Oceníte ručně vyrobený dárek?

824
31.8.21 20:31

Oceníte ručně vyrobený dárek?

Začínám přemýšlet nad dárky k Vánocům. Ráda šiju, proto bych svým blízkým chtěla ušít nějakou drobnost, která by se využila. Něco jako chňapky, zástěry, utěrky, tašky…ale říkám si, jestli má smysl se s tím dělat, aby to pak neskončilo někde ve skříni. Lidi mi dnes přijdou dost nevděční, jak to není podle jejich představ, tak to nechtějí a smysl obdarování jim nějak uniká. Proto se ptám, upřímně mi napište, jestli byste ručně dělaný dárek ocenili, nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
583
31.8.21 20:33

Já jo. A hodně. Mam rada ručně vyráběné věci :) a i tu snahu, kterou s tím druhý má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
31.8.21 20:34

Musi to byt prakticke, takze taska treba je ok. Pokud bys mi usila neco na vystaveni, to bych asi ocenila min.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18675
31.8.21 20:34

Ja ne. Málokdy se mi ručně vyráběné věci trefí do vkusu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
31.8.21 20:35

@Romilda
Pokud by to byla „užitečná“ věc, jako třeba ta zástěra, chnapka, nebo taška, byla bych nadšená… Pokud by to byla ručně vyrobena nějaká ozdoba na poličku (pro mě lapač prachu), tak to bych upřímně neocenila. I když bych samozřejmě poděkovala, ale uplatnění by to u mě nenašlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25379
31.8.21 20:35

Jak co, z toho co píšeš by mě asi nic nenadchlo. Chňapky a zástěry nepoužívám, tašek máme milion a utěrky dostávám každou chvíli od někoho :D jinak mi ruční dárky nevadí, ale musí to být něco osobního, ne že udělám armádu uterek pro celé okolí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
31.8.21 20:38

Praktickou věc určitě, ne něco, co by leželo na poličce a prasilo se na to 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6755
31.8.21 20:40

@Romilda Originální ruční práci ocenim, radost by mi ale udělaly ty praktické dárky nebo i ruční šperky, ale lapace prachu ne. Jednou jsem od kamarádky dostala dvě látkové tašky, které sama sila, to mi udělalo radost, u jedné se sice netrefila do vkusu, ale druhou používám na malé nákupy stále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
31.8.21 20:42

Ocenila bych vlastnoručně vyrobeného něco k jídlu. Z ušitého asi jen látkovou tašku nebo utěrky neutrální barvy. Dostala jsem pár takových věcí vlastnoručně ušitých (kožená kabelka, peněženka, zástěry, pantofle atd.), dárci to mysleli dobře, muselo to dát hroznou práci, ale prostě se mi to nehodilo barvou či vzorem nebo se mi to nelíbilo. A poslat dál mi to přišlo nevděčné, tak se to doma dlouho válelo. Nebo když už, tak bych dopředu nabídla typy věcí a vzorů látek, ať si člověk může vybrat, co se mu opravdu hodí. Je to pak škoda zbytečné práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6752
31.8.21 20:43

Hezká látková taška na nákup by mě potěšila, chnapka s magnetem taky. Zasteru myslím nosí málokdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2055
31.8.21 20:46

Mě by to moc potěšilo. Mám ráda, když jsou dárky takhle osobnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
31.8.21 20:47

Hezké utěrky, chnapky by mě potěšily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1019
31.8.21 20:49

Dekorace urcite ne, ale album spolecnych fotek za posledni rok, nejaky jedly, doma delany darek (marmelada, liker atp) potesi urcite. Ze zmineneho uterky nebo chnapky, nakupni tasky taky super - kdyz navic znas oblibenou barvu/vzor/motiv, udela to radost velikou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16534
31.8.21 20:50

Já ocením všechno (praktické), co je osobní a někdo si s tím dal práci :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23259
31.8.21 20:50

Jak který. Mám ráda praktické dárky, které se dají používat, sníst nebo vypít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat