Reklama

Oceanus od The Body Shop - prodává se ještě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evajane
Povídálka 12 příspěvků 04.08.09 13:17
Oceanus od The Body Shop - prodává se ještě?

Ahoj, vždycky na emiminu najdu pomoc :) , zkusím i tento dotaz - možná spíš na mamky Pražačky:

:?: Věděl byste někdo, zda se ještě vyrábí a prodává Eau de Toilette „Oceanus“ od The Body Shop?

Byla to taková bledě modrá až tyrkysová průhledná flakonka. Přes těhotenství a kojení jsem nepoužívala, teď na thebodyshop-usa.com nenacházím!!! :( :?
Kdybyste měl někdo cestu na Chodov nebo do Palladia, zjistíte prosíííííím?

Milovnice této vůně případně prosím o tip na něco podobného, co vám taky vonělo…

Reklama

Reakce:

vrony
Závislačka 2923 příspěvků 04.08.09 13:37

To jsi mi úplně nostalgicky připomněla vůni, kterou mi sestra kdysi dávno přivezla z Anglie - nádhera. Ale kde ji sehnat - to netuším.

Maarlen
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 28.11.14 20:57

A co musk? Dokazete to nektera sehnat? Fialovy parfem

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >