemusi jit tunelama pod povrchem. Tim padem se da udelat opravdu prijemna prochazka od busu az do centra mesta. Chodivam do knihkupectvi, terranovy, HM, Nanunana, obcas CA. V prostrednim patre je misto k sezeni, ktere jsem casto vyuzivala pri studiich, kdyz jsem cekala na bus. Jsou tam zasuvky, akorat tam posedavalo dost mládeze nasi mensiny a kolikrat tam byl neporadek a sedacky popsane. Obchody fajn, je tam toho spousta, ale proste pro lidi neprehledne… co bych hodne vytkla, tak je jidlo :poblion: V Kaskade se da najist vyborne, ale ty ostatni fast foody jsou fakt tragicke. Kolikrat mi bylo z jidla spe. Je to skoda.

Jo, když už tam jsem, tak se trošku uvolním a dokonce si mi tam i chvilku líbí, ale, jen ten pocit zajet tam a vlézt tam, mi dělá velký problém. Bývalý Carefur nebo Shoping mi ten pocit nedělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
17.3.17 20:04

@Alisa30 Pánové si kupují sami, takže za jejich „módu“ utratím max. za ponožky.

Jinak bydlím tady blízko, tak tam chodím. Ale kdybych si měla vybrat, Shopping park mi vyhovuje více.
Ale tam nemám vůbec cestu, jezdila jsem tam jen když byly děti malé, a to byl výlet na celý den (protože bez auta).
Celkově OC moc nemusím, a když to jde, vyhnu se.

Někdy je to dobrý když mi nejede bus, sednout na sedačku a číst si, nebo když potřebuji na WC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama