Ochladnutí vztahu se švagrovou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 22:23
Ochladnuti vztahu se švagrovou

Zažili jste někdo? Moje švagrová je absolutně můj opak, ať přemýšlím, jak přemýšlím, nechápu její chování snad v 99% případů. Naoko jsme si tak nějak v obecne rovině jakože rozuměly, ale ve skutečnosti mě od začátku nemusi a já už taky přestávám být ta vždy vstřícnější, abych nahodou neurazila, zkrátka po 15 letech přetvářky na to házím bobek. Vim, že jí velmi vadim a například se vyjadrila o nasi svatbě jako o chybe. S manzelem jsem velmi stastna, on snad taky?? Neřeším její děti, přestala jsem je zvát, nepřátelickuju se, dost jsem vystřízlivěla a ochladla. Konečně se cítím volnější, upřímnejsi a svá. Ale vím, že jakmile bude zase potřeba nějak vic rodinne fungovat, může to být malér. Už teď to manzela mrzí, do našeho ne/vztahu se nemicha, ale přirozeně ho to musí mrzet, má rád svoji sestru i me. Jak docílit nějaké rovnováhy? Dá se to zvládnout bez sramu na duši všech zúčastněných? Jak se chovat dal? Podotykam, ze jsem slušná, i kdyz rezervovana, mluvení o ni se snažím vyhýbat, nebo min. reagovat neutrálně. Díky za každý postřeh.

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 14.07.19 22:28
@Anonymní píše:
Zažili jste někdo? Moje švagrová je absolutně můj opak, ať přemýšlím, jak přemýšlím, nechápu její chování snad v 99% případů. Naoko jsme si tak nějak v obecne rovině jakože rozuměly, ale ve skutečnosti mě od začátku nemusi a já už taky přestávám být ta vždy vstřícnější, abych nahodou neurazila, zkrátka po 15 letech přetvářky na to házím bobek. Vim, že jí velmi vadim a například se vyjadrila o nasi svatbě jako o chybe. S manzelem jsem velmi stastna, on snad taky?? Neřeším její děti, přestala jsem je zvát, nepřátelickuju se, dost jsem vystřízlivěla a ochladla. Konečně se cítím volnější, upřímnejsi a svá. Ale vím, že jakmile bude zase potřeba nějak vic rodinne fungovat, může to být malér. Už teď to manzela mrzí, do našeho ne/vztahu se nemicha, ale přirozeně ho to musí mrzet, má rád svoji sestru i me. Jak docílit nějaké rovnováhy? Dá se to zvládnout bez sramu na duši všech zúčastněných? Jak se chovat dal? Podotykam, ze jsem slušná, i kdyz rezervovana, mluvení o ni se snažím vyhýbat, nebo min. reagovat neutrálně. Díky za každý postřeh.

Myslím, že víc dělat nemůžeš. Manžel musí pochopit, že jste si prostě nesedli. Chovala bych se slušně, ale kontakt s ní nevyhledávala.

AnastazieB
Echt Kelišová 8833 příspěvků 14.07.19 22:33

A to se s ní musíš tak často vídat? To snad ne, ne? Občasná návštěva nebo setkání někde jinde se snad dá přežít.

Čičorečka
Závislačka 2652 příspěvků 14.07.19 22:36

Čili nikde není žádný problém? Tak ho nehledej. Nekamarádíš se se sestrou svého muže, no. To po tobě někdo vyžaduje? Dokud se k sobě chováte slušně, tak není důvod tlačit na pilu, ne? O narozeninách si popřejte hodně zdraví a je to.

debra.morgan
Echt Kelišová 9764 příspěvků 14.07.19 22:39

Taky se se svagrovyma nebavím, s jednou teda tak 2× do roka, druhá už vlastně vůbec. Ale u nás to nikomu nevadí. Neřešila bych to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 22:41

Také souhlasím, že víc dělat nemůžeš. Manžel to musí pochopit. Já mám taky švagrovou i když není to manželova sestra, ale žena jeho bratra. Už když ji vidím mám z ní osypky, takový ten typ co vsechno ví a zná. Do práce nikdy nechodila, živí ji její muž, ale dokáže se strašně rozčilovat jak lidi, které její muz zaměstnává nechtějí makat a vůbec je docela ignorant až se člověk diví, že nemá vůbec žádnou sebereflexi. Děti jsou rozmazleni spratci, co mohou rozbíjí a používají kouzelnou větu „jako když s tím máš problém řekni to tátovi on to zaplatí“ za to bych jim fakt jednu bimla :lol: také se pretvarujeme, snažíme se kontakt s nimi omezit na minimum a víc udělat nemůžeme… Raději anonymně, kdyby náhodou.

xsaleen
Echt Kelišová 9274 příspěvků 15.07.19 08:08

Ani my se nebavime.. Manžel se se sestrou rozhadal před naší svatbou… Škoda… Mohli jsme mít občas hlídání :mrgreen:

Netopirek
Extra třída :D 10196 příspěvků 15.07.19 08:12

Nemůžeš dělat nic. Manžel se stím bude muset smířit

Váš příspěvek
Reklama