Ocelová pánev - zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pet p
Kecalka 219 příspěvků 27.03.19 14:26
Ocelová pánev - zkušenosti

Prosím o zkušenosti s používáním ocelové pánve. Uvítám tipy i na konkrétní značku. Díky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
KalamityJohn
Kelišová 7231 příspěvků 27.03.19 14:43
@pet p píše:
Prosím o zkušenosti s používáním ocelové pánve. Uvítám tipy i na konkrétní značku. Díky.

Myslíš cast iron?

pet p
Kecalka 219 příspěvků 27.03.19 14:45

Ne, nemyslím litinovou, ale ocelovou, např.
https://www.kulina.cz/…ment-o-26-cm
 http://www.kolimax.cz/…anve/klasik/

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 27.03.19 14:46

my cosi takovýho máme, tuším z lidlu? Jako nic moc, celkem to připéká, dělají se na ní mapy a děti tvrdí, že má jídlo zvláštní chut :nevim:
Smažit na teflonu moc nechci, asi nejvíc se mi osvědčila pánev s keramickým povrchem :think:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 27.03.19 14:47

@pet p aha, tak my máme tu litinu

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 27.03.19 14:47

edit, nenačetly se mi už existující odpovědi.

Já mám takovou wok a miluju ji. Před prvním použitím se musela „opálit“, aby byla nepřilnavá. Neměla by se mýt silnými čistícími prostředky, ideálně jen vytřít ubrouskem. PO mytí ihned sušit, jinak rezne (což se ale dá spravit naolejováním).

A chceš přímo přímo na palačinky? Tam mi přijde, že vlastnosti té pánve moc nevyužiješ, ale nevím. Každopádně De Buyer je podle mě dobrá značka…

Příspěvek upraven 27.03.19 v 14:52

pet p
Kecalka 219 příspěvků 27.03.19 14:49

@Ba-stet No, tak to teda nevím, asi se budu muset ještě přivzdělat :-)

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 27.03.19 14:55

@pe-terka Jestli máte čistou litinu bez smaltovaného povrchu, tak ta se též musí správně vyčistit a „zajet“, jinak připéká. Pokud jsi to neudělala, divná chuť bude z látek, kterými je pánev ošetřena, aby dobře přečkala skladování…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 27.03.19 15:00
@Ba-stet píše:
@pe-terka Jestli máte čistou litinu bez smaltovaného povrchu, tak ta se též musí správně vyčistit a „zajet“, jinak připéká. Pokud jsi to neudělala, divná chuť bude z látek, kterými je pánev ošetřena, aby dobře přečkala skladování…

je to možné, ale pánev už máme dlouho, umývala jsem ji mnohokrát! Tak nevím, kde je problém :nevim:

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 27.03.19 15:11

@pe-terka Když zajíždím litinu nebo tu ocet, tak to drhnu docela dlouho drátěnkou a zpočátku ta voda teče úplně šedá. Možná už se Ti to vymylo (pak by nemělo být nic cítit). Jinak správně by se pánev měla namazat zevnitř i zvenčí olejem a nechat „zapéct“ v troubě. Většinou se udává na 120°C tak na 2 hodiny (někdy se radí zopakovat to 2×-3×). Pokud nesmí do trouby (má třeba dževěné držadlo), tak do ní vlít olej a nechat „smažit“ ideálně lžící roztírat olej i do boků, aby nasákly. Pak by měla být nepřilnavá. Tohle se opakuje, když začne připalovat nebo kdybys ji musela vydrhnout nějakým dryákem (nebo pokud jsi ji myla v myčce, kam by neměla)…

pet p
Kecalka 219 příspěvků 27.03.19 15:15

@Ba-stet Chtěla bych pánev především na zeleninu - osmahnu cibulku, přidám zeleninu, trošku vody a dusím pod pokličkou. Jinak smažím jen palačinky. Maso moc ne, to dělám v troubě. Nechce se mi do teflonu a keramiky. Litina je na mě moc těžká a taky má komplikované udržování, tak to mě moc neláká.

pet p
Kecalka 219 příspěvků 27.03.19 15:15

@Ba-stet Jak to myslíš, že na plačinky vlastnosti té pánve moc nevyužiju? Které konkrétní vlastnosti myslíš?

KalamityJohn
Kelišová 7231 příspěvků 27.03.19 15:16

Litina je čím starší tím lepší - při správné péči, samozřejmě.

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 27.03.19 15:28

@pet p Já jsem dneska nějaká z formy :-) Teď jsem mrkla i na ten druhý link. Máš tam dva odlišné materiály (takže ten můj původní příspěvek nebyl tak mimo, než jsem ho přepsala).

Ta levnější je nerez se silným dnem. Chvilku trvá, než se nahřeje, pak ale hezky vede teplo. Není nepřilnavá, je lepší, když je na ní vrstvička oleje (to by mě trochu prudilo u palačinek). Nemusíš se o ni nijak starat, můžeš ji mýt v myčce. Bývá levnější.

Ta dražší, první link, je z vysokouhlíkové oceli. Pro tu platí, co jsem psala o tom mém woku - super vede teplo, když ji dobře zajedeš, tak je prakticky nepřilnavá (ale nevím, zda by to stačilo na palačinky, to jsem nikdy nezkoušela). Každopádně na údržbu to je drbačka: žádná myčka, hned otírat, aby nerezla, občas znovu zajet, kdyby se Ti zdálo, že připaluje. Ten ochranný film narušují i kyselé potraviny, zejména třeba rajčata.

Každopádně bych koupila nějaký univerzální tvar (takže ne nízké boky, jako má palačinková, ne úplně rendlíkový tvar). Velikost podle toho, kolik porcí děláš (a zda třeba nemáš jen malé plotýnky). Za mě nejpraktičtěší je 26-28 cm.

pet p
Kecalka 219 příspěvků 27.03.19 15:40

@Ba-stet Díky moc za názor! Co přesně znamená „zajet“ tu vysokouhlíkovou? Mají na tom povrch na bázi včelího vosku, pod tím moc nevím, co si představit. Zní to docela přírodně, ale „na bázi“ prakticky čehokoli se dá vyrobit kdejaká chemikálie…

U té levnější by mi vrstvička oleje na palačinky nevadila. Nesmažím je tak často, že by mi vadilo, když budou palačinky mastnější. Akorát nevím, jestli by to nepotřebovalo spíš vrstvu než vrstvičku :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama