Oceanus od The Body Shop - prodává se ještě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evajane
Povídálka 12 příspěvků 04.08.09 13:17
Oceanus od The Body Shop - prodává se ještě?

Ahoj, vždycky na emiminu najdu pomoc :) , zkusím i tento dotaz - možná spíš na mamky Pražačky:

:?: Věděl byste někdo, zda se ještě vyrábí a prodává Eau de Toilette „Oceanus“ od The Body Shop?

Byla to taková bledě modrá až tyrkysová průhledná flakonka. Přes těhotenství a kojení jsem nepoužívala, teď na thebodyshop-usa.com nenacházím!!! :( :?
Kdybyste měl někdo cestu na Chodov nebo do Palladia, zjistíte prosíííííím?

Milovnice této vůně případně prosím o tip na něco podobného, co vám taky vonělo…

Reakce:

vrony
Závislačka 2923 příspěvků 04.08.09 13:37

To jsi mi úplně nostalgicky připomněla vůni, kterou mi sestra kdysi dávno přivezla z Anglie - nádhera. Ale kde ji sehnat - to netuším.

Maarlen
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 28.11.14 20:57

A co musk? Dokazete to nektera sehnat? Fialovy parfem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >