Ocásek po nástřihu hráze u konečníku

14
3.6.18 16:52

Ocásek po nastřihu hráze u konečníku

Zdravím, mám takovou blbou otázku :mrgreen:. Jsem po nastřihu hráze a zdá se mi, že mi z konečníku trčí takový ocásek nebo bambulka. Nerada bych něco zanedbala tak se radsi ptam :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1277
3.6.18 16:57

@MissKk Pravděpodobně to bude hemeroid, podrážděný po porodu, ale s nástřihem přímo nesouvisí. Můžeš zkusit mazat dubovou kůrou, faktu čípky atd.tim nic nezkazíš. Nebo se holt pochlapit a vystrčit prdku na doktora, to jediné Ti dá jistotu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
3.6.18 18:43

Je to opravdu u konečníku? Někdy takhle po porodu z pochvy „koukají“ zbytky panenské blány. Dá se to odstranit na gyndě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.18 18:59

Jestli je to na zadku, tak je to hemeroid. Mám to tam už rok, někdy větší, někdy menší. Dá se zašoupnout ale stejně zase vyleze. Asi to chce odstranit chirurgicky. :nevim: :P

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.18 19:54
@annasmyc píše:
Je to opravdu u konečníku? Někdy takhle po porodu z pochvy „koukají“ zbytky panenské blány. Dá se to odstranit na gyndě

Dá se to odstranit bezplatně?

• Citovat
  • Nahlásit
7006
3.6.18 20:04

Už jsi byla na gyndě po šestinedelí? Dr. by Ti to měla potvrdit, pokud je to hemoroid.
Mi radili mazat dubovou kúrou, která se uchovávala v lednici. Musím uznat, že to byl skvělý nápad a teď jsem bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
3.6.18 20:10

@bublinek Rodila jsem pred 5ti dny. Myslela jsem prave ze je to po nastrihu nejaka kuzicka ale radsi jsem se zeptala. Neco jsem si o tom precetla a vsechno znaci na. hemeroid :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7006
3.6.18 20:35
@MissKk píše:
@bublinek Rodila jsem pred 5ti dny. Myslela jsem prave ze je to po nastrihu nejaka kuzicka ale radsi jsem se zeptala. Neco jsem si o tom precetla a vsechno znaci na. hemeroid :(

pokud to není nijak bolestivé, asi to bude ono, dá se to „vyléčit“ tou kúrou, jsi ještě v porodnici? pokud máš odbahu, nech si to tam zkouknout, ale já na to „koule“ neměla a léčila sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
3.6.18 21:48

@bublinek jenom takovy dost neprijemny tlak. Uz jsem doma tak zitra skocim do lekarny:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7006
3.6.18 22:07
@MissKk píše:
@bublinek jenom takovy dost neprijemny tlak. Uz jsem doma tak zitra skocim do lekarny:)

pokud zvládneš, sprchuj chladnou vodou, já to udělala jednou a už nikdy více, je to výživné
pak jsem přešla na studenou kúru
to zvládneš :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.18 23:05

@MissKk A nesešili ti to blbě? prostě že to může být nějaká převislá kůže, kterou blbě odstřihli a trochu tam zůstala? Zeptej se na gyndě při první možné prohlídce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
4.6.18 06:08

@bublinek sprchuju se tak 8× denne a v pohode, je mi to prijemny:D
@Pucalkovic Amina zkusim tu dubovou kuru a kdyz nepomuze tak pujdu k doktorovi:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama